NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HBK »

Ova epizoda mi je bila odlična. Mečevi su bili jako dobri (posebno Kushida/Mendoza) ali završni segment između Gargana i Ciampe je bio vrh! Prava ludnica! :clap:
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

WWE confirmed to Wrestling Observer that NXT TakeOver and the 2020 Hall of Fame Ceremony “will not take place as previously scheduled”. The site says the “prevailing sentiment” sentiment is that TakeOver will happen on Weds., April 1 and run opposite AEW Dynamite.

e: mislio sam ovo zalijepiti u Takeover temu al sam se smrdao nema veze
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Hall of Fame ce mozda biti za SummerSlam vikend.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Hall of Fame ce mozda biti za SummerSlam vikend.
Realno HoF nije bitno kad će se održat. Lipše je kad je za WM vikend al ono, šta se mene tiče može uz bilo koji PPV.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

NXT Takeover: Tampa

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Tampa

Post Postao/la AlenB »

Spojit ću ovo s NXT temom

Podrzavam odluku
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Ima najvise smisla. Ovo moze potrajati do juna, nema razloga odugovlaciti ovaj Takeover do tada.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Oće bit normalna NXT epizoda?
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Možda još ova neće jer su rekli da s Takeover mečevima kreću od 1.4.

A mislim da još ništa nisu najavili za ovu epizodu
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Austin Theory vs Tyler Breeze
Kako nema publike i sad se jasno čuju ta prepucavanja kečera tokom meča i šta im sudija govori. Kako to cringy zvuči Bože sačuvaj. Kao da NPCi pričaju sa određenim brojem isprogramiranih rečenica. Meč je bio okej, I guess. Bilo je dobro kad je Theory roknuo Breeza od barikadu, Breeze je imao lijepu kontru u Supermodel Kick, tako da ono nešto suvislo se događalo. Izbor pobjednika mi je čudan. Ako žele pushati Theorya, ne bi baš smio gubiti od lowcardera poput Breezea.
7/10

Killian Dain vs Tehuti Miles
A ono, tehnički nije bio squash. Lijep Vader Bomb za kraj.
3/10

Cameron Grimes vs Tony Nese
Ovo je već bilo nešto bolje. Vidjeli smo lijepih stvari. Nese prikazao svoj high flying sa onim Springboard Moonsaultom, a kasnije imao lijep Superkick koji je baš odzvanjao što je izazvalo lijep efekat. Grimesov finisher je stvarno dobar i kad se dobro izvede super izgleda. Zadovoljan sam bio.
7/10

Okej, ne sviđa mi se kako je Xia Li sellala. Može se sellati povreda i bez jecaja. Ako žele da bude badass, ne može nekontrolisano plakati zbog povrede.

Io Shirai vs Aliyah
Drago mi je što je Shirai dobro, ali nije mi falila. Divizija je disala bez nje. Meč je inače bio squash.
N/A

NA title segment je bio ubrzan. Volio bih da su Dijakovic i Lee imali više vremena da analiziraju ono što se dogodilo prije 2 sedmice jer je to moglo odvesti njihovo rivalstvo u jednom drugom smjeru. Ovako nisu uspjeli reći ni 2 rečenice prije nego što je Priest došao.

Jebem ti koronu. Zbog nje nemamo Coleovo slavlje za najduži reign. Promo mu je bio okej.

Oney Lorcan/Danny Burch vs Shane Thorne/Brendan Vink
Kakvo je uopšte ime Brendan Vink? Filler kao i svi Burch/Lorcan mečevi. Eto Burch imao lijep Cutter i to je sve. Srećom je bilo kratko.
4/10

Candice LeRae vs Kayden Carter
A onako, događale su se stvari, ali ništa upečatljivo. Drago mi je što je LeRae dobila Gargano Escapeom.
5/10

Roderick Strong vs Matt Riddle
Haha na Riddleovo pozdravljanje publike. Solidan meč. Riddle je prikazao lijepu Bro 2 Sleep - German Suplex kombinaciju, Strong imao lijep Olympic Slam. Samo mi se čini da je meč nekako brzo završio. No eto makar smo vidjeli dobrih stvari.
7/10

Sva sreća što nije bilo publike sa debut ove dvojice jer bi publika bila potpuno mrtva, u to sam siguran.

Gargano-Ciampa konfrontacija je bila odlična. Prvo Gargano sa svojom referencom na Michaels-Jannetty segment iz 90-ih, pa onda kad su postali ozbiljni i zamalo došli do fizičkog obračuna. Obojica su odlično odigrali svoje uloge, a i Triple H je bio sjajan. Sjajno je odigrao ulogu strogog, ali pravednog autoriteta. Nema Loser Leaves NXT stipulacije. Očekivao sam je, no možda je i bolje. Onda bi bilo očito ko dobija, ovako ipak nije. Drago mi je što su opravdali to što neće biti publike i uveli to u storyline. Odlično odrađeno. Zar je stvarno morao biti onaj creepy vignette na kraju? Zašto epizoda nije mogla završiti fokusom na Garganu i Ciampi?

Loša epizoda, ali eto zadnji segment je malo izvlači.
5/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

super Ciampa/Gargano segment, Triple H odigrao izvanrednu ulogu, jedva čekam meč
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Velveteen Dream vs Bobby Fish
Čini mi se da je Dream botchao kad je preskočio preko konopaca. Trebao je sletit na apron, ali je proklizao i pao na ringside. No dobro su se izvukli jer je Fish ranije radio na Dreamovoj nozi. Dosta meča je i prošlo u tom Fishovom fokusiranju na Dreamovu nogu. To je okej, Fisha svakako i buildaju kao submission specijalistu. Kraj mi je bio dobar. Onako eksploziv i nije bilo potrebe da meč traje išta duže.
7/10

A joj, ovi Singh Brothersi na steroidima neće uspjeti. WWE je pun ovih timova koji ne znaju engleski pa se onda deru u kameru na svom jeziku.

Dexter Lumis vs Jake Atlas
Ima Lumis taj neki creepy faktor a i entrance muzika mu dosta pomaže tu. Meč ništa posebno, ali imao je Lumis onaj lijep slide. Ništa to nije bilo vau, ali je lijepo ispalo. Stvarno je kul kako nikad ne trepće kad je kamera na njemu.
5/10

Gauntlet Match
Ovo me podsjeća na onaj gauntlet iz 2018. kad se Rollins proslavio. Ovdje se proslavila Shotzi Blackheart. Mislim, nisu sad mečevi unutar Gauntleta bili sjajni, uglavnom je to bilo generično. Bilo je i dobrih i loših stvari. Blackheart je dobar high flyer pa je imala one lijepe Sentone. Xia Li je baš ispala jadna. Mislim da je najkraće izdržala. Aliyah je imala onaj lijep kickout kad je obuhvatila Blackheart oko stomaka i izdigla je. To je prva iole dobra stvar koju sam vidio od Aliye. Posljednji meč Kai-Blackheart je bio OK. Očekivano je Dakota dominirala, ali je i Blackheart imala trenutke kad je izgledalo da može dobiti. Bio je tu onaj lijep nearfall. Očekivano da je Najgori Gimmick dobio meč. Ajde nek mi sad neko objasni: zbog čega je Kai morala izgubiti od Mie Yim kad je očito bio plan da bude u ladderu? Zar nije mogla Mia Yim ići kroz Gauntlet?
7/10

Joaquin Wilde vs Kushida
Lijep meč. Kushida je odmah na početku imao prelijepu tranziciju Foot Stompa u Armbar. Wilde imao lijep Leaping Neckbreaker i generalno je cijeli meč išao brzo i tečno. Naravno Kushida dobio na kraju nakon još jedne lijepe tranzicije u Armbar. No, imam primjedbu. Sam Roberts je bio užasan. Cijeli meč je srao po Wildeu i Kushidi ala JBL kad je bio komentator. Te Kushida neće uspjeti kao u Japanu, te Wilde ne vjeruje da je dovoljno sposoban, te ismijavanje Wildeove frizure. Grozno.
7/10

Haha, Dark Order oteo Wildea.

Keith Lee vs Dominik Dijakovic vs Damian Priest
Veoma dobro. Tona dobrih stvari. Electric Chair - Spinning Kick kombinacija Dijaka i Priesta na Leeju, pa onda Double Chokeslam na Leeju. Predstavili su tako da, iako se Dijak i Priest mrze, Lee je veća prijetnja pa su se morali udružiti. Vrhunac meča je bio kad je Lee Powerbombao Priesta od Dijakovica više puta zaredom. Onda smo vidjeli i Dijakovicev Diving Elbow Drop. Kraj je vrlo kreativan bio. Dijakovic je sam sebe sjebao jer se roknuo koljenom od Priestov štap. Lee iskoristio priliku i odbranio. Vrlo dobro je ispalo.
9/10

Dobra epizoda, NXT se ove sedmice dosta popravio.
8/10
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la The A-Lister »

Ne treba nam svaki NA Title meč da bude Keith-Dijakovic,al mečevi su im odlični.Nikad ne dosade.
Odgovori