Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

Najbolji holder ikad Seth Rollins
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la TheViper »

Imao najbolji cash in, ali pre toga redovno gubio.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Imao najbolji cash in, ali pre toga redovno gubio.
I poslije toga. Rollins je bio takav paper champion, na prste jedne ruke se može nabrojati kad je titulu odbranio iole čisto.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la AlenB »

pogledao sam isječke malo

ono kad Nakamura dobije ulogu Big Showa pa bude filler izazivač koga će Strowman razbiti, iako se ne bunim previše, Nakamura je ionako nigdje i ovo mu neće nešto loše donijeti, bar može kazati da je bio u Universal title meču, što mu je najveći uspjeh zadnjih mjeseci

Ovo s Wyattom i Strowmanom očito počinje i ovo vraćanje Wyatta na titulu samo pokazuje koliko je besmisleno sve skupa bila da uopće skidaju titulu s njega u prvom planu. I zato sad moraju bit izrazito oprezni jer sada ako ovo ne naprave savršeno neće bit dobro, što bi značilo da Wyatt prvom prilikom mora uzeti titulu i držati je dosta dugo. Jer ako ju sada osvoji i ponovno izgubi naglo (a to bi se moglo realno dogoditi kad se Reigns vrati) onda smo opet popušili.

Stavili su Taminu kao digresiju u ovoj priči Banks i Bayley. Meh.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Meni sama ideja Wyatt vs Braun nije loša. Problem je realizacije. Što ne vjerujem da će imati fantastičan meč nakon kojeg ni jedan ne izgleda jadno. Tj poraženi izgleda kao da je izgubio od te večeri boljeg. Nego će vjerojatno imati neki program gdje će na sve već izlizane fore probati zaštiti onoga tko neće biti prvak. I zato će izgledati prilično slabo.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la AlenB »

Svakako mislim da će za nekog ovo proći loše. Ili za Wyatta ili za Brauna. Premda bih prije volio da to bude Braun jer on ima manje za izgubiti.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni sama ideja Wyatt vs Braun nije loša. Problem je realizacije. Što ne vjerujem da će imati fantastičan meč nakon kojeg ni jedan ne izgleda jadno. Tj poraženi izgleda kao da je izgubio od te večeri boljeg. Nego će vjerojatno imati neki program gdje će na sve već izlizane fore probati zaštiti onoga tko neće biti prvak. I zato će izgledati prilično slabo.
Da imaju 7* meč, gubitnik će izgledati loše.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Ma prerano su ih ukrstili, nije dobro ni za jednog, ako su već skinuli titulu sa Wyatta da bi Roman uzeo od Goldberga, onda nemoj ni da uplići Wyatta oko titule, mislim da će više biti interesantan bez nje.
A opet, on bi imao daleko veći momenat da je titulu prvo odbranio protiv Goldberga, onda protiv Cene ba WM.
Ovde se tek vidi koliko se sve vrti oko Romana.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Neće, dao je sve od sebe, ali je protivnik bio bolji, nisi izgubio na rollup ili dq. Te si onda odmaknut od titule nekih pola godine.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Ma Strowmanu treba duži reign, jer ovako je jasno da ga ne cene, a opet, zašto si takvom čoveku dao da dobije Goldberga koji je pokosio Wyatta. Tu će možda i krug da se okrene, gde će svako dobiti nekog, a opet će najviše ispušiti Strowman, pa Wyatt za njim.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Odgledao SD, više je bilo loših nego dobrih stvari

Forgotten Sonsi na main rosteru? :lol: :lol: Pa ti likovi su imali prosječnu karijeru u NXT-u. SD ima dobre timove (Usos, New Day, Dirt Sheet, Lucha House Party, Machinery...) i ne trebaju im Forgotten Sonsi, a NXT ima siromašnu tag team diviziju, posebno u ovo doba. Za Sonse je bilo bolje da ostanu u NXT-u a ovako će im booking biti i kao ime factiona.

Nikki Cross izlazi uz pjesmu Alexe Bliss. Tag Team izlazi ili uz zajedničku pjesmu ili uz odvojene pjesme. A ne ovako, baš se ističe ko je bitniji od njih dvije. I još na kraju Nikki uze pobjedu nad Sane (jadna Kairi i njen booking :cry: ) i ide pjesma Alexe, retardirano.

Zanimljiv Dirt Sheet segment ali zašto opet 1v1v1 meč, sad su svi zdravi i moglo je biti triple threat tag team, a ne ovako.

Meni se svidjelo kako je Bayley utopila Sashu u meč protiv Tamine, još trzavica između njih 2 nije loše.

Firefly Fun House na kraju je bio ok. Strowman je bio dobar sa one 2 rečenice na kraju. Mogu imati odličan program i storyline, ali mislim da su ih prerano spojili. Ako Fiend pobjedi mora imati duži reign, a Braun će opet ostat jadan. A Fiendu sa druge strane ne treba poraz sad kad je vratio momentum protiv Cene. A mislim i da Wyatt treba malo da ohladi od titule.

Mnogo bolje bi bilo da na MITB-u bude neko drugi izazivač (Sheamus, Hardy...) a da se Reigns vrati na ljeto (ako se situacija smiri) i fino izađe u ring kaže Strowmanu "Da ja nisam odustao od tog meča ti sad nebi imao tu titulu na svom ramenu, i zato želim nazad svoju priliku da se borim za Universal titulu". I Reigns osvoji titulu na SummerSlamu koju je trebao na WM. A Fiend da ima meč sa nekim drugim i nastavlja svoj niz pobjeda.

Ovo me tjera da počnem pisat svoje showove.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Tag tim pojasevi nisu pojasevi, to su ping pong loptice.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la DVW »

Imamo Bayley vs Tamina za MITB. Nešto mi se mota kroz glavu Bayleyn win i Sashin cash-in.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Imamo Bayley vs Tamina za MITB. Nešto mi se mota kroz glavu Bayleyn win i Sashin cash-in.
Ja ne vidim Sashu u MitB uopše. Lacey će je dobiti.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17334
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ma prerano su ih ukrstili, nije dobro ni za jednog, ako su već skinuli titulu sa Wyatta da bi Roman uzeo od Goldberga, onda nemoj ni da uplići Wyatta oko titule, mislim da će više biti interesantan bez nje.
A opet, on bi imao daleko veći momenat da je titulu prvo odbranio protiv Goldberga, onda protiv Cene ba WM.
Ovde se tek vidi koliko se sve vrti oko Romana.
Wyatt je toliko dobar da mu ne treba tiula. A Goldberg vs Reigns je mogao da bude meč bez titule kao ulog. Ionako bi bio sranje meč...
Odgovori