Be the Booker - rasprava

Osmislite svoje storylineove...

Kockarnica, be the booker...
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Izgleda da nitko više ne želi biti booker... :roll:
Imam gomilu bookinga, moram da ih nadjem, izbaciću nekom prilikom ako želiš da čitaš.
Naravno, i ja bih se uključio... Kako je to funkcioniralo, dogovorite se što bookirate ili po svom izboru nešto?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la HunterDX »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Izgleda da nitko više ne želi biti booker... :roll:
Imam gomilu bookinga, moram da ih nadjem, izbaciću nekom prilikom ako želiš da čitaš.
Naravno, i ja bih se uključio... Kako je to funkcioniralo, dogovorite se što bookirate ili po svom izboru nešto?
Pa možeš da pišeš o čemu hoćeš, lično nisam ništa pisao ovde, jer vidim da je poprilično palo interesovanje za BTB.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Ja bih volio vidjeti neke tvoje ideje :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la AlenB »

prije je bilo na tu foru da si odaberemo jedan topic i onda svako bookira taj isti topic, ima recimo tjedan ili dva da to napravi i onda se svi objavljuju istovremeno

al svatko je bio kako tad tako i sad slobodan da nešto sa strane napiše, iako sad nemamo više tog natjecanja (ako bude želja lako se pokrene mada uz aktivni BWA ne vidim da bi i ovo bilo aktivno)

tak da, ovaj podforum vam je otvoren za sve, ak vam se dadne pokretati vlastiti be the booker projekt gdje bi kroz jedan ili par serijala nešto napisala, slobodno si otvarajte teme ovdje :)
slika
Avatar
Lujaa
Rank 7
Rank 7
Postovi: 809
Pridružen/a: 07 svi 2018, 22:40
5
Lokacija: Nis, Srbija
O meni: I love puroresu
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Lujaa »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Izgleda da nitko više ne želi biti booker... :roll:
Pa budi booker, jel ti brani neko? :D
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Wulf7X »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Naravno, i ja bih se uključio... Kako je to funkcioniralo, dogovorite se što bookirate ili po svom izboru nešto?
Imali smo be the booker takmičenje a onda sam ja pobedio i ljudi su shvatili da je to vrhunac bookinga i odustali od toga jer bolje svakako ne mogu.

E sad neovisno o takmičenju ti možeš izabrati temu i napisati svoj neki storyline mi ćemo to pročitati komentarisati i tako to, ne mora da je u formi takmičenja :)
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Rio146 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST a onda sam ja pobedio
Ne zasluženo :P
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST a onda sam ja pobedio
Ne zasluženo :P
Buurrrrn it dooown!!! :dance: :dance: :dance:
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Jel bi nekoga možda zanimalo da svatko bookira svoj storyline vezan uz hakera na SmackDownu pa da podijeli to s nama? Ja bih se svakako uključio a još bolje ako netko drugi bi
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Anyway ja sam napravio kako bih ja bookirao hakera. Skromno za prvi put, ako bude još ovoga potrudit ću se bolje :blush:
BOOKING - TKO JE SMACKDOWN HACKER?
Priču sam krenuo graditi od poslije Extreme Rulesa, do tad je recimo bilo ovakvih promoa tipa sve vidi i tako dalje...

WWE Raw 20/7/2020

Vince McMahon izlazi sa Stephanie. Objavljuju da se vraćaju general manageri. Za general managera Rawa odabran je Paul Heyman. SmackDown general manager bit će odabran na SmackDownu.

WWE SmackDown 24/7/2020

Vince i Stephanie opet dolaze u ring da bi najavili novog general managera. Novi general manager je Paige. Paige ulazi i zahvaljuje na novoj prilici i govori da joj je zadovoljstvo vratiti se na stari posao. U ring dolazi Bayley i govori Paige da je s razlogom prestala biti GM i optužuje ju da je pokušala da rastavi i posvađa nju i Sashu. Paige je upitala gdje je Sasha. Taman kad se Bayley spremala da odgovori, upalio se onaj glitch na kojem piše The Truth Will Be Heard. Paige namiguje Bayley i odlazi iz ringa.

WWE SmackDown 31/7/2020

Paige dolazi u ring da bi dala obavijest vezanu uz hakera, no prije nego išta prozbori u ring ulaze Sasha i Bayley. Bayley kaže da zna tko je haker i kaže da je to vjerojatno ista osoba koja je provalila u Paigein mobitel. Na to Paige nasrće na Bayley i isprebija ju, a Sasha se niti ne pokušava umiješati i spasiti Bayley, nego samo izlazi i pomakne se do komentarskog stola, dok security pokušava obuzdati Paige a Bayley se ukazuje medicinska pomoć. Odvode Bayley na nosilima a Sasha ostaje i sve to hladno gleda.

WWE SmackDown 7/8/2020

Bayley sa Sashom dolazi u ring i govori o tome kako je ona SmackDownu Womens Champion i da ne može i ne smije samo tako trpiti napade ljudi koji ni ne hrvaju te poziva Paige da izađe. Paige izlazi i odmah govori Bayley da niti ne pomišlja na konfrontaciju. Došla je da objavi battle royal meč za idući tjedan, čiji će pobjednik da ima meč protiv Bayley na Summerslamu. Paige objavljuje imena svih 9 protivnika među kojima je Lacey Evans,a kao 10. sudionicu najavljuju Sashu Banks, na što Bayley poludi i krene van ringa. Tad se svjetla ugase i opet se pojavi glitch te haker na ekranu koji govori da sprema veliko iznenađenje kad svi to najmanje očekuju. Paige je već nestala i nema je na stageu.

WWE SmackDown 14/8/2020

Održava se battle royal za no1 contendera za titulu na SSlamu. Očekivano svi su brzo eliminirani i zadnje ostaju Lacey i Sasha (koju vodi Bayley). Bayley poziva Sashu u kut da joj da savjet kako eliminirati Lacey, taman kad joj je mislila reći Paige napada Bayley, a Lacey prilazi Sashi s leđa te ju eliminira i osvaja meč protiv Bayley na Summerslamu. Bayley ulazi u ring i napada Lacey, poziva Sashu da se pridruži ali ona odbija i napušta ring.

WWE SmackDown 21/8/2020

Go-home show prije Summerslama.Bayley ulazi u ring sa Sashom kaže kako joj je prekipjelo i da više ne može trpjeti Paige. Poziva ju da uđe u ring i da se može ponovno posvetiti "glumačkoj karijeri" nakon što ju sredi. Paige ulazi u ring i kaže da ju Bayley smije napasti ako želi, Bayley izlazi iz ringa i uzima stolac te ga daje Sashi i naredi joj da napadne Paige. Sasha prilazi sa stolcem prema Paige, ali se okreće i napada Bayley! Nakon par opakih udaraca stolcem Sasha izlazi iz ringa i odlazi, a Paige kaže da je zaboravila napomenuti da će meč za titulu na Summerslamu biti Ladder Match.

WWE Summerslam 23/8/2020

Bayley i Lacey imaju meč, ovaj put Sasha nije sa Bayley. Začudo, meč dugo vremena traje bez ikakvih upada. U jednom trenutku i Bayley i Lacey su na ljestvama te Bayley radi suplex sa ljestvi. Lacey leži bez svijesti i Bayley se penje na ljestve, ali kako se penje tako se i konopac s titulom diže. Bayley stoji na vrhu ljestvi i u nevjerici gleda titulu koju ne može dohvatiti. Dok ona ipak pokušava, iz publike ulazi netko sa crnom kapuljačom i maskom te odguruje ljestve i Bayley pada sa njih. Lacey je već na nogama, penje se i uzima titulu koja je spuštena natrag te postaje nova prvakinja.

WWE SmackDown 28/7/2020

Bayley ulazi u ring puna bijesa i zahtjeva da Paige istog trenutka uđe u ring da se konačno razračuna s njom. Također traži identitet osobe koja ju je koštala titule. Na ekranu se pojavljuje haker, a iza njega u sjeni 3 osobe. Haker kaže da je misija ispunjena, sada kada Bayley više nije prvakinja. Prostorija se osvjetljava, a tri osobe su Sasha, Paige i Lacey! One su cijelo vrijeme radile protiv Bayley. Sasha govori Bayley koja je u totalnom šoku da ne želi više biti u njenoj sjeni te da joj je Paige prišla u backstageu nakon battle royala i pozvala ju da se pridruži njoj i Lacey. Bayley pita koja od njih ju je gurnula sa ljestvi. Sve 3 upiru u hakera koji skida masku... Haker je Ronda Rousey! Bayley je u šoku i ne vjeruje, a zatim Ronda dolazi i napada ju straga! Radi joj death valley driver i zaključava ju u armbar. Lacey i Sasha sprečavaju zaštitare da spase Bayley i to prilično uspješno dok Paige gleda sa strane. Jedan zaštitar je uspio prošuljati se ali čim je krenuo prema Bayley Paige ga je opalila elektrošokerom. Paige odlazi izvan ringa po stol i otvara ga u ringu, dok za to vrijeme preostale 3 Bayley dižu u powerbomb poziciju. Paige se penje na turnbuckle i pogađa Bayley falling neckbreaker kroz stol.
Četvero njih pobjedonosno stoji ispred Bayley koja beživotno leži nasred ringa...





Ima li pitanja, komentirajte malo booking, ako nešto nije jasno objasnit ću :D
Nadam se da je čitajući ovo još netko dobio motivaciju ili ideju za svoj booking
Zadnja izmjena: The A-Lister, dana/u 19 svi 2020, 20:56, ukupno mijenjano 1 put.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la HunterDX »

Ja ću kao i prema svima, biti iskren i prema tebi. Vidim da si se potrudio da razviješ neku priču, ali nikada ne bih stavio Bayley u takvu priču, niti Sashu, a Ronda kao haker mi ne pije vodu. Ne kažem da ti je booking loš, samo da mi nije legao. Pošto vidim da voliš da pišeš i da te ne mrzi, daj nam nešto ozbiljnije. Eto probaj da svojim bookingom popraviš Sashu i pretvoriš je u top zvezdu.

Positive sam ti dao zbog truda.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ja ću kao i prema svima, biti iskren i prema tebi. Vidim da si se potrudio da razviješ neku priču, ali nikada ne bih stavio Bayley u takvu priču, niti Sashu, a Ronda kao haker mi ne pije vodu. Ne kažem da ti je booking loš, samo da mi nije legao. Pošto vidim da voliš da pišeš i da te ne mrzi, daj nam nešto ozbiljnije. Eto probaj da svojim bookingom popraviš Sashu i pretvoriš je u top zvezdu.

Positive sam ti dao zbog truda.
Prvo, hvala na iskrenom komentaru i hvala što si pročitao. Pokušao sam s Rondom kao hackerom jer svi očekuju da bude muško, ovo bi svakako bilo veliko iznenađenje. Kad sam pročitao malo ovaj svoj booking, prvo što sam primijetio je da Lacey nijednu pobjedu nije imala clean ali to ću sad ostaviti po strani, vjerojatno vam je to najmanje bitno. Ono što sam pokušao je da Sasha turna na Bayley kao što je i trebala, još sam upleo Paige u ovu priču pošto ih je ona stavila zajedno u meč. Mogu razumijeti da ti storyline nije sjeo, malo i je neuobičajeno staviti Sashu i Bayley u takvu priču. Razmislit ću o dobro bookingu za Sashu pa možda nešto i o tome objavim, ako mi padne nešto zanimljivo na pamet :)
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Joj 4HW Be the Booker. Budi sjećanja. Bez ikakve šale bookao sam bolji 4HW feud od WWEa.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Joj 4HW Be the Booker. Budi sjećanja. Bez ikakve šale bookao sam bolji 4HW feud od WWEa.
Jel ima tvojih bookinga na ovoj temi? Ako ima potražit ću malo da vidim :)
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

Na 39. strani ove teme kreće i ide jedno 5-6 strana. Od WM 35 do WM 37 sam ispisao Sasha/Bayley story, mada je izvedba do WM 36 vrhunac, kasnije je malo slabije.
Odgovori