Miro

fka Rusev

All Elite Wrestling

Koliko je dobar babyface Rusev?

Najbolji
14
36%
Najbolji
15
38%
Najbolji
10
26%
 
Ukupno glasova: 39

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Rusev

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mene baš zanima bi li on već prije otiša da nije lana tu :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Mene baš zanima bi li on već prije otiša da nije lana tu :mrgreen:
A ono, ne znam koliko to baš igra ulogu. Ne bi se ništa puno promijenilo sad da on ode. Ionako nikad nije na showovima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Sherpa »

Pa nije li njemu ugovor pri kraju? Dal bi on bi dobar pickup za aew?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa nije li njemu ugovor pri kraju? Dal bi on bi dobar pickup za aew?
Ja ću reći NE. AEW ne treba postati kao TNA i uzimati svakoga ko ode iz WWEa. Revival je jedna priča, oni su jedan od najboljih tag teamova na svijetu, ajde i Brodie Lee je impozantan i trebao im je kao Exalted One, mada već sad taj gimmick gubi steam velikom brzinom. Rusev je vrlo dobar, ali ako ne žele da ih prati ista reputacija kao TNA, onda mislim da ga ne bi trebali uzeti jer ipak nije Rusev ni neki veliki draw niti bi značajno poboljšao AEW roster.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Rusev

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa nije li njemu ugovor pri kraju? Dal bi on bi dobar pickup za aew?
Da, definitivno. Rusev se ne treba shvatiti kao otpad, svaki put kada su mu dali neku šansu, izgledao je dobro. Bio je brutalan 2014 i 2015 kao heel, a onda je imao i Rusev day period kasnije, gde ga je publika prepoznala.
Dosta je harizmatičan, tako da on jeste za kompaniju koja radi nedeljne epizode.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Sherpa »

@maki ne slažem se za exalted onea mislim da rade jako dobar posao.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Maki »

Ukusi su različiti, ali meni se ovaj cijeli put sa imitacijama Vincea ne sviđa. Problem je što Dark Order generalno nije predstavljen jako. Ne pamtim kad su dobili meč zadnji put, a isto tako nikog novog nisu regrutovali.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da je korona dosta promjenila plan kojeg su imali. zato ima toliko promoa. vidiš da nije imao dodira s scu-om nakon debia.

Al generalno se se slažem da rusev nije ime koje njima treba. Iako ja i dalje mislim kako je rusev odličan hrvač
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Rusev

Post Postao/la Markovic619 »

Slažem se sa @Maki

Meni su oni dosta zanimljiviji bili sa onim odličnim vinjetama, nekako mi je ovo skroz slabo a možda sam i ja dosta očekivao.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Maki »

Vidjećemo. No zasad nisam baš zadivljen. Generalno su mogli puno više sa Dark Orderom. Dobili su ogroman momentum onim videima i mogli su postati dominantna sila u tag diviziji, ali su uglavnom završili na Darku, a kad su na Dynamiteu gube.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Sherpa »

Al ne gubi njihov glavni dvojac u tag tim diviziji. I on su prilično jako prikazani
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24449
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Al ne gubi njihov glavni dvojac u tag tim diviziji. I on su prilično jako prikazani
Svejedno. Mada se sjećam da su zadnji meč pred dolazak Leeja izgubila i da se Uno derao kako nije trebalo tako ispasti. Nisu nikad na A showu. I dobijaju prilično slabe timove. Nakon onih videa, očekivao sam dosta više. Jesu li ikog regrutovali poslije one dvojice jobbera? Ne, a cijeli shtick im je da regrutuju ljude u svoje redove. Čak ih je i QT odbio lol.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Rusev

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zadnje šta sam tia od Brodiea je to da se ruga Vinceu, tribaju bit opasan kult a ne nekakva parodija.

Šta se tiče Ruseva nešto razmišljam koliko bi se on odlično uklopia u DDT-ev roster :D
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Rusev

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57657
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Rusev

Post Postao/la Sherpa »

Aiden English on Rusev: "He is such a fun-loving, goofy, funny dude. He finally saw a chance of 'let me be me.' All those backstages, we pretty much took what they wrote for us and threw it out. 'I'm just gonna say this goofy stuff.' I loved it."
slika
Odgovori