Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Markovic619 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST The New Day
Zašto?
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST The New Day
Zašto?
Zadnjih godinu dana su mi dosadni. Očito je da im daju titule samo da obore rekord, niti se ne trude bookirati. Samo ih stave u neki F4W pa nek se snalaze.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9098
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la KOMANIA »

Kaže fan Brock Lesnara. :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Maki »

- Becky Lynch - drago mi je što je trudna jer je to očito željela ali mi je i drago što su se Raw ženskoj diviziji konačno otvorile neke druge perspektive

- Dusty Rhodes kao booker

- Ultimate Warrior - taj lik je meni uništio Golden Eru

- John Cena - odjednom se sad Cenu smatra velikom zvijezdom, ali je njegov period na vrhu bio nepodnošljiv

- Broken Matt Hardy - uz veliki disclaimer da ga nisam pratio u Impactu gdje je bio na vrhuncu ali ono što sam vidio u WWEu i AEWu je bilo prilično meh
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST - Becky Lynch - drago mi je što je trudna jer je to očito željela ali mi je i drago što su se Raw ženskoj diviziji konačno otvorile neke druge perspektive

- Dusty Rhodes kao booker

- Ultimate Warrior - taj lik je meni uništio Golden Eru

- John Cena - odjednom se sad Cenu smatra velikom zvijezdom, ali je njegov period na vrhu bio nepodnošljiv

- Broken Matt Hardy - uz veliki disclaimer da ga nisam pratio u Impactu gdje je bio na vrhuncu ali ono što sam vidio u WWEu i AEWu je bilo prilično meh
Super Cena i Reign Of Terror uništili Raw
Ultimate Warrior mi nije bio tako loš u ringu ali svi znaju da je u stvarnosti bio pain on the ass
Malo su požurili u AEW s Broken Mattom
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

• Zadnji Reigns vs Lesnar feud - jel moram objašnjavat

• Svaki stunner sell koji nije od The Rocka
Spoiler
• Wrestlemania 38 - nije najbolja nakon 31, da su izostavili neke gluposti i dali nam pošten ME bila bi

• 2.0 ženska divizija - zgodne mi previše nisu, a pošto ljudi jedino na to gledaju kod njih, "ne" od mene

• SmackDown - sad kad je Reigns dosadio gotovi su
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 15 svi 2020, 13:17 - Broken Matt Hardy - uz veliki disclaimer da ga nisam pratio u Impactu gdje je bio na vrhuncu ali ono što sam vidio u WWEu i AEWu je bilo prilično meh
U TNA run-u su sve dobre stvari i highest of highs tog karaktera, ostalo je sve razvodnjena verzija, ali da uzimajuci u obzir da si gledao samo WWE i AEW verziju vidim zasto ti djeluje precjenjeno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Maki »

Zar neko visoko cijeni 2.0 žensku diviziju?

Jasno mi je da je vrhunac Broken gimmicka u TNAu. Zato mi se ni nije svidjelo što su kasnije i u WWEu i u AEWu potencirali taj gimmick.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Zar neko visoko cijeni 2.0 žensku diviziju?
Ovdje ne, ali inače da. Mandy je prvak već pola godine i nitko se ne žali.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Maki »

Ljude vjv nije briga za NXT više.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Dynamite 7 »

1. Naravno da ne, nema potrebe ni da objašnjavam.
2. Ne bih rekao da su drugi precjenjeni ali Rock je najbolji :D .
3. Nije, teško je i mogla biti.
4. Prvakinja je dobra neću plakati zbog nje,ali divizija generalno jeste precijenjena i u smislu izgleda i u smislu kvaliteta.
5. Reigns nije dosadio. Sami Smackdown je lošiji nakon drafta,ali je i dalje dobar.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la AleksaVP »

Cody Rhodes 😁
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ajmo pustit na trenutak činjenicu da ih je draft oslabio. Pogledao sam roster, i dalje to, s ljudima koje imaju, može biti sasvim dobar show.

Imaš ljude koje možeš izgraditi za rušenje Reignsa, npr. McIntyre i WALTER. Tag team divizijom dominiraju pomalo dosadni Usosi i New Day, ali imaš Garzu i Humberta te Viking Raiderse koji mogu učiniti stvari zanimljivijima. S obzirom na talent koji imaju u midcardu (Big E, LA Knight, Ali, Mansoor, Nakamura, Ricochet, Sheamus, Zayn) mogu puno dobroga napraviti sa IC titulom, ali i razviti kvalitetne non-title feudove.

Ženska divizija isto može puno bolje. Umjesto da gledamo Charlotte i Rondu cijelo vrijeme... Sasha i Naomi kao singles, Shayna, Xia Li (koja nije hrvala tjednima čini mi se)... Malo ih je al ih ima, i još kad dodaš Bayley i/ili Asuku koje će se kad-tad vratiti...

Mislim, to sa draftom nije neistina, ali je slab argument. Mislim pogledaj ove cardove. Ne trebaju imati svaki tjedan spektakulani supercard, ali za WWE-ov "A-show" prilično underwhelming. I prilično malo hrvanja na showu od dva sata. Mogu oni s onim što imaju da nam daju SmackDown na razini ThunderDome ere, jednostavno su lijeni i nekreativni.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisam rekao da je to argument,ali je po meni tad krenuo pad. Ipak taj pad nije prevelik.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Najprecjenjenije stvari u wrestlingu (mečevi, finisheri, wrestleri, gimmicki, storylinei itd.)

Post Postao/la Hangman98 »

Ne znam bas da nije pad prevelik kad ti se ocjena za epizodu A-showa vrti oko 4/10 u prosjeku.
slika
Odgovori