Video igre

Virtualna domena

Interaktivna zabava
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Više manje se sve slažem, ovo je patetično. Najgore od svega uhajpali in engine gameplay a skoro svaki trailer 90% cinematičan :lol: VtMB trailer možda najuvredljiviji, kužim da su ciljali na neki fallout đir al tako je čudan ton i tryhard. I ne znam, možda je do mene, al ima nešto tužno u tome di konzolu hajpaš multiplat naslovima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Vtmb2 je meni izgledao kao jeftini europski rpg po pitanju grafike. Da se razumijemo to ne znači da će igra biti loša.

Ali ako ti je poruka, vidi snagu koju xsx može pružiti, ovo je bila kriva igra, pošto zgleda ko da je konp iz 2015 godine vrti. Ajde da su imali battlefield koji je state of the art grafika. Al nisu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Imam dojam da su VtMB uključili samo da se digne buzz oko videa, al i s te strane je isto promašaj, da ne znam šta je VtMB i da mi je ono prvi dodir pomislia bi da je low budget Dishonored kopija :? Savršen primjer trailera zbog kojih ne gledam trailere. Šta se grafike tiče meni prvom grafika nije bitna, al da točno to šta kažeš, ni u jednom trenutku nisam pomislia wow ova igra izgleda tako dobro žao mi je šta ne planiram uzet Xbone, neovisno o kojem naslovu je bila riječ. Iskreno najviše mi se svidia trailer za Yakuzu, al opet to (bar meni osobno) nije franšiza di je grafika posebno bitna. Još Madden od svih stvari isto stavili :roll:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Maridius98 »

Pojma nemam šta više rade. Ovo je baš bilo jadno. Drago bi mi bilo da naprave neku normalnu igru za seriju X, ali čini mi se da ova nova konzola sem grafike neće da ima ništa.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni i dalje nije jasno za koga je ova konzola tocno. Ako zelis ultra jaku masinu realno tu ce uvik najbolja opcija bit PC koji je jos i modularan. Ako zelis ekskluzive Nintendove konzole i PS (a i PC realno) su bolje opcije pogotovo jer Microsoft prakticki ni nema ekskluzive za Xbox vise.

Usput tek sad sam vidia like dislike ratio na videu i da je #gameplay bilo trending
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Maridius98 »

Iskreno sam se nadao da će s obzirom da su krenuli sigurno jedno 3 meseca pre Sonija da sad iskidaju sa najavama. Ladno su rekli da imaju 15 studija trenutno. Ne znam da li bih znao 5 da nabrojim. FP najave tek u julu. Ne kapiram što su onda najavljivali konzolu ovoliko ranije.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mozda je cilj bia kad iste igre budu najavljene za PS da izgledaju losije u usporedbi :mrgreen:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Maridius98 »

Nisam hteo da pljujem prvu najavu za XBOX One jer su i sami skapirali koliko im je bila netaktična najava. Maltene su zbog te prezentacije izgubili početak rata. Sad prave istu grešku i zaista se bojim da nema odbrane.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Damage control je vec tu, stvarno im nije tribalo.

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Zato treba potpuno drugačije tretirati grafiku na pcu i konzolama, pošto na pcu ti svakih par mjeseci imaš 'evo nova grafička koja ima x posto više nekog kurca nego prošla, i naravno da košta više nego prošla. Dok kod konzole ti imaš ciklus u koji ulaziš od par godina, gdje igre moraju raditi na toj konzoli. zato je kod konozola puno bolja usporedba grafike između igri koje su došle na day 1 i koje su došle u zadnjoj godini. to je ogroman, ali i veoma impresivan pomak. pošto si primoran raditi unutar zadanih okvira. nema, ja to nemrem s ovom, znaš kaj, povećaj specifikacije, ovo će nam biti nova minimalna grafička koju moraju imati. iskoristivost grafičkog procesora kod konzola je enormno veća nego kod pca. ti nikada niti jednu grafičku nećeš moći iskoristiti do maksimuma, a čak i kad dođeeš do visokog postotka iskoristivosti onda će već biti relikvija.

po pitanju microsofta, malo kome je jasna njihova dirkecija. predstavljanje na video game awards je bil promašaj. naprosto nitko nije obratio toliko pozornosti na to. isto, ako pogledaš microsoft, jako kaskaju po pitanju first party naslova. ljudima je već dosta halo, gears i forza rotacije. i tu je isto zanimljiva priča. gears i halo više nisu kod svojih izvornih kreatora, halo više nije ni upola tako važno ime kao što je bio u fps žanu (i ako ćemo realno, to je bio samo u americi), gears je odličan akcić, ali ako ga porediš sa svime što pružaju uncharted ili last of us kao third person shooteri, vidi se manjkovitost. forza je pak zanimljiva priča. gran turismo je polako izgubio bitku. a opet će se prodati u više primjeraka nego forza, zbog poklonstva i veće baze same konzole. forza bi na ps4 imala tri puta veću prodaju nego na xbox one.

I dok je cool što su nabavili studije, dio mene misli kako postoji backup plan da postanu samo publisher. da se više ne zajebavaju s konzolama. stavi gears, halo i forzu na ps4 i vjerojatno bi zaradio više nego što si zaradio time što su prodali konzole. vjerojatno puno više. microsoft je isto tako otvoren za partnerstva, što nije teško kada si u minusu u odnosu na ostale. samo takav potez bi značio priznanje poraza.

microsoft je krenuo jako uz 360. i svi vole taj narativ da je on dobio borbu u toj generaciji. ja se ne slažem, pošto je je ps3 krenuo godinu dana kasnije i u konačnici skupio više prodanih primjeraka. 360 je vodio u americi (što je uz dupelizačku britaniju jedino mjesto gdje xbox baš može biti jak), imao je jaku multimediju, jake naslove, a onda je stao usred generacije. što je ponovio i uz xbox one. i zašto bi trebali vjerovati da će biti drugačije u xsx? mislim da je njegov poraz krenuo kada je odjebao kincet. koliko god kinect bio gimmick, koliko god su ga predstavili kao špijunsku službu, što je i bio, je istovremeno pokušaj guranja nove tehnologije naprijed. Njihove stvari, ako im je bilo draže odustati, nego gurati to naprijed, poraditi na always online opciji, ili to da dolazi uz svaku konzolu, to jasno pokazuje dio direkcije. dal bi bio uspješan? tko zna. vr je u nekom relativnom pojmu. al oni su jednostavno rekli, ako neće biti kako smo zamislili, neće uopće.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la donniedemonD »

Najjaci adut xboxa je gamepass i to je razlog zasto planiram da ga kupim uporedo sa PS5. Ray tracing, teraflopsi, quick resume, sve je to lepo kao jedinka, kao xbox, ali u derbiju sa sonijem, i dalje nebitne stavke jer se sve svodi na igrice.
Medjutim, ako im cena bude po 600 evra ili vise, onda svakako prednost soniu, a xbox neka saceka lepse dane mog novcanika.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST i dalje nebitne stavke jer se sve svodi na igrice.
Ovo, može svaki XBOX bit mini superkompjuter kad doslovno bilo koja druga platforma je bolji izbor zbog dostupnih igara.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Maridius98 »

Kad im je Cuphead jedina ekskluziva koje mogu da se setim poslednjih 3-4 godina. Plus što je to "Microsoft" naslov što u startu gasi tezu o ekskluzivnosti. Da ne pričam o tome što je izašla posle i za Switch.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Sherpa »

Vidjeli su da su zajebali. Zato ukidaju 'istovremeno i na pc-u'

Ako govorimo o konzolama. Nintendo isto ima problem podrške. Kranu jako, a onda nema baš neke podrške. Nema third party naslova, pošto je slabija, no ajd switch ima jaku podršku
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Video igre

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nintendo isto ima problem podrške. Kranu jako, a onda nema baš neke podrške. Nema third party naslova, pošto je slabija, no ajd switch ima jaku podršku
Pošteno, al malo ko ko je fan Nintya i njihovih konzola očekuje jake third party naslove.
slika
Odgovori