Chris Benoit

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la crocop97 »

Eto. I nakon svega tog možemo ili i dalje stigmatizirati ljude s mentalnim poremećajima i malograđanski se zgražat kada netko takav "pukne", ili ih možemo prihvatiti kao ljude kojima je stvarno potrebna pomoć.

Wrestling, pogotovo s WWE-ovim rasporedom, je užasno fizički i psihički zahtjevan posao, nije ni čudo što ih pola zlorabi tablete protiv bolova ili su stalno pod ozljedama.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Sherpa »

Kada je teško shvatiti takve ljude ako nis ni sam u tome. Bilo da govorimo o nečemu 'jednostavnom' kao depresija, ili nekom težem obliku. Tolikoih ima da za neke nije lako postaviti niti dijagnozu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Maki »

Benoit je bio loš čovjek. I to ne samo zato jer je ubio ženu i dijete. Ne zaboravimo da se Nancy htjela od njega razvesti ranije jer je bio nasilan. I u backstageu je bio đubre. Terorisao je mlađe wrestlere (pročitajte šta je radio Mizu). Ne može se sve svaliti na steroide i hemiju u mozgu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Sherpa »

I s ovim se potpuno slažem. Ali isto tako, akonetko ima agresivne tendencije, onda manifestacija mentalnog blackouta može biti pogubna. Na takvima treba raditi.

A sve ovo u svlačionici, ja se ne slažem s onim što se dogodi tamo ostaje tamo, pošto možeš imati neke nasilne indikacije te natjerati nekoga da poradi na njima.

Gledajući iz današnje perspektive, mnogo se moglo napraviti. No tada se nije znalo što se danas zna. Zato je njegov slučaj, koliko god tragičan bio, dobar za buduće naraštaje pošto amo puno naučiliiz toga.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I s ovim se potpuno slažem. Ali isto tako, akonetko ima agresivne tendencije, onda manifestacija mentalnog blackouta može biti pogubna. Na takvima treba raditi.

A sve ovo u svlačionici, ja se ne slažem s onim što se dogodi tamo ostaje tamo, pošto možeš imati neke nasilne indikacije te natjerati nekoga da poradi na njima.

Gledajući iz današnje perspektive, mnogo se moglo napraviti. No tada se nije znalo što se danas zna. Zato je njegov slučaj, koliko god tragičan bio, dobar za buduće naraštaje pošto amo puno naučiliiz toga.
Dosta je tome kriv i taj stari hazing mentalitet WWE backstagea gdje su torturisali nove kečere da bi se ovi "dokazali". O tome su mnogi pričali.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la DVW »

Dajte ljudi. Ubiti dijete i ženu. Kakvi steroidi i pičke materine. Monstrum. Bolesnik. Gad. Jebo njega, žali bože dva nevina života. WWE je svakakav, ali sa tim ne mogu imati veze. Shawn se drogirao, Jeff Hardy se drogirao, čak je i Orton imao incidenat sa marihuanom. Sve to u kombinaciji sa steroidima koje sumnjam da neko ne uzima u WWE-u. Pa jesu li ti ljudi ubili koga? @HBK je u pravu. Jebeš njega, njegovu tehniku, njegove osvojene titule. Zaslužuje da ga se nikad za nikad ne spomene. Pametan Vince.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la emirates »

Pogledao sam dokumentarac danas i slazem se da je odlican, pune preporuke. Situacija je sjebana. Koliko god mogu razumiti da su silni bumpovi uticali na njegovo mentalno stanje, cinjenica jeste da iako mnogi govore da je prije tog kobnog dana bio odlican otac i odlican prijatelj, imao je stranu koja je bila agresivna i u nekim trenucima bi tu stranu pokazivao. Zao mi je sto je zavrsilo kako jeste ponajvise zbog Nancy i malog Daniela, ali i zbog ostatka porodice, pa tek onda zbog Benoita i njegovog legacya u hrvanju. Slusao sam intervju njegovog sina Davida, i bas mi zao bude slusajuci tu njegovu pricu. Ne mogu ni zamisliti kako je kad ti neko kaze jedan dan da ti je porodica mrtva, a drugi dan ti jos kazu da ti je osoba koja je bila tvoj idol pocinila ta ubistva. Uzasno. Spominjao je i kako su mu u WWEu 2007e nudili da bude producent, ali da ih je odbio. Da se odlucio penzionisati ranije mozda bi drugacije zavrsilo, a mozda je bilo samo pitanje vremena...
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Sherpa »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Sve to u kombinaciji sa steroidima koje sumnjam da neko ne uzima u WWE-u.
daj molim te, pa svi su u tom periodu gutali steroide - od vincea pa do mnogih hrvača. I ne samo steroide, alkohol, drogu, raznorazne tablete. dodaj na to natupe s potresom mozga (zbog čega gotovo čitav američki sport ima protokole kada postoji bojazan od istoga, čak i wwe ima, samo ne toliko drastičan i na tome im treba zamjerati i inzistirati da to pojačaju).

Itekako mu je to moglo pomutiti um. I ništa od toga nije opravdanje. To je samo opis svega što se dogodilo. A zašto se je dogodilo kod njega, a ne nekoga drugoga? Možda zato što je u startu bio agresivnija i teža ličnost nego ostali. Možda zato što mu je sve to spržilo živčane stanice. Njegov mozak je bio ko u nekoga od 80 godina, uz sve to, meni se čini da je bio tempirana bomba

ps: ako želiš primjer kako je to sjebalo mnogo ljudi, samo pogledaj ovo područe i koliko ljudi ima PTSP. nije da oni ne žele zaboraviti sve te strahote, ne mogu. to ti je um, njegova kemija je regirala i potpuno promjenila te ljude.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la crocop97 »

Jebeš mi sve ako ima ijedan koji nije promoe 80-ih radio potpuno urokan od kokaina, svi su uzimali sve i svašta, čak je i Vince nabavljao steroide ljudima, a uzimao ih je i sam sto posto.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST promoe 80-ih radio potpuno urokan od kokaina
ric flair nije :mrgreen:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la crocop97 »

Flair je kao mali upao u kotao s kokainom :mrgreen:

Često ćete čuti da starije generacija wrestlera za trenutni roster kažu da su puno odgovorniji i da daleko više paze na sebe, a Benoitov slučaj samo je jedan od razloga zašto
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la emirates »

Jericho je sam u ovom dokumentarcu rekao kako su alkohol i droga bili skroz regularni. Mislim da je DVW i htio reci da su steroidi standardni u WWEu ali da niko od njih nije prisegnuo za cinom koji slici na ovo sto je Benoit napravio.

Zato iskreno nabijem onog ko kaze kako su danasnje zvijezde prevelike pizde i streberi. Radije bih boravio u danasnjoj svlacionici nego u onim vremenima gdje bih morao svaki dan da se bojim da me JBL i Bob Holly ne napastvuju pod tusem, dok bi se ostali smijali super duhovitom hejzingu.
Zadnja izmjena: emirates, dana/u 25 ožu 2020, 23:48, ukupno mijenjano 1 put.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la HunterDX »

Možda je dao lekciju ostalima da se čuvaju, ali je ubio nedužno dete, postoji gomila bivših vojnika koji su otišli u kurac pa nisu uradili tako nešto. Pa ću radije reći da je bio smrad od čoveka, ništa više.

Wrestling je druga priča, kao wrestler će uvek imati veliko poštovanje.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la HBK »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Jebeš mi sve ako ima ijedan koji nije promoe 80-ih radio potpuno urokan od kokaina, svi su uzimali sve i svašta, čak je i Vince nabavljao steroide ljudima, a uzimao ih je i sam sto posto.
I opet niko od njih nije ubio ženu i dete. Tako da manite se pokušaja da ga pravdate. On je bio običan psihopata koji je konačno prsao. Tako da mu mesto nije u HOF, već u paklu gde se i nalazi trenutno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Chris Benoit

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST ali da niko od njih nije prisegnuo za cinom koji slici na ovo sto je Benoit napravio
ja ovime ne želim skinuti ljagu s njegova imena. ja mogu odvojiti njega privatno i što je radio u ringu, a tamo je bio odličan i to mu nitko ne može oduzeti.

samo govorim kako postoje čimbenici, kao što u svakoj priči postoje čimbenici. pa koliko puta čuješ da je netko postao ubojica zato što je bio zapostavljan kao mali (pogotovo u americi). i da je zapravo problem s umom veći problem nego što mnogi smatraju, pogotovo što postoji razmišljanje kako je on stalno prisutan i da su te osobe stalno lude. a to je daleko od istine. one mogu funckioirati godinu dana normalno pa ih ulovi tjedan / mjesec dana krize
slika
Odgovori