Cody Rhodes

American Nightmare

Zabava ponedjeljkom

Volite li Codya?

Da
12
52%
Ne
11
48%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mjf je trenutno poraz.
Prilično je jasno kako taj program nije gotov.
apsolutn. samo je pitanje hoće li taj program završiti za mjesec i pol ili za godinu i pol. ja nemam problema da cody na ovo ne zaboravi i da ga začuva za zadnjega.

i mene malo smeta što je cody u toliko priča (recimo butcher and blade nisu imali razloga debitirati na njemu), ali me više smeta onaj princip koji određena kompanija ima gdje se niti jedna priča ne veže s onom drugom.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dustin je bio one meč, ajde spears je bio program. Na njega sam zaboravio. Mjf je trenutno poraz. Jericho je poraz.

I to nisu bili jedini programi. Omega mox. mox jericho. Bucks vs pnp. Page i omega vs bucks. Za sada rade sa zvijezdama, što ne treba čuditi. Ali nije da drugi nemaju prostora. Za sada nemaju spotlajt, al su tu - mjf, allin, sammy. Jebite, sammy je bio u nekoliko main eventova.
Meč protiv Dustina je bio buildan kao big deal. MJF priča nije gotova. Ne bih ja Allina uzimao kao primjer: lik je od svakog živog izgubio i meni nije više kredibilan kao protivnikmaineventerima.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ali me više smeta onaj princip koji određena kompanija ima gdje se niti jedna priča ne veže s onom drugom.
Ma daleko od tog da se sve priče moraju držat u svom mjehuru (zato i spomenih Archera i Kennya, em moš odradit solidan storyline za za njih dvoje i još uz to nadodat Hangman/Kenny priči), al imam dojam da je svima u centru pažnje Cody, a ako bi iko triba bit svima u centru pažnje to je onda trenutni Heavyweight Champ, ko god to bia u bilo kojem datom trenutku.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST a ako bi iko triba bit svima u centru pažnje to je onda trenutni Heavyweight Champ
i da i ne. pošto slažem se, to treba biti glavna nagrada, ali isto tako trebaš paziti tko su ti idući izazivači. ako si ti broj 5 na listi, trenutno te više zanimaju tri i četiri nego jedan ili dva
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ali isto tako trebaš paziti tko su ti idući izazivači
Da, al kako trenutno stvari stoje Cody nije ni ne može bit na toj listi.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ako si ti broj 5 na listi, trenutno te više zanimaju tri i četiri nego jedan ili dva
Samo šta to ne fukncionira tako, bar ne bi trebalo u kompaniji koja cilja na imat rekorde i da su pobjede i gubici bitni. Lista izazivača bi se po nekoj logici tribala sastavljat primarno po singles pobjedama i međusobnom omjeru, tako da načelno mene bi samo tribalo zanimat da dobijem idući meč da poboljšam rekorde tj fokusiran sam na prvaka i idućeg protivnika, ostali koji su na listi me ne bi ni tribali zanimat. Da naglasim, znam da se slipo drže ovog bi produkt bia slabiji i dosadniji jer bi onda u biti bili samo neki super indy bez priča, al ti si taj koji je spomenia listu :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST tako da načelno mene bi samo tribalo zanimat da dobijem idući meč
zapravo ne (potpuno), pošto ako je netko isti rang kao i ti će dobivati iste mečeve kao ti, način na koji ga se možeš 'otarastiti' s liste je taj da ga dobiješ. zato te oni zanimaju. zato znaš da ako pdobiješ broj 3, a ti si broj 5, da ćeš postati roj tri. a kada broj 1 i 2 odrade meč, neoisno tko dobije, ti postaješ broj dva, pošto jedan od njih bi trebao pasti u poretku
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zato znaš da ako pdobiješ broj 3, a ti si broj 5, da ćeš postati roj tri.
Šta ako broj 4 ima 3 više singles pobjede od mene?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zato znaš da ako pdobiješ broj 3, a ti si broj 5, da ćeš postati roj tri.
Šta ako broj 4 ima 3 više singles pobjede od mene?
ovo je često komplicirano pitanje ako ikada pratiš boks i slične sportove, koji isto imaju te neke rang liste. ali generalno, mogi će ti kazati, da ako broj 5 ti dobiješ broja 3 da ćete zamjeniti mjesta. e sada, to nužno nije praćeno matematikom postotka pobjeda (premda je boks tu odavno mogao uvesti elo rating), nego kao gleda se tvoj zadnji performanc koji je bio dobar. zato te rang liste nekada znaju izgledati dosta proizvljno
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13771
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la AleksaVP »



Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Cody Rhodes: "I think I was always in awe of Ric Flair. My dad did not smarten me up for the business as a youth. I was intimidated by him because he was my dad's mortal enemy, but I secretly thought there was a piece of that that I wanted to be like that. He exuded success."
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ja se ne slažem, po meni je njima potrebniji on screen authority nego drugima baš zato jer se zna ko je zapravo booker :?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ja se ne slažem, po meni je njima potrebniji on screen authority nego drugima baš zato jer se zna ko je zapravo booker :?
Mislim da to neće imati jer se te authority figure povezuje sa WWEom a oni se druge da budu što različitiji.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jebo to, on screen authority likovi su dobri, samo se tribaju rijetko pojavljivat :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST on screen authority likovi su dobri
ovisi koji. cueto iz lu je bio sjajan. tripsić i steph su bili proljev kada svaki show otvaraju sa svojih 20 minuta egocentrizma

meni dobbro funkcionira bez bookera, čak mislim da su dobro pokazali s onom situacijom kada je mox nešto želio pa je otišao kod khana u ured, iako khana nikada nismo vidjeli, čak mislim da nije bio ni spomenut.

problem je što ta authority figura maletene mora biti vlasnik da bi imala moć, pošto gm koncept nije baš najbolji
slika
Odgovori