Asuka

Nepobjediva NXT šampionka

Petkom na FOXu
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la ante »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ne smeta mi heel asuka koja koristi mist, ni najmanje.

ali me smeta što koristi u svakom meču pošto sudci ispadaju glupi. čim vidi da je jednoj lice zeleno morao bi znati što se dogodilo te prekinuti meč dok se ova ne oporavi.
Meni smeta jer pokazuje da WWE ne zna bookati faceove kako treba. Neko kao Kairi Sane ti je prirodni babyface, ako dođeš do situacije da je moraš turnati da bi ostala iole bitna, onda znači da loše bookaš faceove.
Znaci isto kao Sami i Bayley
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ne smeta mi heel asuka koja koristi mist, ni najmanje.

ali me smeta što koristi u svakom meču pošto sudci ispadaju glupi. čim vidi da je jednoj lice zeleno morao bi znati što se dogodilo te prekinuti meč dok se ova ne oporavi.
Meni smeta jer pokazuje da WWE ne zna bookati faceove kako treba. Neko kao Kairi Sane ti je prirodni babyface, ako dođeš do situacije da je moraš turnati da bi ostala iole bitna, onda znači da loše bookaš faceove.
Znaci isto kao Sami i Bayley
Sami ne, Bayley da. Zayn je uvijek imao potencijal za super heela tako da mislim da je njegov turn bio neka vrsta prirodnog razvoja lika, sad je druga priča što ga bookaju loše.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la ~MandyRose~ »

-WWE’s recent programming has changed quite a lot due to the COVID-19 pandemic, and several stars have had to work extra to cover up for some of the missing talents. One of these has been Asuka, who has appeared on RAW as well as SmackDown over the past few weeks and has been a breath of fresh air in every role she has played.

The Empress of Tomorrow’s work in these trying times has reportedly caught the attention of the WWE Chairman Vince McMahon, according to Wrestle Talk. Vince, along with the higher-ups have been impressed by her character work.

Our sources noted that Vince and other WWE higher-ups have seen the ‘Empress of Tomorrow’ as incredibly reliable during these challenging times.

https://wrestlingworld.co/rumors/former ... ajor-push/
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la Maki »

Pa da, pouzdani hand koji će služiti da hrva kad joj kompanija kaže da treba, ali nikad neće dobiti push. Nešto kao Sasha Banks ili čak i Dolph Ziggler.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Asuka remains undefeated in ladder matches at 3-0.



TLC 2018 (defeated Charlotte Flair and Becky Lynch for the WWE SmackDown Women's Championship)

TLC 2019 (with Kairi Sane, defeated Charlotte Flair and Becky Lynch to retain the WWE Women's Tag Team Championship)

MITB 2020 (defeated Nia Jax, Shayna Baszler, Dana Brooke, Lacey Evans and Carmella for a Money In The Bank contract)



All three matches were main events too.

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Asuka remains undefeated in ladder matches at 3-0.



TLC 2018 (defeated Charlotte Flair and Becky Lynch for the WWE SmackDown Women's Championship)

TLC 2019 (with Kairi Sane, defeated Charlotte Flair and Becky Lynch to retain the WWE Women's Tag Team Championship)

MITB 2020 (defeated Nia Jax, Shayna Baszler, Dana Brooke, Lacey Evans and Carmella for a Money In The Bank contract)



All three matches were main events too.

slika
Koja beskorisna statistika.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la Sherpa »

Kad bi od toga napravili nešto, da je ona sučudo dobra u ladder mečevima... To bi bilo nešto.

Što me čudi kako nema likova koji su recimo triple threat specijalisti i slično
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Asuka remains undefeated in ladder matches at 3-0.



TLC 2018 (defeated Charlotte Flair and Becky Lynch for the WWE SmackDown Women's Championship)

TLC 2019 (with Kairi Sane, defeated Charlotte Flair and Becky Lynch to retain the WWE Women's Tag Team Championship)

MITB 2020 (defeated Nia Jax, Shayna Baszler, Dana Brooke, Lacey Evans and Carmella for a Money In The Bank contract)



All three matches were main events too.

slika
Koja beskorisna statistika.
I Lesnar je neporažen u Ladder mečevima pa nikom ništa :roll:
Šalim se
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Što me čudi kako nema likova koji su recimo triple threat specijalisti i slično
To bi zahtjevalo konzistentan booking.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Što me čudi kako nema likova koji su recimo triple threat specijalisti i slično
Meni bi tu Corbin npr. bio dobar izbor, inace multi man mecevi izvuku vise od njega nego singles a sjecam se da me je impresionirao kad je imao triple threat s AJ-em i Zigglerom za WWE titulu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la Sherpa »

^ja bih bio ok s tim, te da uvijek nekoga još pokušava dodati u meč kako bi imao više šanse
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la TheViper »

Asuka nakon Bayley drugi Grand Slam champ.

Prebacite ovu temu na Raw :)
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la HunterDX »

Bolje da su im dali turnir, ovo mi nema logike, a tek će biti debilno ako Asuka bude bila jadna šampionka, njoj su potrebne pobede i pobede da bi se oporavila.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bolje da su im dali turnir, ovo mi nema logike, a tek će biti debilno ako Asuka bude bila jadna šampionka, njoj su potrebne pobede i pobede da bi se oporavila.
Ovo je bio najlakši cashin u povijesti :drool:
To se ne može nadmašiti
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Asuka

Post Postao/la SwitchBlade »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Bolje da su im dali turnir, ovo mi nema logike, a tek će biti debilno ako Asuka bude bila jadna šampionka, njoj su potrebne pobede i pobede da bi se oporavila.
Ovo je bio najlakši cashin u povijesti :drool:
To se ne može nadmašiti
Tehnički gledano ovo nije bio cash in, nego je taj MITB meč bio zapravo za RAW žensku titulu, samo što se to tada nije znalo.
slika
Odgovori