Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Ne. Zato što keyfabe me žele dobiti otkaz

Van keyfabea, nitko normalan više ne bookira dq finishe za title mečeve.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Otkaz?
A neće kayfabe otpustit heela jer je dobio meč varajuć, samo će pokupit gadan heat.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Otkaz?
A neće kayfabe otpustit heela jer je dobio meč varajuć, samo će pokupit gadan heat.
Ali će dobiti (keyfabe) otkaz ako ujebe meč kojeg je promotor promovirao. I namjerno ga sabotira
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ne. Zato što keyfabe me žele dobiti otkaz

Van keyfabea, nitko normalan više ne bookira dq finishe za title mečeve.
Ne bi meni smetalo to što nema DQ finisha da nema situacija u kojim treba biti DQ. Pa u AEWu smo vidjeli Codya kako u više navrata kaiša protivnike, Allina je na Fyteru stavio u vreću i svezao, likovi iz publike hladno drže kečere dok ih protivnik udara, Daniels se direktno umiješao u SCU-Lucha meč na FftF ako se ne varam. Moxley oteo Omegu usred meča. I ništa nije DQ bilo. Zašto je onda MJF skrivao prsten na Revolutionu? Zašto nije direktno roknuo Codya? Zašto je Pac diskvalifikovan u iron manu protiv Omege? Nema smisla.

U Stardomu Saki ladno rokne Tam sa Enzuigiriem pred sudijom i ništa, Natsuko slamuje Giuliu od metalni lanac, sudija vidi lanac i ništa. Zbog čega je onda Oedo Tai kasnije ometao sudiju da bi Natsuko mogla opet iskoristiti lanac kad lanac očito nije big deal? Nema smisla.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Slažem se da nekada pretjeraju. Ali je glupo zbog jedne pizdarije prekinuti meč. Manje glupo nego dq ginishi mečeva za titulu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Slažem se da nekada pretjeraju. Ali je glupo zbog jedne pizdarije prekinuti meč. Manje glupo nego dq ginishi mečeva za titulu
Pa ni ja ne govorim da se sad za eye poke prekida meč, ali neke granice moraju postojati.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la emirates »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST suci će se umiješati u meč ako jedna strana pretjera, bilo to da pokušaju oduzeti nekome "oružje" ili ih jednostavno rastave, ali neće prekinuti sam meč zbog tog.
Ok, ali po meni je to previse diskrecije koju posjeduje sudija. Gdje se linija povlaci ako se u takvim okolnostima pocnu stolice koristiti? Razumljivo da niko, pa ni fanovi ne zele prljav kraj nakon sjajnog builda, ali i u sportu imas slucajeva gdje se stvar zmakne kontroli i moras reagovati neovisno o tome hoce li to nekome pokvariti match ili ne. Uostalom, pravilo o count outu i diskvalifikaciji postaje suvisno ako je jasno da se to nikada nece upraznjavati u vecim matchevima. Lakse bih prihvatao da jednostavno najave da je anything goes u takvim slucajevima tbh.

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Otkaz?
A neće kayfabe otpustit heela jer je dobio meč varajuć, samo će pokupit gadan heat.
Ali će dobiti (keyfabe) otkaz ako ujebe meč kojeg je promotor promovirao. I namjerno ga sabotira
Ali ne bi li to znacilo da bi takav incentive hrvace motivirao da se strogo drze pravila umjesto sto im testiraju granice? Licno mislim da i DQ i count outi moraju imati mjesta u hrvanju. To sto WWE pretjerue sa takvim krajevima je vise do njih.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Recimo od onog codyevog udarca remenom me više smetalo kada je asuka dobivala green mistom gdje sudac vidi da je protivnca zalenog lica, da su ovojista zelena od toga i mjesto da da priliku oporaviti se (što u wweu nikada nijeda nije napravio) on sudi lraj.

Ili kad netko udari sudca (umdertaker na wm x7 koju sm gledali) pa kasnije sudac nema pojma da ga je on udario. (nisu se ni trudili sakriti nekiđ slučajnim spotom)

Meni su ovo stvari koje su puno veći šamarnego ako sudac pusti nešto što se jednom dogodilo.

@emirates i složit ću se. Imaju mjesta. Trebaju imati mjesta i završtiti tako s vremena na vrijeme (kao i draw opcija kao rezultat meča). Al kad imaš svaki tjedan nekoliko dq mečeva, pa ajde, tjedni show moraju zaštiti. No onda ti serviraju dq i na ppvu i to skoro svakom
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Al pazi, većina tih udaraca koji sudije prime su nenamjerni. Ne možeš ti zato DQ dat. Nije namjerno sudija bio napadnut.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la crocop97 »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ok, ali po meni je to previse diskrecije koju posjeduje sudija. Gdje se linija povlaci ako se u takvim okolnostima pocnu stolice koristiti?
To isto ovisi o kontekstu. Zato se određeni suci i stavljaju u određene mečeve, jer neki neće pustiti cirkus tijekom meča, čak će ga i spriječiti (npr nije se jednom dogodilo da Red Shoes izvuče nekom stolicu ili neko drugo oružje iz ruku čim ga uvuče u ring), ali isto tako će se nekim heelovima malo i popustiti (npr Suzukiju, jer jbg, njega kayfabe ne vrijedi niti diskvalificirati jer time ćeš ga samo još više rasrditi pa će našutat cijelu generaciju young liona i pomoćno osoblje), sve kako bi se koliko-toliko odradio što bolji meč.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Al pazi, većina tih udaraca koji sudije prime su nenamjerni. Ne možeš ti zato DQ dat. Nije namjerno sudija bio napadnut.
Spomenuti primjer je baš bio bez ikakve dvojbe tko ga je.

A ito postaje problem. Ajmo se praviti kako neznamo što je bilo,al evo vam snimka tova što je bilo. Ko da sdžudac nikad nemre vidjet istu.
slika
Avatar
Dzoni WWE
Rank 2
Rank 2
Postovi: 17
Pridružen/a: 08 tra 2020, 16:54
3
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Dzoni WWE »

Mozete li zamisliti nekad Raw ili Sd u Beogradu ili Zagrebu? :mrgreen:
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la ante »

Dzoni WWE je napisao/la:QR_BBPOST Mozete li zamisliti nekad Raw ili Sd u Beogradu ili Zagrebu? :mrgreen:
Ja koliko znam, bio je live event u BG prije desetak godina, ali sad apsolutno ne, ono malo hypea i popularnosti sto je bilo prije tih desetak godina je totalno nestalo. Cak vise nisam ni siguran da WWE radi turneje po Njemackoj i Austriji, znam da su uvijek bili u ovo doba.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Dzoni WWE je napisao/la:QR_BBPOST Mozete li zamisliti nekad Raw ili Sd u Beogradu ili Zagrebu? :mrgreen:
Po cijenama koje bi nabili, imali bi jednako praznu arenu
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la TheViper »

Jimmy Uso povredio koleno na WM i bice van 6 meseci.
Owens povredio clanak i ne zna se koliko ce biti odsutan.

Koji baksuzu...
Odgovori