WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Da li je lik upravo pobedio Mandy :shock: :shock: :shock:
Objasni?
Mady je osoba koja ima reputacija kralja trola pa mislim da je dolaskom Fallena dobio jaku konkurenciju jer ne verujem da bi neko ozbiljno za jednu od najgorih WrestleMania rekao da je najbolja :)
Suludo je da nisi osjetio nedostatak publiku @Fallen
WM je s obzirom na okolnosti bila dobra, nije baš da je bila nešto publika predobra na WM35.
Boneyard i FFH su spasili stvar, stvarno je najbolja od WM31, nešto bolja je bila od WM33 i WM35.
Boneyard je bio najbolji Main Event od WM31 također
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Boneyard je bio najbolji Main Event od WM31 također
:lol: :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Boneyard je bio najbolji Main Event od WM31 također
:lol: :lol:
A nego koji?

HHH vs Reigns?
Taker vs Reigns?
Lesnar vs Reigna?
Becky vs Sasha vs Flair?

Činjenica je da od gore navedenih nijedan nije bio main event kalibra.
2016. je to mogao biti meč za žensku titulu
2017. Wyatt vs Orton
2018. Styles vs Nakamura
2019. Bryan vs Kingston
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

Pa i upravu je. Main eventovi Manije su godinama razocaravali. Pokazuje samo koliko je main event bitan za sam dojam showa. Da je Taker onaj stari i da je razvalio sa Romanom, vjerovatno bismo i WM 33 pamtili kao super show.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

emirates je napisao/la:Pa i upravu je. Main eventovi Manije su godinama razocaravali. Pokazuje samo koliko je main event bitan za sam dojam showa. Da je Taker onaj stari i da je razvalio sa Romanom, vjerovatno bismo i WM 33 pamtili kao super show.
Pa u principu to je bio solidan show, jedino što su najvažniji mečevi i oni od kojih se najviše očekivalo razočarali.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9045
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la KOMANIA »

WM 33 je bila dobra, a bila bi još bolja da je Taker tu završio karijeru, zbog odličnog kraja. Eventualno da je se vratio upravo na ovu foru kao bajker i to 3 godine kasnije.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

Solidan show, ali najpamtljivija stvar sa te Manije je stage. I da, Shane i AJ su imali iznenadjujuce super zabavan match. Ostalo je sve ili izgubljeno u prosjeku ili daleko ispod prosjecka (citav booking Wyatt v Orton matcha).
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Solidan show, ali najpamtljivija stvar sa te Manije je stage. I da, Shane i AJ su imali iznenadjujuce super zabavan match. Ostalo je sve ili izgubljeno u prosjeku ili daleko ispod prosjecka (citav booking Wyatt v Orton matcha).
Najpamtljivija stvar na toj Maniji je uvjerljivo bio povratak Hardy braće. Nez kako si to zaboravio napomenuti. :D
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Solidan show, ali najpamtljivija stvar sa te Manije je stage. I da, Shane i AJ su imali iznenadjujuce super zabavan match. Ostalo je sve ili izgubljeno u prosjeku ili daleko ispod prosjecka (citav booking Wyatt v Orton matcha).
Najpamtljivija stvar na toj Maniji je uvjerljivo bio povratak Hardy braće. Nez kako si to zaboravio napomenuti. :D
Fer, zaboravio sam spomenuti to i ladder match koji su bili dosta zabavni. Ali kao sto @The A-Lister rece gore, kljucne stvari nisu bas dostavile za mene, sto mi je odmah umanjio dozivljaj.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Main event je ključan za show. Nakon njega odlazi ili loše raspoložena il dobro raspoložena.

Nogometnim terminom. nije važno dal si vodio s 3-0 nego je važno dal si dobio. Možeš vodit s tri nula pa je loš main event ko da si primio 4 gola.
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Fallen »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Da li je lik upravo pobedio Mandy :shock: :shock: :shock:
Objasni?
Mandy je osoba koja ima reputacija kralja trola pa mislim da je dolaskom Fallena dobio jaku konkurenciju jer ne verujem da bi neko ozbiljno za jednu od najgorih WrestleMania rekao da je najbolja :)
Aj mi molim te navedi neku WM posle 31 koja je bila bolja od ove?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Problem je što mi godinama nismo videli kvalitetnu WM, već uvek gledamo koja je bila lošija. Za mene bi kvalitetan i dobar PPV morao da ima dobru pripremu za svaki meč na cardu, pogotovo nešto poput WM, što se naziva najvećim i najpoznatijim PPV-om u wrestlingu. Tako da je žalosno kada kažemo da je neka WM bila dobra na osnovu par mečeva, WWE kompanija ima toliko loše showove da će jedan sa par dobrih mečeva biti ocenjen kao dobar.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Aj mi molim te navedi neku WM posle 31 koja je bila bolja od ove?
32, 33, 34, 35.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

Radije cu tri puta jos pregledati ovu zadnju Maniju nego da jednom pregledam onu splacinu od 32. Najgora odluka mog punoljetsva sto sam zrtvovao svoj radni dan da to gledam live :mrgreen:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

Samo je IC ladder match vredeo više nego ovaj performance center security camera snimak koji oni nazivaju PPV. A da ne pominjem women's meč pa Styles Jericho pa na kraju H/Reigns koji su se barem udostojili da odrade main event za razliku od promo segmenta Lesnara i Drewa.
slika
Odgovori