WrestleMania 36

molim bez spoilera u ovoj temi

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam se izgubio, ne znam jel mislite pokopati ga doslovno ili figurativno. :mrgreen: :mrgreen:
A daj mi reci koja je opcija dobra?
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HBK »

Smešne su više tvrdnje da ako neko izgubi jedan meč taj je automatski pokopan. Ako neko pokaže odličan performans u meču onda je sasvim svejedno da li će dobiti ili izgubiti meč.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

Slažem se. Ispada da je AJ Styles kriv što su Shinsuke Nakamura i Samoa Joe pali u lower card.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

WrestleMania 36

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Slažem se. Ispada da je AJ Styles kriv što su Shinsuke Nakamura i Samoa Joe pali u lower card.
Nije on bookao, ali feudovi sa njim jesu ubili Nakamuru i Joea kao ME igrače.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Smešne su više tvrdnje da ako neko izgubi jedan meč taj je automatski pokopan. Ako neko pokaže odličan performans u meču onda je sasvim svejedno da li će dobiti ili izgubiti meč.
A zadnji dobar performans s takerom je imao lesnar u hiac meču. Svi koji su gubili od njega su izgledali miljama bolje nego on, čak i goldberg je bio u boljoj fizičkoj spremi.

I nitko nije izašao kao uspješan iz poraza od takera. Izgubili su i izgledali patetično što su izgubili od čovjeka koji ne može hodati kako spada. Doslovno dead man walking. Znam par zombija koji bi ga dobili na 100 metara
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Smešne su više tvrdnje da ako neko izgubi jedan meč taj je automatski pokopan. Ako neko pokaže odličan performans u meču onda je sasvim svejedno da li će dobiti ili izgubiti meč.
Istina, u nekoj normalnoj kompaniji postoje veliki porazi, WWE kompanija je priča za sebe, pa posle poraza se nastavi sa pišanjem po wrestleru.
Naravno da to neće biti slučaj sa AJ-om, jer ima veliku WWE i van WWE karijeru.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la TheViper »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Smešne su više tvrdnje da ako neko izgubi jedan meč taj je automatski pokopan. Ako neko pokaže odličan performans u meču onda je sasvim svejedno da li će dobiti ili izgubiti meč.

Pokopan si ako izgubis od coveka koji ne moze da hoda. Ali postoje porazi gde gubitnik izadje bolji nego sto jeste. Najbolji primer je Gargano nakom meca sa Alamsom.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Ma mi imamo jednog velikog SCSA za primer, kako od poraza postati velika zvezda, problem je što je IQ prosek trenutnih WWE bookera ispod 90.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HBK »

Undertaker kayfabe nije starac koji jedva hoda, već demon kome sile iz pakla pomažu da uvek pobedi, te ti porazi njegovih protivnika nisu uopšte nelogični.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la Sherpa »

Teško je glumiti nekoga tko keyfabe nije starac i demoni daju moć kada si starac koji jedva hoda.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la azo »

Bacio sam oko na match card, meh nije nista posebno, mada vjerovatno cu pogledat zbog izolacije.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

Ma Taker više nije u stanju da izvodi tombstone, što u prevodu znači da nije u stanju da na dostojanstven način završi protivnika. Problem je što se više ne vidi taj monster u njemu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la crocop97 »

Ne može se zanemariti taj sportski aspekt wrestlinga, a to podrazumijeva i određenu fizičku spremu za mečeve. Druga stvar bi bila da Taker može izdržati bar neki sporiji meč u kojem bi stavili naglasak na priču (ajd vidjet ćemo još kako će iskoristiti tu stipulaciju, ali nisam uopće optimističan i to s dobrim razlogom), ali se jedva dovuče do ringa. I nemam apsolutno ništa protiv njega, čak naprotiv, i meni je jedan od najdražih ikad, ali to što sad rade s part timerima je jednostavno tužno. Nitko tu ne izgleda dobro, ni stalni članovi rostera ni part timeri. Zato kažem opet, nema smisla stavljati nekoga Stylesovog kalibra u takav meč ako neće pobijediti.

I još jedan problem,svakim novim Takerovim feudom booker sami sebe stavljaju u slijepu ulicu, trebali su ga prestati stavljat u mečeve čim je streak bio srušen i gotovo
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la DVW »

Undertaker je po meni najveći ikad. WrestleMania streak je most iconic stvar u WWE istoriji. Njegov gimmick je strašan u smislu odličan i smislu fakat strašan jer je kroz godine svakom svom protivniku napravio pakao od života. To što je ta nezaustavljiva sila ga čini relevantnim. Relevantan je i zbog toga što je jedini 30 godina gradio karijeru isključivo u WWE-u što nikad niko nije niti će. Uvijek i zauvijek je dobrodošao u WWE i to i sam Vince McMahon misli.

Sve gore navedeno je istina. E sad se postavlja pitanje ko je trebao srušiti streak i ko tu veličanstvenu karijeru treba okončati. To je zaslužio Mr. WrestleMania Shawn Michaels. To je zaslužio Triple H koji bi osvetio tog Shawna jer mu je prijatelj. I to je na kraju zaslužio Kane sa kojim je Taker proveo čitavu karijeru ili u timu ili u feudu i sa kojim jedinim ima dovoljno istorije. Niko od njih to nije, streak je srušio Brock Lesnar, kasnije ga je pobjedio i Roman Reigns, a Taker u sve lošijoj formi se nastavljao boriti. To bi ipak trebalo stati sa nekim ko je takođe relevantan. Ove godine se pružila jedinstvena prilika sa AJ Stylesom. Stipulacija mi govori da je to to. Stylesove riječi takođe. Koliko god mi teško bilo za reći ukoliko se nakon ovog nastavi njegova karijera nebitno jel gubi ili dobija onda je to nazor. Smatram da su to ispravne činjenice kad je on u pitanju.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

WrestleMania 36

Post Postao/la HunterDX »

@crocop97 Nisam ni ja optimističan. Seti se samo prošle godine kada su on i Roman radili meč sa Drewom i Shaneom, toliko su se svi trudili da mu prekriju nedostatke čak i u jednom tag meču, pa se i tada videla njegova slabost.
Ja bih najviše voleo da budem demantovan, ali teško.
Odgovori