WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST I sad sam skužio da Lesnar neće imati onda rematch klauzulu
► Prikaži “Spoiler”
:snooty: :snooty: :snooty:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Fanovi će se možda uželjeti, ali se idalje ne mogu praviti da nije bilo nikakve pauze i samo nastaviti gdje su stali. To je ono o čemu ja pričam. Ne mogu reći e eto sad se storyi nastavljaju. Jednostavno to neće ići.
Pa nece se praviti. Reci ce da idu na pauzu zbog toga i toga, a na povratku ce biti 'veceras se okupljamo po prvi put nakon dugo vremena, proslavljamo zivot' itd itd. Sto se hrvaca tice, Drewa moze napasti naredni izazivac na Rawu i nakon pauze od dva mjeseca ce se Drew drzati promo u kojem kaze 'dva mjeseca sam sjedio kuci sa ovim gnjevom u sebi, ali konacno je doslo vrijeme da ga izbacim' blabla. Mislim sve je to itekako izvedivo i sa kayfabe aspekta. Njemu treba samo neki jak feud u nastavku da ostane vruc, a clean pobjeda protiv Lesnara ne jenjava tako lahko.
Sto se reignova tice, i to se da srediti. Faceovi ce u zelji da opravdaju prethodna dva mjeseca htjeti vise braniti titulu, sto bi znacilo vise title matcheva na sedmicnim showovima. Sa druge strane, heelovima bi svakako odgovaralo da preuvelicavaju vlastiti reign. Slozit cemo se da se ne slazemo. :)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Black bi bio idealan al nakon još jedno dvije tri bitne pobjede. Zato sam htio da ga izgrade, da mu dadnu laku pobjedu na WM, ali eto.
Ovde se vraćamo na njihov stari problem, oni ne pripreme ni one koji su izgradjeni. Primer su ti AJ-Styles i Seth Rollins, jako kredibilni wrestleri, ali i daleko od nekog jakog bookinga, to što su heel, ne znači da svaki put mora da se umeša čitav njihov faction da bi pobedili nekog wrestlera, koji je pritom slab na cardu. Njih moraju da grade jako, te da pobeda nad njima bude veća.
A od tih koje podižu, retko ko dobije dobar booking bar čitavih 6 meseci, Drew je npr počeo da se gubi drugom polovinom 2019, onda samo uketeo, jeste iznenadjenje, a ooet, trebao mu je jači booking pre toga.
Što se tiče Blacka, bilo bi lepo da vezuje pobede, a moguće je da će mu tako dati neke poraze, onda pred WM krene push, a možda ne dobije ništa. Ipak mislim da je rano pričati o njemu, a stoji da ga trenutno čuvaju.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maki »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Fanovi će se možda uželjeti, ali se idalje ne mogu praviti da nije bilo nikakve pauze i samo nastaviti gdje su stali. To je ono o čemu ja pričam. Ne mogu reći e eto sad se storyi nastavljaju. Jednostavno to neće ići.
Pa nece se praviti. Reci ce da idu na pauzu zbog toga i toga, a na povratku ce biti 'veceras se okupljamo po prvi put nakon dugo vremena, proslavljamo zivot' itd itd. Sto se hrvaca tice, Drewa moze napasti naredni izazivac na Rawu i nakon pauze od dva mjeseca ce se Drew drzati promo u kojem kaze 'dva mjeseca sam sjedio kuci sa ovim gnjevom u sebi, ali konacno je doslo vrijeme da ga izbacim' blabla. Mislim sve je to itekako izvedivo i sa kayfabe aspekta. Njemu treba samo neki jak feud u nastavku da ostane vruc, a clean pobjeda protiv Lesnara ne jenjava tako lahko.
Sto se reignova tice, i to se da srediti. Faceovi ce u zelji da opravdaju prethodna dva mjeseca htjeti vise braniti titulu, sto bi znacilo vise title matcheva na sedmicnim showovima. Sa druge strane, heelovima bi svakako odgovaralo da preuvelicavaju vlastiti reign. Slozit cemo se da se ne slazemo. :)
Ne znam, ipak mislim da je bolje da naprave hard reset jer to bi im bila i prilika da malo neke stvari i poprave. :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

@Maki Ma mogli bi da naprave dovar posao i zagreju fanove, ne treba mnogo pameti za tako nešto.
A stoji da je to WWE koji može da kiksne ovde.
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la LittleAJ »

Ako je ovo bila najčudnija Mania ikad, čeka vas najbizarniji podcast ikad za par sati. Imali smo nenormalne tehničke probleme al ugl čućete sve. Btw planiramo uskoro da ugostimo nekog od vas sa foruma al otom potom :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36 recenzija (drugi dan)

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maridius98 »

Jel vredi ova abominacija cela da se gleda ili samo Edge/Orton i Styles/Taker?
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la The A-Lister »

Ok ok i da se odluče na taj hard reset...Treba to napravit kak se spada jer ako se to ne napravi dobro uništit će ih to i izgubiti će potencijalno velik broj fanova :?
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Jel vredi ova abominacija cela da se gleda ili samo Edge/Orton i Styles/Taker?
Jedino vrijedno gledanja su Firefly Funhouse i Taker/Styles.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Markovic619 »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Jel vredi ova abominacija cela da se gleda ili samo Edge/Orton i Styles/Taker?
Cena/Fiend, Taker/AJ, Ripley/Flair, Ladder meč.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ok ok i da se odluče na taj hard reset...Treba to napravit kak se spada jer ako se to ne napravi dobro uništit će ih to i izgubiti će potencijalno velik broj fanova :?
Pa svaka pauza na duži period nosi sa sobom veliku opasnost od gubitka dosta casual fanova. Ako neko nije sad zagriženi wrestling fan već to gleda onako, bez obaveze što se kaže i sazna da se Raw neće emitovati "do daljnjeg", taj neko će možda reći "a šteta" i naći drugu zanimaciju. Kolike su šanse da se taj neko opet sjeti kečera nakon tog perioda? Realno ne velike.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Jedino vrijedno gledanja je Firefly Funhouse
FTFY :mrgreen:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

@Eumaus The Swineherd kada te Taker uhvati pa ti da malo njegovih pure strikeova mmmmmmm badass. :mrgreen: :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST @Eumaus The Swineherd kada te Taker uhvati pa ti da malo njegovih pure strikeova mmmmmmm badass. :mrgreen: :mrgreen:
slika
slika
Odgovori