Shawn Michaels

Heartbreak Kid

Razvojni program 2.0
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Sherpa »

Lik je isto jedan od onih koji spadaju u Kategoriju šupaka
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Lik je isto jedan od onih koji spadaju u Kategoriju šupaka
Istina. Jedan od gorih.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la DVW »

@Maki

Teško da je bilo moguće da Shawn nije htio pristati na taj poraz jer je vidio šta se desilo Bretu par mjeseci ranije, a Vince je u svojoj glavi odavno planirao pushati Austina.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

Shawnu Michaelsu su prolazile mnoge stvari koje nisu nikom drugom. Apsolutno je moguće da je imao planove nekako sjebati Austina.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la DVW »

Ko je mogao sjebati Cenu? Niko jer je Vince odlučno napravio ime od njega kao ranije od recimo baš tog Stone Coldea. Michaelsu se možda svašta tolerisalo, ali je svakakvih matcheva i gubio kroz karijeru. Više oni slušaju šefove odluke nego se misli.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ko je mogao sjebati Cenu? Niko jer je Vince odlučno napravio ime od njega kao ranije od recimo baš tog Stone Coldea. Michaelsu se možda svašta tolerisalo, ali je svakakvih matcheva i gubio kroz karijeru. Više oni slušaju šefove odluke nego se misli.
Pazi, Michaels je sabotirao mainevent WM, prošao bez posljedica, slomio kayfabe u doba kad je to bilo nezamislivo, prošao bez posljedica, na live TVu optužio Hitmana da vara ženu sa Sunny, prošao bez posljedica, bio toksično smeće u backstageu i mučio one koji mu se nisu svidjeli (Chris Candido), prošao bez posljedica, kad god mu se ne bi udovoljilo prijetio bi odlaskom u WCW, prošao bez posljedica. Da, možda bi Michaels izgubio od Austina, ali bi možda napravio nešto kao na WM XI kad je sabotirao svog najboljeg prijatelja Diesela, a kamoli da neće Austina. Shawn Michaels treba zahvaliti Bogu što je povriejdio leđa jer da nije otišao na tu pauzu vjerovatno bi sad bio mrtav ili bi prolazio kao Jake Roberts kroz stalne borbe sa demonima.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la DVW »

Stoji da je kao i Jake Roberts bio ovisnik i da mu je ta stanka od četiri godine spasila karijeru. Izvukao se iz kandži droge i onda mirno ubacivši u prvu brzinu wrestlao od 2002 do 2010. Povrede i ta opojna sredstva na stranu i Jeff Hardy je bio žrtva i jednog i drugog pa ga fanovi nikad nisu napustili. Naravno Jeff nije bio blizak sa Vinceom i nije napravio skandal poput Montreal Screwjoba, nije zagorčavao nekom život poput HBK-a Hitmanu i sl, ali gle čuda fanovi nikad ni Michaelsa nisu napustili. Nije sve kod njega toliko crno after all. Bio je sjajan competitor, a neke likove je i progurao. Recimo Huntera. 95 kad je došao u WWE nije imao ništa sa Stephanie, ali je bio najbolji prijatelj tadašnje najveće zvijezda HBK-a. 100% da je to uticalo na njegovo brzo probijanje na scenu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Maki »

Nisu ga fanovi napustili, ali Michaelsov bi legacy bio definitivno drugačiji da se nije vratio kao promijenjen čovjek.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la DVW »

Zato ćemo se svakako složiti da mu je povreda bila neviđena sreća u nesreći.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la emirates »

Shawn je bio teski supak. Od svih stvari mi pada na pamet i da je 'izgubio osmijeh' i vacateo titulu bas kad mu je receno da ce je izgubiti od Breta na WM13. Onda sve ono sa Vaderom gdje ga je natjerao da place i sjebao mu karijeru. Jebavanje Sunny po backstageu Candidu pred nosom. Degutantan lik. Ali eto, u drugom runu osim onoga sa Hoganom (sto i opravdavan donekle) nije pravio nikakve probleme, niti jedna losa rijec o njemu. Ljudi se mijenjaju I guess.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zar nije i zaslužan za (jedan od) otkaza Jannettya?

Inače TIL da mu je prvi meč nakon mirovine 98 bia protiv hrvata :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la emirates »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Zar nije i zaslužan za (jedan od) otkaza Jannettya?

Inače TIL da mu je prvi meč nakon mirovine 98 bia protiv hrvata :lol:
Eh... procitao sam nesto o toj prici, medjutim koliko sam ja to skonto prijavio ga je da je bio nadrogiran i u nesvijesti u svlacionici. I dok Jannety tvrdi da nije bio... tesko mi je zamisliti da govori istinu, poznavajuci mu historiju sa ilegalnim supstancama.

Sta mu nije Hunter prvi match nazad? :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Sta mu nije Hunter prvi match nazad?
Neki u svojoj školi hrvanja protiv Paul Diamonda/Max Moona/Katoa ilitiga Thomasa Borica rođen u ZG-u 61.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Sta mu nije Hunter prvi match nazad?
Neki u svojoj školi hrvanja protiv Paul Diamonda/Max Moona/Katoa ilitiga Thomasa Borica rođen u ZG-u 61.
Kad malo bolje razmislim, oni su imali i obračun na prvoj epizodi Monday Night Raw-a kada je Diamond bio u svome Max Moon gimmicku, te kada je Michaels bio u timu sa Jannettyem imali su par obračun protiv Orient Expressa u kojem je Diamond to jest Kato bio jedna polovica tog tima.

To mi je ostalo u pamćenju zahvaljujući OSW-u. :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Shawn Michaels

Post Postao/la Sherpa »

Evo pitanje

Msilite li da bi hbk danas bio tako visoko na cardu kao nekada? Talent i karizmu apsolutno ima,ali mislim da danas slabije polaze backstage političatri, slavije nego nekada. I da nije dobro biti šupak od osobe.
slika
Odgovori