Cody Rhodes

American Nightmare

Zabava ponedjeljkom

Volite li Codya?

Da
12
52%
Ne
11
48%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

On je meni toliko prirodan heel no ima simpatije publike i shvatam zašto nije. No jedva čekam da turna.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la HunterDX »

On ima strašan odnos sa publikom, on je jedan od onih koji nikada neće nositi meč i protivnika u ringu, jer od protivnika zavisi, bar kada su u pitanju kvalitetnjiji mečevi, ali je promo majstor, jedan od najboljih u svetu wrestlinga, ume da bude jako ubedljiv kao face, kao heel takodje, mada mu je heel prirodnija uloga. Wrestlingu su jako potrebni takvi wrestleri, majstori u držanju pažnje
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Fak it, pohvalit ću barem da mu skoro svaki meč djeluje ko najvažniji meč u karijeri, al šta bi da da se počnu malo manje oko njega vrtit epizode. Pas mater mislim da je u 3 feuda odjednom trenutno.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la SwitchBlade »

Jbt još ne vjerujem da oni u njemu nisu vidjeli main eventera u WWE-u-.Nije neki kvalitet u ringu,onako vrlo dobar je barem meni,ali zato je njegov character work izvrstan.On meni odgovara i u heel i u face ulozi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Cody Rhodes Files Trademark To Legally Use His Name, WWE Trademark Expires
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la ejdzejp1 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Fak it, pohvalit ću barem da mu skoro svaki meč djeluje ko najvažniji meč u karijeri, al šta bi da da se počnu malo manje oko njega vrtit epizode. Pas mater mislim da je u 3 feuda odjednom trenutno.
pametno je to uradio mora se priznati, sam sebe je izbacio iz world title scene kako se ljudi ne bi bunili da je overpushed, a istovremeno ima najduže i najviše buildane mečeve te je centar svake epizode
slika
Avatar
Storm
Rank 4
Rank 4
Postovi: 92
Pridružen/a: 01 pro 2016, 16:12
7
Lokacija: Split
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Storm »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Fak it, pohvalit ću barem da mu skoro svaki meč djeluje ko najvažniji meč u karijeri, al šta bi da da se počnu malo manje oko njega vrtit epizode. Pas mater mislim da je u 3 feuda odjednom trenutno.
pametno je to uradio mora se priznati, sam sebe je izbacio iz world title scene kako se ljudi ne bi bunili da je overpushed, a istovremeno ima najduže i najviše buildane mečeve te je centar svake epizode
Slažem se. Čudim se kako AEW fanovi to ne primjećuju. Dok ostatak The Elite-a (da ne pričam rostera) je od početka imao samo neke minor feude sa možda jednim bitnijih, on je bio u feudu sa Jerichom i cijelim inner circleom, Spearsom, MJFom I sad s Archerom. Skoro pa svaki od njih je bio najviše buildan.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Ne bih rekao da to AEW fanovi ne primjećuju, očito je da Cody sebe vidi kao nekakvog mesiju pro hrvanja, ali feudovi su mu bili dobri, on je dosta popularan, u ringu je takođe dobar, storytelling mu ide od ruke. Ne bunim se što je overexposan, samo se nadam da će ga turnati eventualno.
Avatar
Storm
Rank 4
Rank 4
Postovi: 92
Pridružen/a: 01 pro 2016, 16:12
7
Lokacija: Split
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Storm »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne bih rekao da to AEW fanovi ne primjećuju, očito je da Cody sebe vidi kao nekakvog mesiju pro hrvanja, ali feudovi su mu bili dobri, on je dosta popularan, u ringu je takođe dobar, storytelling mu ide od ruke. Ne bunim se što je overexposan, samo se nadam da će ga turnati eventualno.
Ja bih volio da pushaju nekog svojega, svi main likovi su im the elite ili već poznati wrestleri. Cody kao heel bi stvarno bio dobar da podigne nekoga!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Storm je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne bih rekao da to AEW fanovi ne primjećuju, očito je da Cody sebe vidi kao nekakvog mesiju pro hrvanja, ali feudovi su mu bili dobri, on je dosta popularan, u ringu je takođe dobar, storytelling mu ide od ruke. Ne bunim se što je overexposan, samo se nadam da će ga turnati eventualno.
Ja bih volio da pushaju nekog svojega, svi main likovi su im the elite ili već poznati wrestleri. Cody kao heel bi stvarno bio dobar da podigne nekoga!
A dobro, moraju nekoga prvo izgraditi. Trenutno Elita jesu najveće zvijezde.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Nisu tu ni godinu dana, naravno da ćeš krenuti s onima koje ljudi znaju.

Osim toga, cody je izgubio svaki program do sada. Nitko iz elitea nije bio prvak,a nisu bili ni prvi tag tim prvaci.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nisu tu ni godinu dana, naravno da ćeš krenuti s onima koje ljudi znaju.

Osim toga, cody je izgubio svaki program do sada. Nitko iz elitea nije bio prvak,a nisu bili ni prvi tag tim prvaci.
Pobjedio je Dustina i Spearsa, a priča sa MJFom vjv nije gotova. Izgubio je od Jericha samo.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST cody je izgubio svaki program do sada
Nije

Uostalom i da je gubija svaki, nema razloga da svi živi žele feudat s njim baš zato šta ne drži nikakvu titulu niti (barem kako stvari trenutno stoje) nikad ni ne smi držat glavnu titulu. Dođe Archer i proziva Codya koji trenutno feuda s MJF-om i još u međuvremenu ga i Darby napadne, ako je već moralo na Elite šta Archer nije iša na Omegu, em šta vako ispada malo patetično di moljaka Codya za konfrontaciju em šta bi pomoglo dalje mogućoj Omega/Hangman priči.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Sherpa »

Dustin je bio one meč, ajde spears je bio program. Na njega sam zaboravio. Mjf je trenutno poraz. Jericho je poraz.

I to nisu bili jedini programi. Omega mox. mox jericho. Bucks vs pnp. Page i omega vs bucks. Za sada rade sa zvijezdama, što ne treba čuditi. Ali nije da drugi nemaju prostora. Za sada nemaju spotlajt, al su tu - mjf, allin, sammy. Jebite, sammy je bio u nekoliko main eventova.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Cody Rhodes

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mjf je trenutno poraz.
Prilično je jasno kako taj program nije gotov.
slika
Odgovori