DDT

Dramatic Dream Team

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

lijepo izgledaju novi beltovi

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

Imal netko link za ovaj meč

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Imal netko link za ovaj meč

@Sherpa uživaj

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

Hmmm na mobitelu ne vidim link, no znam doć do nega tak da nije problem
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

DDT's June 7th Wrestle Peter Pan in Saitama Super Arena has been cancelled due to coronavirus
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Očekivano, ali šteta da će izvisit za najveći show godine.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

Nisam skužio, mjenjaju ime?

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nisam skužio, mjenjaju ime?

DDT Universe je njihov network, s obzirom da je na njemu sad puno više promocija sem samog DDT-a (odnedavno NOAH npr.) vjerojatno minjaju ime samo tog networka.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

DDT će imat publiku u obliku 100 ljudi na zoom konferenciji. Baš me zanima kako će to ispasti.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST DDT će imat publiku u obliku 100 ljudi na zoom konferenciji. Baš me zanima kako će to ispasti.
Bilo koja druga kompanija da ovo radi bilo bi sumnjivo, DDT-u će vjerojatno upalit :D
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Markovic619 »

Izgleda da su Endo i Tanaka imali fantastičan meč za KO-D Openweight titulu.

Moram naći vremena da pogledam oba Peter Pan eventa, zanima me DDT kao kompanija.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Markovic619 »

Obećao sam sebi da ću odgledati oba DDT Peter Pan eventa i evo ga prvi. Moram priznati da za ove wrestlere nisam ni čuo a ni gledao ih do ovog eventa.

Nobuhiro Shimatani vs. Seigo Tachibana
Jako dobro otvaranje. Krenuli su vrlo jako sa dobrim izmjenama udaraca. Srednji dio meča nije bio nešto kvalitetan ali bilo je malo komedije. Pred kraj je bilo najbolje. Tachibana je imao dva prejaka Big Boota. Shimatani je zaista bio dobar te je uzeo pobjedu u ovom meč. Jako dobar meč koji je trajao nešto više od 5 minuta**1/2

Hiroshi Yamato & Saori Anou vs. HARUKAZE & Keisuke Ishii
Koncert Yamata u entranceu je bio odličan. Ovo je bio mixed tag team. Prvi dio meča jako dosadan, ništa se nije dešavalo. Drugi dio je bio dosta bolji. Yamato je imao dobar spear, Anou jako lijep Missile Dropkick i na kraju je uzela pobjedu sa lijepim preciznim Suplexom. Ishii je imao dobar Brainbuster. Popravili su meč na kraju **1/2

Hideki Okatani & Keigo Nakamura vs. DAMNATION (Mad Paulie & Soma Takao)
Jako dobro. Dobar control segment na početku. Koliko vidim Okatani i Nakamura su novajlije. Keigo je imao odlične kickove. On i Okatani su imali odličan suplex na Paulieu koji ima 140kg. Završnica dobra i očekivana pobjeda DAMNANATION-a. Bolji meč nego prethodna dva **3/4

ALL OUT (Akito & Yuki Ino) vs. Jun Akiyama & Mizuki Watase
Akiyama mi je poznat u ovom meču dok ostali ne. Nisam puno obraćao pažnju na meč, ništa loše a ništa ni pretežno dobro. Akito i Ino uzimaju pobjedu **

Kongo (Hao, Kenou & Masa Kitamiya) vs. Kazusada Higuchi, Sanshiro Takagi & Tomomitsu Matsunaga
Par tagova na početku sve dok Kitamiya i Higuchi nisu počeli se mlatit. Kenou i Takagi su imali posle toga svoje momente kad je Takagi udarao a Kenou nije sellao i gledao ga ravno u oči. Sve dok nisu protivnici ubacili plastičnu kutiju koju je on zgazio i onda napao Takagija. Kenou je imao dobre kickove na ringsideu. Posle je zapjenio na japanskom, Bog sam zna šta je rekao... Takagi se vozio biciklom i uradio Lariat, najbolji spot meča. Onda je razbio par plastičnih kutija od glavu Kitamiyi ali ga nije uspio oborit i dobio je Samoan Drop. Kenou je nastavio lupati kickove Takagiju koji su bili odlični i par PK udaraca su bili dobri. Posle toga cijeli Kongo stable se umješao. Jako dobar i zabavan meč ***1/2

Daisuke Sasaki (c) vs. Shunma Katsumata vs. Isami Kodaka (DDT Universal Title Hardcore Match)
Ovaj meč me je interesovao zbog stipulacije. Po tijelu Kodake vidim da je on baš baš hardcore tip wrestlera. Lupanje kendo stickovima na početku je bilo dobro.Bilo je dobrih suplexa tokom cijelog meča na stolice, na metalne kutije ali najbolji je bio superplex sa laddera na stolice. Sasaki je imao dobar spear kroz konopce na Katsumatu. Završnica je bila dobra sa onim lego kockicama i palicom. Sasaki je uspješno odbranio titulu. Ali sve je to bilo malo za meč koji je trajao 25 minuta. Mogli su to bolje **3/4

Konosuke Takeshita vs. Yoshihiko
Yoshihiko je lutka jebote. Ovo je bio ultra zabavan cinematic meč. Cijelu noć su se borili. Kako je ovo bilo dobro. Takeshita je odradio fantastičan posao. Yoshihiko je bila odlična, kontrirala je sve što je Takeshita htio da napravi. Odličan DDT, jako dobri submissioni. Ali najbolji spot meča je bio kad lutka uradi Canadian Destroyer. Bog te Yoshihiko ima više talenta i bolja u ringu od Corbina :lol: :lol: Dobra završnica kopanjem oka i eksplozija za kraj. Ovo je bilo jako jako zabavno.

UKUPNA OCJENA: 6/10 - Prosječan show do main eventa. ME je bio super i još jako dobar 6-Man Tag meč. Ostalo je bilo solidno. Jako zabavan show. A drugi dan očekujem još bolji.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Markovic619 »

Evo ga i drugi dan Peter Pan eventa:

BAKURETSU Sisters (Nodoka Tenma & Yuki Aino) & Rika Tatsumi vs. MiraClians (Shoko Nakajima & Yuka Sakazaki) & Miyu Yamashita
Ovo je bilo jako dobro otvaranje, cure su odradile dobar meč. Sve one ili većina su iz TJPW promocije. Od svih njih 6 jedino sam gledao Sakazaki što je imala par mečeva u AEW-u- Nemam neke zamjerke za meč. Sve je bilo dobro odrađeno a posebno završnica koja je bila odlična. Yuka i ekipa odnose pobjedu ***1/4

Shinya Aoki vs. Yukio Naya (DDT Extreme Title Release Restriction Rules Match)
Bezveze meč. Ništa se nije dešavalo cijeli meč a trajao je 10 minuta. Iz nekog razloga su napali jednog lika i udarali ga cijeli meč *

Chris Brookes & Maki Ito vs. Eruption (Saki Akai & Yukio Sakaguchi)
Jako solidno. Maki Itoh je bila jako zabavna tokom meča. Bolji meč nego prošli. Na kraju Sakaguchi radi PK nad Itoh i uzima pobjedu **3/4

ASUKA & MAO vs. Naomichi Marufuji & HARASHIMA
Ovo je bilo jako dobro. Nisam čuo do sad za ovu ASUKU I MAOA ali predviđam im blistavu budućnost jer su dosta mladi, 21 i 23. U ovom meču su odlični bili, spoj tehnike i high flya. Mogli su se vidjeti lijepi timski potezi, dupli Moonsault i ostalo. Na kraju su Marufuji i HARASHIMA izubijali ASUKU i uzeli pobjedu nad jedinom ženom u ovom meču ***3/4

Nautilus (Naomi Yoshimura & Yuki Ueno) (c) vs. Strong Hearts (El Lindaman & T-Hawk) (KO-D Tag Team Championship)
Ovo je bio odličan meč za Tag Team titule. Nemam nikakve zamjerke i svi su u ovom meču pokazali nešto. Suplexi su bili fantastični. Na kraju Yoshimura i Ueno pobjeđuju i brane Tag Team titule ****

Masato Tanaka (c) vs. Tetsuya Endo (KO-D Openweight Championship)
Fantastic. Odlična psihologija tokom cijelog meča. Završnica odlična sa dva perfektna Shooting Star Pressa i Endo postaje novi šampion zasluženo. Ovo je jedan od boljih mečeva u doba korone ****1/2

UKUPNA OCJENA: 8.5/10 - Drugi dan dosta bolji sa kvalitetnim mečevima. Samo je jedan meč bio loš, ostalo je sve bilo dobro. Preporučujem da pogledate ovaj event. @raptor1989 ako imaš vremena za wrestling nemoj da propustiš ovaj event :D

@Eumaus The Swineherd želim vidjeti tvoju recenziju showa :mrgreen:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bit će bez brige , iako prvo moram New Hope dovršit.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

DDT

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori