Money in the Bank 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

Wyatt-Strowman je super odrađeno. WWE me tu pozitivno iznenadio.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Wyatt-Strowman je super odrađeno. WWE me tu pozitivno iznenadio.
Koji je idući PPV? :think:
Nisu ništa rekli još
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

Backlash.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Oni baš znaju odabrati trenutak kada će nas iznenaditi onda kada to najmanje ima smisla. Kakav Otis pobogu dragom. Asuka mi se čini kao solidan odabir pak. Mogli su se desiti puno gori odabiri

Wyatt izgubio iiiiiii pa neću reći da smo opet na nuli s njim, ali otprilike na 0.25 jesmo
Pa nije izgubio The Fiend (hvala Bogu) nego FFH Wyatt. Vjerojatno će idući meč biti protiv The Fienda :roll:
Retardirano

Gotovo jednako retardirano ko kada se vbalor u meću za titulu nije pojavio kao demon.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTGotovo jednako retardirano ko kada se vbalor u meću za titulu nije pojavio kao demon.
Na koji točno meč misliš?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Oni baš znaju odabrati trenutak kada će nas iznenaditi onda kada to najmanje ima smisla. Kakav Otis pobogu dragom. Asuka mi se čini kao solidan odabir pak. Mogli su se desiti puno gori odabiri

Wyatt izgubio iiiiiii pa neću reći da smo opet na nuli s njim, ali otprilike na 0.25 jesmo
Pa nije izgubio The Fiend (hvala Bogu) nego FFH Wyatt. Vjerojatno će idući meč biti protiv The Fienda :roll:
Retardirano

Gotovo jednako retardirano ko kada se vbalor u meću za titulu nije pojavio kao demon.
Samo što ovdje ima smisla. Nikad se nije ni reklo da će Fiend biti u ovom meču. Upravo suprotno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Sherpa »

Vs lesnar

@maki ali rade potpuno identični stvar - wyatt gubi, fiend dobiva. Telefoniraju rezultate mečeva
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

No ovdje to ima apsolutno smisla. Wyatt je štitio Brauna od Fienda i zato ga je i nagovarao da izgubi. Sad kad je Braun to odbio, Fiend neće imati prepreka.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Vs lesnar

@maki ali rade potpuno identični stvar - wyatt gubi, fiend dobiva. Telefoniraju rezultate mečeva
Pa šta si ti očekivao da će dobit Lesnara.
Ne bi dali da Lesnar pobijedi demona, isto tako. Ma s Lesnarom ista spika. Bori se protiv underdoga, dobije ga, underdog dobije kod card Titulu. Isto tako je s Misteriom bilo
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Sherpa »

I dalje je glupo pošto wyatt ispada luzer. Štoviše, čak i i kažu da nemre dobiti, a onda i pokažu
slika
Avatar
Super_Cena
Rank 4
Rank 4
Postovi: 78
Pridružen/a: 10 svi 2020, 16:26
3
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Super_Cena »

Ko je haker?
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17425
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I dalje je glupo pošto wyatt ispada luzer. Štoviše, čak i i kažu da nemre dobiti, a onda i pokažu
Prokletstvo Universal Titule ponovno napada :roll:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Sherpa »

@maki ja kužim na što ciljaš i složio bih se kompleno s tobom da ovo nije program za titulu. To što je čini kod mene problem. Wyatt je prikazan kao gubitnik, koji mora moliti protivnika da preda kako ga fiend ne bi ozlijedio, pošto nije dovoljno dobar da ga sam dobije. Pošto bi samostalnom pobjedom postigao isti efekt - zadržao ga na lancu.

I što će bray vrlo vjerojano dobiti još jednu piliku za titulu, ali sada kao fiend. Što nema nikakva smisla.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I dalje je glupo pošto wyatt ispada luzer. Štoviše, čak i i kažu da nemre dobiti, a onda i pokažu
Bukvalno je 1-1 Wyatt.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Money in the Bank 2020

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @maki ja kužim na što ciljaš i složio bih se kompleno s tobom da ovo nije program za titulu. To što je čini kod mene problem. Wyatt je prikazan kao gubitnik, koji mora moliti protivnika da preda kako ga fiend ne bi ozlijedio, pošto nije dovoljno dobar da ga sam dobije. Pošto bi samostalnom pobjedom postigao isti efekt - zadržao ga na lancu.

I što će bray vrlo vjerojano dobiti još jednu piliku za titulu, ali sada kao fiend. Što nema nikakva smisla.
Pa pazi, izgubiti od Brauna nije sramota. Lik je predstavljen kao titan. Wyatt ga je samo želio poštediti dodatne patnje sa Fiendom.
Odgovori