AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3004
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la lemonzoo »

Jesu Dark isto borbe ili neke zajebancije?

Edit: našo. Isto neke borbe.
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Dark ti je nešto kao b show, nešto kao što bi bi main event kod wwea. Samo ima puno bolje borbe, priče se nastavljaju i free je na yt
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »


segment godine :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Wulf7X »

Finish Cody vs Darby... :picard:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6648
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Lijep video package prije početka meča. Cody/Darby dobar meč koji je imao loš finish. Ideja finisha zanimljiva, ali su nekako to baš traljavo izveli i još jedna zamjerka za onaj spot koji je sadržavao bocu vode, potpuno nepotreban spot.

Scorpio Sky vignette jako dobro, ovakve priče su sjajan dodatak showu, trebaju češće ovako što raditi sa svojim wrestlerima.

Naravno kvalitetan promo od MJFa, vraća se sljedeći tjedan što je lijepo za znati.

Zabavan squash meč od Wardlowa, onaj potez sa koljenom izgleda tako brutalno.

Vrlo zabavan The Bubbly Bunch segment.

No dq tag meč je bio sasvim solidan brawl, bilo je tu par kul spotova.

Sjajan Britt Baker segment, meni osobno najdraža stvar na showu.

Jadan Stunt.

Jon Moxley promo mi je bio okej.

Meni se Dustin/Archer baš svidio, jako dobar storytelling. Holy shit trenutak kada je Archer uradio onaj moonsault. Očekivana pobjeda Archera, ali opet lijepo su to sve odradili. Nekako dobivam Rocky IV vibre iz ove cijele priče. :mrgreen:

Generalno gledajući posve dobra epizoda.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24414
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Cody vs Darby Allin
Sjajan meč. Odmah na početku je Darby preuzeo inicijativu sa prelijepim Chopblockom. No, naravno da je Cody poludio kad mu je Darby nokautirao ženu i preuzeo inicijativu. Imali smo i lijepe Darbyeve sekvence na Codyevoj nozi, no stretch je bio baš prejak. Allinova krađa Cross Rhodesa, pa Disaster Kick Codya, pa Darbyev Stunner. Lol kad je Cody probao ukrasti Darbyev Coffin Drop i sjebao se. Kraj je bio megakreativan. Dakle, Darby je ostao maksimalno zaštićen jer je izgubio bukvalno jer nije imao sreće. Pogodio je finisher, ali eto potrefilo se da ga je Cody Backslideao u pin. Sjajno. Rezultat očekivan.
9/10

Scorpio vignette je bila dobra, no nemam ništa puno reći.

MJF je zlato. Kakav promo. Najbolji heel u biznisu trenutno.

Wardlow vs Musa
Wardlow ima super zabavne squasheve. Prelijep Knee Kick kad povuče protivnika sa konopaca.
N/A

Best Friends vs Jimmy Havoc/Kip Sabian
MOTN. Prelijepo je odzvonilo kad je Havoc bacio chair Cassidyu u facu. Dobili smo tonu brutalnih trenutaka tipa kad je Havoc roknuo Trenta glavom od ladder, Knee Kick - Eye Poke kombinacija Sabiana i Havoca, kad je Havoc povukao Trenta sa top ropea na ladder, Sabianom Double Foot Stomp sa top ropea Trentu na chairu. Vidjeli smo čak dva Piledrivera na metalne stolice. Vrhunac meča je naravno bilo Cassidyevo uplitanje i eliminisanje Penelope i Sabiana. Zaista sjajna makljaža. Super.
10/10

Britt Baker je imala sjajan segment, pogotovo kad je shotala na Schiavonea. Njen heel gimmick joj dobro leži.

Shawn Spears vs Baron Black
Squash. Schiavone treba naučiti šta je twerk, a šta flex.
N/A

Brodie Lee vs Marko Stunt
E ovaj put je Brodie imao zabavniji squash od Wardlowa. Kakav Superkick Stuntu na ringsideu. Holy shit.
N/A

Moxleyev promo je bio hit and miss. Nekako mi se ne sviđa što mora govoriti tipične face fraze i ulizivati se fanovima. Pošto se i on i MJF vraćaju sljedeće sedmice, očekujem početak njihovog feuda.

Dustin Rhodes vs Lance Archer
A ono, tako-tako. Prva polovina meča je bila bazična. Archer dominira, Dustin se pokušava izboriti, no eto lijep visual krvavog Dustina. Druga polovina je već bila bolja. Vidjeli smo Archerov kickout iz Cross Rhodesa na 1. Tu je falila publika koja bi vjerovatno odreagovala na to. Onda prelijep Rope Walk Moonsault Archera. Takođe kraj meča dobar. Cody je lično vidio ko mu je protivnik i na šta je spreman. Očekivan rezultat naravno.
7/10

Sveukupno, dobar show, no ipak pola mečeva su bili squashevi, no oni koji nisu bili su bili ili solidni ili odlični, što je super stvar. Zadovoljan sam.
8/10
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Fallen »

Dustin/Archer meč je stvarno bio brutalan. Podsetio me je na mečeve iz Ruthless agression ere. Bio sam svo vreme na rubu napetosti, iako je bilo jasno ko će dobiti. Završnica meča mi je bio jak, tako da će Cody/Archer meč imati i emotivnu podlogu.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6648
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Iako je očito bilo da će Archer/Cody biti finale turnira, opet moram reći da mi se sviđa kako se taj storyline trenutno odvija. Već sam kazao u prethodnom postu da me pomalo podsjeća na film Rocky IV, što mi naravno ne smeta ako su iz toga izvukli inspiraciju.

Sad očekujem da dobijemo trening montažu u kojoj se Cody priprema da osveti poraz svog brata, te naravno da osvoji titulu dok u pozadini svira pjesma Hearts On Fire. :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Hearts On Fire
Jedina opcija

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Ma treba opet live nastup kao ulazak
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sad si mi da ideju, kako se već spominjalo snimanje RAW-a ili SD-a u regionu, to bi im čak i prošlo kad bi ljudi izlazili na lokalnu glazbu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Otvori temu o tome - spojiti pjevaca s domaćom pjesmom

Al evo jedno aew pitanje. Ovaj tnt turnir je dosta sjebala korona. Tko bi možda bio u njemu, a da nije dostupan. Ja čak vidim top16. Recimo jungle boy nutra, pac, skorpio sky...
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6648
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al evo jedno aew pitanje. Ovaj tnt turnir je dosta sjebala korona. Tko bi možda bio u njemu, a da nije dostupan. Ja čak vidim top16. Recimo jungle boy nutra, pac, skorpio sky...
Padnu mi na pamet eventualno još i MJF, Orange Cassidy, Janela, možda i Pentagon i Fenix u solo izdanju, Havoc koji im je trenutno dostupan bi sigurno našao mjestu u turniru...
slika
Avatar
Fallen
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 27 tra 2020, 18:53
3
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Fallen »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
Sad očekujem da dobijemo trening montažu u kojoj se Cody priprema da osveti poraz svog brata, te naravno da osvoji titulu dok u pozadini svira pjesma Hearts On Fire. :mrgreen:
Ne bih voleo da Cody dobije. Po meni to treba da bude Archer. To bi stvarno bio ogroman trenutak za njega.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Da sam ja AEW iskreno bi stavia cili roster u turnir ili sve sa minimalno 1:1 win loss omjerom ili tako nesto. Mozda na Dark stavit nekakav battle royal ili preliminarni turnir za one s negativnim rekordom. Al ja sam presubjektivan i volim turnire :mrgreen:
slika
Odgovori