Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24469
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Maki »

TheBesir je napisao/la:QR_BBPOST HBK ti se ne sviđa? WTF.
Isto se može reći i za SCSA.

HBK i Austin su medju najboljim svih vremena..
A pazi subjektivno je to sve. Michaels pogotovo ima putera na glavi, lik je više puta sabotirao priče i generalno se znao ponašati neprofesionalno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ja Michaelsu ne mogu oprostit šta je napravia Vaderu.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la TheBesir »

Meni je samo krivo sto su ga vratili nakon 8 jebenih godina.Stvarnoo
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la HunterDX »

Nzm za vas, meni je HBK jedan od najvećih.
A povratak i ne bih da mu komentarišem, mada je tu Trips jedini ispao pametan. Kane se tu uključio da primi pin u 2v2 meču, stari dobri Kane, Taker je imao nešto protiv Tripsa i HBKa :lol: Pobedjivao ih je po 2x vezano, jednom od njih okončao karijeru, na WM28 su pokazali poštovanje, on opet protiv njih, stvarno ima booking izlapelog starca.
I HBK se jebeno vraća u ring, jer je došlo do nesuglasica, totalno debilno.
Tako su penzioneri uspeli da sjebu, možda i najbulju dužu priču u svetu wrestlinga, bar u ovom veku.
Tu je Tripsov ego malo došao do izražaja, malo zbog publike u Arabiji, malo i zbog sebe, ali jbg.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la TheViper »

Da se upisem na ovoj temi :D

Adam Cole - iako smatram da je odlican paket, nije mi potpuno seo. Iz Ere mi O'Reilly daleko najdrazi.

Charlotte - postujem njene wrerling i mic skillse, ali njen overpush me sprecava da je gotivim. Jedino mi bilo drago kad je 2017. skinula pojas sa Natalye.

Lesnar - najvise zaradjuje, najmanje radi, a redovno se vrti oko titule. Dovoljno.

Alexa - slicno kao da Charlotte, samo sto je dosta losiji wrestler.

New Day - odlicna su celina, ali jednostavno nisam njihov fan. Jedno vreme bi bili turbo dosadni, pogotovo u periodu 2016-17, previse se vrte oko titule. Mada mi drago sto je Kofi uzeo WWE titulu.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5267
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la ante »

Rhea Ripley mi nikad nije nesto sjela
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la DVW »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Rhea Ripley mi nikad nije nesto sjela
Ni meni jbt
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Da se upisem na ovoj temi :D

Adam Cole - iako smatram da je odlican paket, nije mi potpuno seo. Iz Ere mi O'Reilly daleko najdrazi.

Charlotte - postujem njene wrerling i mic skillse, ali njen overpush me sprecava da je gotivim. Jedino mi bilo drago kad je 2017. skinula pojas sa Natalye.

Lesnar - najvise zaradjuje, najmanje radi, a redovno se vrti oko titule. Dovoljno.

Alexa - slicno kao da Charlotte, samo sto je dosta losiji wrestler.

New Day - odlicna su celina, ali jednostavno nisam njihov fan. Jedno vreme bi bili turbo dosadni, pogotovo u periodu 2016-17, previse se vrte oko titule. Mada mi drago sto je Kofi uzeo WWE titulu.
Zove se tema Kečeri koje DRUGI VOLE a vi ne, a ti staviš Lesnara. Lesnara volimo samo ja, Vince i Heyman :lol:
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ajde i ja da napišem nešto:

1. The New Day - nisu mi ovako loši u ringu al sit sam njihovog gimmicka jer svaki dan na SmackDownu same shit gledam.
2. Ricochet - nema apsolutno nikakav karakter, dobar u ringu, ali bez karaktera me neće zainteresirati...
3. Becky Lynch - rade od nje ženskog Austina. Nemojte molim vas, ne ide vam. Dosadan gimmick, a nije nešto previše potkovana u ringu, mada je i takva bolja od dobrog dijela rostera.
4. Strowman - ono malo interesa što sam imao za njim me prošlo još 2018. Nije nešto na micu, bome ni u ringu iako se popravio od 2015.
5. Sami Zayn - WWE je sjebao karijeru, nema nikakve šanse da išta postigne dok je tu...
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la AlenB »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST 2. Ricochet - nema apsolutno nikakav karakter, dobar u ringu, ali bez karaktera me neće zainteresirati...
hmmm ovo što ću sada reći možda nema direktno veze s Ricochetom jer se radi o dva različita gimmicka, ali probaj ga pogledati kao Princea Pumu u Luchi Underground, tamo je bio odličan u toj ulozi bar za mene i pokazao je da može odraditi gimmick kako treba
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST 2. Ricochet - nema apsolutno nikakav karakter, dobar u ringu, ali bez karaktera me neće zainteresirati...
hmmm ovo što ću sada reći možda nema direktno veze s Ricochetom jer se radi o dva različita gimmicka, ali probaj ga pogledati kao Princea Pumu u Luchi Underground, tamo je bio odličan u toj ulozi bar za mene i pokazao je da može odraditi gimmick kako treba
Ja pričao o njegovom gimmicku trenutno...Nešto malo sam ga jesam gledao u Lucha Undergroundu. Ne baš puno ali dovoljno da zaključim da je bio prilično dobar. Kažem da mi trenutno nešto fali kod njega u vezi karaktera. Treba mu dobar karakter, ne znam zašto su odustali od njega kako sam čuo...
Jericho je izjavio da ga je Ricochet tražio da ima Codebreaker kao finisher jer osjeća bol u leđima zbog 630, al ne vjerujem da bi zbog toga odustali od pusha. Inače Heyman voli Ricocheta al Vincea se pita, a on očito ima drukčije mišljenje nego Heyman.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la emirates »

Iskren da budem ja se njega kao Pume u LU sjecam samo da je bio izvanredan u ringu, ali se ne sjecam nekog jakog promoa ili character worka od njega ni tada. Pentagon sa druge strane...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Sherpa »

Točno, manje više je šutio cijelo vrijeme.

Al ako netko nije dobar na micu, nemoj mu dati monologe od 10 minuta
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Rhea Ripley
Shayna Beszler
Ruby Riott
Tegan Nox
Sarah Logan
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kečeri koje drugi vole, ali vi ne

Post Postao/la Melloo »

Dobra tema
John Cena
Undertaker
HBK
Stone Cold
Gargano
Ciampa
Kofi Kingston

dodacu jos kad se sjetim, pun ih je qrac
Odgovori