AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Slažem se da Omega to dobija, ali mu ni poraz ništa ne bi oduzeo, dok bi Guevara dobio gomilu momentuma. Al što kažeš, sam meč je dovoljan. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da bi ovaj tjedan mogli tejpat par epizoda, ja bih to napravio
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da bi ovaj tjedan mogli tejpat par epizoda, ja bih to napravio
Također, nema smisla dovodit ljude na snimanja svaki tjedan.
slika
Avatar
Sky
Rank 5
Rank 5
Postovi: 135
Pridružen/a: 22 pro 2019, 16:06
4
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: I'm kind of a big deal
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sky »

Najavih prije par sedmica dolazak Brodiea i Matta, a to se izgleda i obistini. Presretan sam zbog dolaska ovakva 2 izgradjena karaktera, i sa svojim iskustvom, znanjem ce unijeti dodatnu stipulaciju i osvjezenje u roster. Y.
“we ain’t reading history books anymore, baby, we’re writing ‘em...”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Sky je napisao/la:QR_BBPOST Najavih prije par sedmica dolazak Brodiea i Matta, a to se izgleda i obistini. Presretan sam zbog dolaska ovakva 2 izgradjena karaktera, i sa svojim iskustvom, znanjem ce unijeti dodatnu stipulaciju i osvjezenje u roster. Y.
Pa za leea se znalo već pol godine
O hardyu se priča par mjeseci
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la azo »

Ovo jedino gledam trenutno i fakat ne mogu docekat Brodiea u ringu, ljudi su zaboravili koliko je on dobar.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Jako solidna epizoda,nije u rangu prethodne no opet sasvim solidno,par dobrih mečeva kao što su Darby/Sabian i Sammy/Omega meč za kojega sam imao velika očekivanja,nije bilo onako kako sam zamislio,ali opet posve dobar meč,zaboravio sam nadodati da su Jake i Darby imali kul vignettes/promoe i u završnom segmentu mi se jako svidjela interakcija Jericha i Vanguarda,ali uopće mi se nije svidjela ona teleportacija Matta,barem meni je to izgledalo veoma glupo.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Teleportacija matt hardya je bila perfektna. Pošto već 'znamo da ima moć teleportacije' kada su skupljali tag tim titule.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HBK »

Meni dosta dobar bio ovaj Dynamite.

Omega/Guevara meč fantastičan! Od početka do kraja jako neizvestan i uzbudljiv sa odličnim spotovima. Na kraju zaslužena pobeda za Omegu.

Znači imaćemo meč za titulu između Moxle i Hagera. Biće to dobar meč, iako je jasno ko će dobiti.

Završna Interakcija odlična. Meni je Matova teleportacija bila baš kul. :)
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Solidna epizoda, Kenny vs Sammy jako dobro. Jedina prava zamjerka je šta Brodie Lee aludira na Vincea i WWE u promou :roll: Al aj, nek se ispuca i ide dalje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Cody vs Jimmy Havoc
Ne znam koliko je pametno u jeku koronavirusa hvatati nekoga za jezik. Inače okej meč. Bilo je lijepih stvari, Havoc imao lijepe Armbar kontre, Cody fin Cutter, sve okej. No ono kad je Cody otišao niz tubu i onda se kao zatrčao na Havoca je bilo glupo. Uopšte nije ni postigao neku brzinu koja bi opravdala zalijetanje. No sve u svemu solidno.
7/10

Robertsov promo je bio fenomenalan, ali samo zbog shota na Klintona. Inače bih volio da Archer krene feudati sa Codyem nakon što se završi priča sa Inner Circleom. Ovako je nekako sve nabacano. Toni Bleru i Klintone keru...

Fina vignetta za Darbya.

Kip Sabian vs Darby Allin
A ono, događale su se stvari, Penelope se očekivano umiješala, Allin radio svoje standardne poteze: Stunner, Suicide Dive itd. No nekako se nisam uživio ni malo. Cody je bio solidan kao komentator tho. Kraj mi je to bio kul jer je Allin imao onaj lijep netradicionalni pin.
5/10

Jake Hager vs Chico Adams
Squash.
N/A

Konfrontacija Moxa i Hagera je bila kratka, ali je bila dobra. No Moxov backstage promo je bio dosta hit and miss. Kad je direktno prijetio Hageru je bilo dobro, ali ono kad je vikao when I want, how I want i taj fazon, to je bilo cringy dosta.

Hahaha, meni je pogled bio na hrani tokom Dark Order segmenta. Inače je dobro to odrađeno, pogodili su atmosferu, ali bih volio da je Lee naredio drugim slugama da prebiju onu dvojicu jer ga nisu ispoštovali.

Brodie Lee vs QT Marshall
Opet squash.
N/A

Kenny Omega vs Sammy Guevara
Vrlo dobro. Sviđa mi se što idu na to da je Sammy sam sebi najveći neprijatelj jer se previše zajebavao sa Brandi i to ga je koštalo. Obojica su bili na visini zadatka. Omega sa svojim V-Triggerima, Sammy je opet imao lijepe kontre (tipa ona u Double Foot Stomp), prikazao je i High Flying umijeće sa onim SSPom. Bilo je dobro i kad je bacio Omegu i u zraku ga puknuo nogom u bubrege. Stretch je bio sjajan i izmjene su bile dobre, no naravno očekivan win za Omegu. Inserti iz backstagea su bili užasni, pogotovo Dasha.
8/10

Jerichov sukob sa Vanguardom >>> sukob sa Hardyem. Pošteno sam se ismijao kad je dronu ponudio da uđe u Inner Circle. Što se tiče promoa sa Hardyem, eh, nije mi se dopalo. Hardy mi nije bio uvjerljiv nimalo i čini mi se da su više išli na to da ispune sve što ide uz Broken gimmick nego da to bude dobar promo. Generalno nisam neki fan tog Broken gimmicka. Jericho se trudio da izvuče segment, ali nije uspio. Jedine dvije stvari koje su mi bile baš kul su: Guevarin skok iz ničega i kad je Hardy pustio vatru blizu Jericha i Sammya.

A bolje od NXTa, ali ništa specijalno.
6/10
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la azo »

Iskreno se nadam da ce Samy ili Jungle Boy osvojiti turnir.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Wow! Znači odmah dobivamo u prvoj rundi Darby vs Sammy,očekivao sam da ćemo taj meč dobiti u finalu.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Cody vs Murderhawk finale :cool:
slika
Odgovori