Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Prominilo naziv teme, pa šta je ovo :cry:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Fino se sve razvijalo no onda je Bea napravila jedan od najgorih botcheva koji sam ikad vidio i bukvalno je nasadio Mayu sa top ropea pravo na vrat svom snagom.
Sad ti je jasno zašto ne mogu smislit Beu :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Ono je ružno baš izgledalo.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Srećom pa je sve dobro završilo, iskreno mi ne bi niti malo smetalo da Bea potpiše full time s AEW-om, samo da se makne od vamo.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Ma ja sam ju zamrzio jer botcha Ocean Cyclone Suplex na Starlight Kid a u ovoj max 30 kila. Pa ako to ne možeš napraviti kako treba, šta možeš?
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOSTPa ako to ne možeš napraviti kako treba, šta možeš?
Manje vrimena s Willom u krevetu, više u ringu :mrgreen:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOSTPa ako to ne možeš napraviti kako treba, šta možeš?
Manje vrimena s Willom u krevetu, više u ringu :mrgreen:
Jbg, radi na cardiu :D
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Stardom No People's Gate recenzija

Mečevi koje sam danas pogledao:

Battle Royal
Na početku smo imali lijepu stvar kad je AZM ispala toliku oportunist i izbacila Iidu, ali nakon toga smo ušli u jedan lošiji period gdje smo uglavnom imali rest sekvence dok ne prođu ulasci. Eto spomenuću sekvencu kad je AZM Yes Kickala Starlight Kid i Captain Stardom. Ona Leyla Hirsch me podsjeća na Rondu. Ima sličan attire a i Bodyslamovi me podsjećaju na Rondine Throwove. No meč se poboljšao čim smo dobili najbolju sekvencu u meču kad su se zapetljale u Headlock stonogu, a Momoe ih je prvo pljeskala po guzici što je napravila i sudiji koji je to sellao kao da je primio Stone Cold Stunner, a onda ih je stavila u Boston Crab što je nekako cijelu tu stonogu okrenulo. Onda je došla i Natsu dok su ove sve bile u stonozi i krenula ih prskati sprejom i vodom što je onda prekinulo tu hobotnicu. Onda sam se ja pitao: kako je obična voda njih sve rastavila a Boston Crab nije? Bilo je tu i kečeranja, nećete vjerovati. Prelijep Standing SSP od Kamitani, lijep Sliding Knee Kick od Konami i jedna brutalna scena kad je Shimoda razbila stolicu od Natsuinu glavu. I na kraju je AZM toliki šupak ispala kad je nagovorila Momoe da se popne na top rope a onda je odmah krenula gurnuti. Pa daj, žena dođe iz penzije i ti je oćeš tako sjebati. Nek nisi dobila meč.
7/10

Natsuko Tora vs Super Strong Starlight Machine
Kratko. Bilo je dobrih stvari doduše. Lijep Cannoball u corner od Natsuko i lijep cover sa Bridgeom od ove druge. No sem toga ništa, mislim da nije ni trajalo duže od 3-4 minute. No ajde nije bilo grozno.
4/10

Donna del Mondo (Giulia/Maika) vs Tokyo Cyber Squad (Jungle Kyona/Hana Kimura)
Holy shit ovo je bilo bolje nego što sam očekivao. Odmah na početku smo imali prelijep trenutak kad su Hana i Giulia zarobile ove dvije u ringu i pregovarale kako će ih pustiti. Nakon toga smo imali sekvencu dominacije DdM nad Kyonom tokom koje se istakao trenutak kad je Maika iščupala Kyonine ekstenzije u kosi. Vrhunac meča je po meni bio Hanin Double Submission Octopus Hold-Dragon Sleeper. Lijepo je izgledalo. Imali smo sigurno jedno 3-4 minute Hana vs Giulia što su i komentatori primjetili. Tu smo vidjeli izmjene udaraca, Slamove i još submissiona. Kraj je bio dobar. Prvo lijep Armbar od Maike i prelijep Jungle Buster od Kyone. Kyona mi za sada ima najbolji finisher. Vrlo fluidno je teklo.
9/10

Mečevi koje sam pogledao ranije:

Oedo Tai (Bea Priestley/Jamie Hayter) vs Queen's Quest (Momo Watanabe/Utami Hayashishita)
Meč je krenuo prilično meh dok Utami nije prvi put ušla. Onda se poboljšalo dosta. Popila je lijep Suplex i Backbreaker od Hayter. Kasnije se ipak ušlo u neku malo dinamičniju fazu gdje smo vidjeli par dobrih stvari. Skontao sam da Momo Watanabe ima ljepše Yes Kickove od Bryana lol. Bilo je stvarno dobrih kombinacija. Assissted Double Knee Drop sa top ropea QQa, onda Gutbuster - Back Senton kombinacija OTa. Bilo je interesantno i kad je Watanabe roknula Beu nekakvim Modified Piledriverom na apron. Kraj mi je bio bezveze dosta. Priestley je podigla Momo i kontam da je trebala pasti u cover, ali je bukvalno bilo preočito da ju je i Watanabe povukla dole. Ali sve u svemu nije bilo loše.
8/10

Mayu Iwatani vs Saki Kashima - Lumberjack Match
U lumberjack mečevima uvijek su najzanimljiviji dijelovi sa lumberjackovima. Tako je i ovdje bilo. Najpamtljiviji dijelovi su bili kad je Oedo Tai zamotao Mayu u apron skirt i onda su je izudarali kišobranom i kad su je ponijeli među prazna sjedišta. Bilo je dobro i kad je Saki šutnula Mayu sa polovine arene niz stepenice, no iskritikovaću tu trenutak kad se Mayu bukvalno zaustavila, pogledala nazad i nastavila se kotrljati. Što se tiče same in-ring akcije bilo je dobrih stvari. Mayu je imala lijepe Dragon Suplexe i pokazala je svoj high flying sa Frog Splashom i Moonsaultom. Bilo je fino i kad je Crucifix Bombala Saki na lumberjackova na ringsideu. Imali smo i ref bump što je naravno dovelo do toga da Oedo Tai uleti i nastavi napadati Mayu. Kraj je bio sjajan, mada je meni čudno vidjeti Piledriver kao potez koji nije finisher. Moonsault i kraj. E da i bilo je tona stiff kickova i Dropkicka. Vrlo dobar meč.
9/10

Iako nisam sve pogledao u istom danu, čini se kao vrlo dobar event. Tag meč TCSa i DdM i main event mogu preporučiti, no i ostalo je bilo sasvim dobro. Zadovoljan.
8/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Arisa Hoshiki se penzionisala.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Markovic619 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Arisa Hoshiki se penzionisala.
Šteta

Zbog povrede?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Arisa Hoshiki se penzionisala.
Šteta

Zbog povrede?
Da, povreda vrata. A jbg, kad bumpaju ko ludi na vratove.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Arisa Hoshiki se penzionisala.
Lažeš :( tužan dan za svijet hrvanja...u par mjeseci Kagetsu, Hazuki, pa sad i ona :( ima da se napijem od muke
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Grozno, velik gubitak za STARDOM al i za hrvanje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

A je i ja sam nešto gledao da su dosta zvijezda izgubili u ovoj godini.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori