Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

^ Ovisi kako gledas na to. Netko voli sebe i previse, pa od sve te ljubavi ulozene u sebe ne ostane mu dovoljno ljubavi za drugoga.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Ono kad ti dobra drugarica izjavi ljubav, nadam se da je malo karantin poremetio, stvarno ne bih da uništim prijateljstvo.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Wulf7X »

Just do it :lol: :D
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Ni ja ne vidim gdje je problem. :D
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Wulf7X »

Ih bre Huntere devojke ti se same nude ti se nešto nećkaš, može to biti odličan storyline, bili smo prijatelji sad smo nešto više :D
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5301
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ante »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ih bre Huntere devojke ti se same nude ti se nešto nećkaš, može to biti odličan storyline, bili smo prijatelji sad smo nešto više :D
Ako storyline zavrsava time da Hunter lupi curu stolicom u celo, 100% sam za :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23279
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ih bre Huntere devojke ti se same nude ti se nešto nećkaš, može to biti odličan storyline, bili smo prijatelji sad smo nešto više :D
Ako storyline zavrsava time da Hunter lupi curu stolicom u celo, 100% sam za :mrgreen:
Neki bivši će napravit run in i udrit Huntera stolicom :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Izgubio sam dosta drugarica na ovaj način, lepa je ona devojka, zgodna, ali ne svidja mi se da bih bio u vezi sa njom, tako da se nadam da će da oladi.
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ih bre Huntere devojke ti se same nude ti se nešto nećkaš, može to biti odličan storyline, bili smo prijatelji sad smo nešto više :D
Kad bih bio sa svakom devojkom koja mi se nabacuje, stvarno ne znam šta bih bio, ne nečkam se, samo mi se ne svidja.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Kad smo vec kod toga. Nikada mi nisu bile jasne osobe koje traze blizinu osobe koja im se svidja na taj nacin. Ako mozemo biti prijatelji, budimo to, nemoj pokrivati emocije odrzavajuci lazno prijateljstvo.
Direktno odmah ili nikako. :citam:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Kad smo vec kod toga. Nikada mi nisu bile jasne osobe koje traze blizinu osobe koja im se svidja na taj nacin. Ako mozemo biti prijatelji, budimo to, nemoj pokrivati emocije odrzavajuci lazno prijateljstvo.
Direktno odmah ili nikako. :citam:
Mada dosta zavisi u kom periodu počneš da se družiš sa nekim, pogotovo ako je neko zauzet. A realno jedan trenutak može da promeni sve.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

Mislim da to nije ljubav nego pozuda.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da to nije ljubav nego pozuda.
A jbg, zavisi, meni se najlepša veza rodila iz prijateljstva, a opet nije opstala, tako da na duže staze, bivši prijatelji postanu i bivši partneri, tako je u većini slučajeva, mada ima izuzetaka, a to su uglavnom oni koji su se sve vreme pretvarali i čekali da druga strana pokaže interesovanje. :D
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13763
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la AleksaVP »

ante je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ih bre Huntere devojke ti se same nude ti se nešto nećkaš, može to biti odličan storyline, bili smo prijatelji sad smo nešto više :D
Ako storyline zavrsava time da Hunter lupi curu stolicom u celo, 100% sam za :mrgreen:
Smanji porciju wrestlinga, previše imaš nasilne misli :lol:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ih bre Huntere devojke ti se same nude ti se nešto nećkaš, može to biti odličan storyline, bili smo prijatelji sad smo nešto više :D
Ako storyline zavrsava time da Hunter lupi curu stolicom u celo, 100% sam za :mrgreen:
Smanji porciju wrestlinga, previše imaš nasilne misli :lol:
Kad smo već kod toga, imao sam u planu da snimim nešto sa bivšom još pre par godina.
U fazonu, kako bi ponašanje wrestlera izgledalo u realnosti, uglavnom bi to bili turnovi, izmedju drugova, partnera itd... Ali mi je smor da išta snimam. :D
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10413
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

is HunterDX's friend falling in love with the one that could break her heart? :cry:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori