WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nikoga neće biti briga za trenutne storyline ako bude mjesec dana pauze
Ti storylines su trebali da se završe na WM kao vrhnuac Road to WM sezone te se sada okrenuti novom poglavlju tako da neće biti problem. Kada se vrate Raw i SD krenuti novim putem ovo šta je bilo do sada je iza nas.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Nikoga neće biti briga za trenutne storyline ako bude mjesec dana pauze
Ti storylines su trebali da se završe na WM kao vrhnuac Road to WM sezone te se sada okrenuti novom poglavlju tako da neće biti problem. Kada se vrate Raw i SD krenuti novim putem ovo šta je bilo do sada je iza nas.
Ali problem je što nije baš tako ispalo. Neki storyi jesu završeni tipa Orton-Edge, world title feudovi, AJ-Taker, Cena-Wyatt, ali to su svakako feudovi za koje se znalo da će se završiti i da su one and done. No recimo Becky-Shayna nije definitivno završeno, krenula je ta neka priča oko SD ženskog pojasa, Bianca je debutala, Charlotte uzela NXT pojas itd. Neke priče su tek krenule tako da nije baš da je WM ispala season finale. A čak i da jeste, opet bi trebao reset jer je glupo da neko ko ima pojas dobije +60-70 dana reigna a kompanija ne radi. To iskreno nije neki veliki problem, ali meni bi takve stvari smetale.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la TheViper »

Fun fact: ova WM imala vise segmenta nego meceva :mrgreen:
Maki je napisao/la:QR_BBPOSTA dobro, morali su improvizovati. Da je ostalo sve normalno vjerovatno bi imali pravi meč,
Bolje i ovo nego da su imali 20-minutni potez/pin mec :)
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la azo »

Alexa Bliss & Nikki Cross vs Kabuki Warriors
Nesto sto mi je zapravo i okej bilo. Nikki je izgledala vrh, jedino mi sada smeta Asukino vrištanje.

Becky Lynch vs Shayna Baszler
Onako da je kraj malo konkretniji a ne ono sranje, mozda i mi i bolje sjeo ovako mi je previse meh

Sami Zayn vs Daniel Bryan
Zzzz, ogromno razocaranje

Morison vs Kofi vs Uso
Meč fakat zabavan, bar meni, ali odluka da ovo bude za Tag Team titule...BRAVO

Kevin Owens vs Seth Rollins
Opet nista osim par poteza ostatak dosadan...

The Undertaker vs AJ Styles
A ne znam sta da vam kazem meni nije leglo, AJ izgledao preslabo i OC prizvao one likove amm ok...Nekako jednostavno nije za mene, mada su mi ulasci top ako nista...

Rhea Ripley vs Charlotte Flair ****
Ok za mene MOTN generalno najbolje na showu. Samo eto zao mi je sto je Rhea dropala titulu, vljd ide sad na main roster, i tu ce je izgradi khm khm kako treba khm khm

F5W
Mah okej. Drago mi je za Bayley...

Firefly Fun House Match
Za mene ide rame uz rame sa festival of friendship, vjerovatno cak i bolje, apsolutno sam uzivao super ispricana prica, ma sve sve al bas sve mi se svidjelo


Ostatak manje vise bzvz jedino vrijedno pomena je da su Oldberg i Brock dropali titule.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dan dva let's go
► Prikaži “Spoiler”
Najbolji meč: Firefly Funhouse
Najgori meč: vjerojatno sve ostalo al vidim da je main event traja niti 5 minuti pa nek bude to
Sveukupni dojam: želim neki DDT vs NOAH supershow.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57833
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Tek sada mi je palo na pamet koliko bi bilo bolje da je wyatt imao titulu. Da zadnji strah bude da nikada ne prestigne flaira.

Uz dugotrajnii booking da se on na kraju pomiri s tom činjenicom, da mu je ok biti drugi. Sve dok u nekom trenu za dvije tri godine ne uzme titulu.to bi bilo perfektno.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tek sada mi je palo na pamet koliko bi bilo bolje da je wyatt imao titulu. Da zadnji strah bude da nikada ne prestigne flaira.

Uz dugotrajnii booking da se on na kraju pomiri s tom činjenicom, da mu je ok biti drugi. Sve dok u nekom trenu za dvije tri godine ne uzme titulu.to bi bilo perfektno.
To bi zahtjevalo nekakav long term booking i strategiju i tako to, a ne improvizaciju nastalu iz globalne pandemije
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Uz dugotrajnii booking da se on na kraju pomiri s tom činjenicom, da mu je ok biti drugi. Sve dok u nekom trenu za dvije tri godine ne uzme titulu.to bi bilo perfektno.
I još usto možda bude imao heel run sa titulom prije mirovine.Obzirom da ga je Wyatt pobijedio,a svi znamo da njegovi protivnici se uvijek vrate svojim starim korijenima nakon poraza.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Ma Cena će svakako imati bar još 1 ili 2 titule do kraja karijere, kako vreme prolazi, svi će imati veću želju da ga vide sa titulom, može mu se dati priča, može mnogo toga da se uradi sa njim, ipak je to John Cena.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

Imati će on još minimalno 2 title reigna,samo bih volio jedan heel run prije nego ode u mirovinu.

Hollywood Cena maybe? :think:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Heel Cena bi bio top, stvarno top, možda nekad i odluče da urade tako nešto.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
It’s my birthday
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la SwitchBlade »

Pa da,pogotvo sada kada je faca u Hollywoodu,nešto tipa Rock '03.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Wulf7X »

Nisam pogledao ceo show iz nekog ličnog poštovanja prema sebi i želje da se poštedim doze mazohizma ali opet pogledao sam dovoljno da mogu steći neki utisak o ovom "showu".

Još je na početku bilo jasno da ovo neće biti dobro, wrestling nije sportski i takmičarski program te odsustvo publike u potpunosti menja ceo koncept i utisak koji show ostavlja, ali WWE se međutim nije potrudio da to kamuflira i nadomesti kroz neke druge stvari. Imaju svoju produkciju, imaju svoju arenu imaju milijarde jebenih dolara da uradi hrpetinu stvari da ovo u stvari liči na neki spektakl.

Kao prvo produkcija, da li je realno da multibilion kompanija ima ovakve amaterske greške, da zanemarimo grafiku promoe i stage koji je u ovakvim okolnostima bio donekle solidan ostalo je haos živi. Najosnovnija stvar je slika odnosno video koji gledamo a to je izgledalo previše amaterski, imali su jedan kran ili šta već koji je snimao na par metra od ringa i to nam je bio glavni kadar što nije nimalo lepo izgledalo, zatim smo imali snimatelje koji ne stoje na apronu kao što je to uglavnom slučaj i ne daju krupan kadar wrestlera već na podu pored ringa te gledamo noge wrestlera i konopce, dosta editinga i brze promene kadrova su takođe stvari koje su negativno uticale na celokupni ugođaj. Stvari na koje verujem ljudi i ne obraćaju previše pažnju ali meni lično smetaju. VELIKI VELIKI MINUS.

Zatim entrance, čoveče pa imali smo najbezličnije ulaske ikada uz mrvicu priloga u vidu onog dima gasa ili šta već kod ulaska Becky i Goldberga (verovatno i Edge-a), nikakve specijalne stvari, posebni kostimi, zatamnjenje arene i lightshows, pyro aman ništa nismo dobili. Opet nekome to nije bitno ali ako takve stvari oduzmete WrestleManiji to nije najspektakularniji show godine koji sam sa velikim hypom prethodnih godina dočekivao to je onda običan B PPV tipa Fastlane ili Battleground...ma šta serem bre ovo nije ni PPV. ovo nije ni Raw epizoda ovo je onaj show Superstars što se nekada emitovao ili pak 205 live.

Da se dotaknemo i mečeva, na celom showu imali smo 18 takvih...svi se možemo složiti da su od tih 18 barem 10 nebitni fileri i jako loši mečevi (Cesaro/Gulak, Ellias/Corbin, Bliss/Kabuki, Black/Lashley, Morgan/Nattie, Zayn/Bryan, Becky/Shayna, Strowman/Goldberg, Otis/Ziggler, Street Profits/Theory and Garza, Bayley and company.), zatim dva donekle solidna (Owens/Rollins i Orton/Edge) i dva dobra (Ladder match i Charlotte/Ripley)
Imali smo i dva segment/meča, buried alive match između Takera i Stylesa i zaista jedan odličan cinematik segment jednu svojevrsnu mini predstavu između Cene i Wyatta. Na kraju treba eto čisto reda radi pomenuti i main event koji je bio jedna velika sramota, pre 5 godina bi verovatno toliko ispizdio ali sad je to već praksa pa nikog nije ni briga te je jedino bitno što je Drew novi WWE šampion.

Ono što me je veoma razočaralo jeste meč između Zayna i Bryana i to za IC titulu, mnogo sam očekivao od ovoga i mnogo sam se razočarao.
Donekle sam nešto zanimljivo očekivao od meča Becky/Shayna, ne kvalitetan tehnički wrestling ali neku borbu neku napetost submission poteze koje bi najpre Becky a posle i Shayna jedva izbegle uz rope break, trenutak gde bi publika na stadionu bila jbt predaće se a onda veliko jeeej ili booooo, neki opšti haos upad onih ufc propalica pa neki brawl pa Becky kickout posle napada pa svašta nešto. Umesto toga dobili smo nešto više od 5 minuta čistog sranja uz roll-up pin...jbt šamarčina posred lica svakoj osobi koja je to gledala, svakoj osobi koja je morala da put over Shaynu, svakom producentu iz NXT koji se trudio da Shaynu izgradi kao legit dominantno čudovište..ma nema veze, Maki je barem bio u pravu kad je rekao da ne očekuje ništa od ovoga.

Treba pomenuti da nismo imali nijedno ali apsolutno ni jedno iznenađenje u vidu nekog povratka, debuta, nekog turna i holly shit trenutka...ama baš ništa, sve ono što je krasilo nekad Maniu to nismo imali.

Na kraju kad sve saberem možda sam previše strog možda je do mene ali ovo je apsolutno najgora WrestleMania ikada i jedan of najgorih WWE PPV-a koji sam gledao. Verujem da bi utisak bio drugačiji da je ovo bila "prava" Mania ali šta je tu je.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOSTma nema veze, Maki je barem bio u pravu kad je rekao da ne očekuje ništa od ovoga.
:D
Odgovori