Shawn Michaels

Heartbreak Kid

Razvojni program 2.0
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Evo pitanje

Msilite li da bi hbk danas bio tako visoko na cardu kao nekada? Talent i karizmu apsolutno ima,ali mislim da danas slabije polaze backstage političatri, slavije nego nekada. I da nije dobro biti šupak od osobe.
Da. Lik je, uprkos svemu, bio vanserijski talenat.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la emirates »

Isto mislim da sigurno bi. Shawn Michaels je bio teski supak, ali ne i srz samog problema. Backstage je bio u kurcu i bez njega u tom vremenu, vjerujem da bi se danasnja pozitivna armosfera odrazila i na njega. Dalje bi ovisilo o njemu, sink or swim.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Siguran sam da bi.
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Fallen »

Mislim da ne bi. Ovo su ipak druga vremena. Slobode bookinga više nema. Ne bi mogao ni da pravi vulgarne sprdnje zbog pg formata. Mečevi bi mu verujem bili odlični, ali pošto današnji roster ima i bolje performere od njega (AJ, Rolins) teško da bi se sad nešto izdvojio.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la HunterDX »

Apsolutno. On nikako ne bi mogao da se ponaša kako se ponašao da nije dobijao vetar u ledja, znamo već od koga. A koliko znam, on se u potpunosti uklopio u noviju eru wrestlinga i tokom 2000-tih nije bilo toliko problema sa njim.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la TheViper »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST pošto današnji roster ima i bolje performere od njega (AJ, Rolins) teško da bi se sad nešto izdvojio.
Ajde da kazemo da su on i Styles tu negde, ali Rollins sigurno nije bolji u ringu od njega.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Fallen »

U novijoj eri nije bio toliko bitan. Dobro osvojio je titulu protiv Tripsa i imao fantastične mečeve protiv Cene, Flaira i Takera, ali nije bio nešto prisutan u ME sceni, za razliku od Takera.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la HunterDX »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST U novijoj eri nije bio toliko bitan. Dobro osvojio je titulu protiv Tripsa i imao fantastične mečeve protiv Cene, Flaira i Takera, ali nije bio nešto prisutan u ME sceni, za razliku od Takera.
Stvarno misliš da mu ne bi dali još koju titulu da je želeo? On je kao takav bio čist dokaz kako wrestler može da stvara i bez titule, uglavnom je podizao mladje, a usput je imao gomilu dobrih programa i mečeva.
Zadnja izmjena: HunterDX, dana/u 09 svi 2020, 16:46, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Fallen »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST U novijoj eri nije bio toliko bitan. Dobro osvojio je titulu protiv Tripsa i imao fantastične mečeve protiv Cene, Flaira i Takera, ali nije bio nešto prisutan u ME sceni, za razliku od Takera.
Stvarno misliš da mu ne bi dali još koju titulu da je želeo? On je kao takav bio čist dokaz kako wrestler može da stcara i bez fitule, uglavnom je podizao mladje, a usput je imao gomilu dobrih programa i mečeva.
Pa iskreno i mislim. Teško da bi Vince trpeo da mu neko komanduje, koliko god bio legenda. Za dobre programe i mečeve se slažem.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la crocop97 »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Teško da bi Vince trpeo da mu neko komanduje, koliko god bio legenda.
slika
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Fallen je napisao/la:QR_BBPOST U novijoj eri nije bio toliko bitan. Dobro osvojio je titulu protiv Tripsa i imao fantastične mečeve protiv Cene, Flaira i Takera, ali nije bio nešto prisutan u ME sceni, za razliku od Takera.
Stvarno misliš da mu ne bi dali još koju titulu da je želeo? On je kao takav bio čist dokaz kako wrestler može da stcara i bez fitule, uglavnom je podizao mladje, a usput je imao gomilu dobrih programa i mečeva.
Pa iskreno i mislim. Teško da bi Vince trpeo da mu neko komanduje, koliko god bio legenda. Za dobre programe i mečeve se slažem.
Michaels nije želio world titulu poslije 2002. Pa on je trebao 2006. da pređe na SmackDown i osvoji World Heavyweight titulu, ali je odbio jer je išao u crkvu. Zato je ubačen Angle. Siguran sam da bi imao makar još 2-3 reigna da je htio.

A to da Vinceu neko ne komanduje, to je noviji fenomen nastao upravo zato jer su ranije Vinceu komandovali. Pa kad Hogan ne bi htio od nekog izgubiti, on je to hladno mogao odbiti.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Fallen »

Hogan je drugo. On je institucija, njemu se može.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la HunterDX »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Hogan je drugo. On je institucija, njemu se može.
Sad si sve rekao.
HBK je jedan od najvećih, to što je došao posle Hogana, ne može da umanji njegovu vrednost.
A i tvrdoglav si, pošto ti je @Maki upravo objasnio šta se dogodilo 2006.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

Fallen je napisao/la:QR_BBPOST Hogan je drugo. On je institucija, njemu se može.
Pa moglo se i Michaelsu. On je poznat kao veliki backstage političar.
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Fallen »

Ok, ako je to tačno.
Odgovori