Zajedničko gledanje u subotu u 20 sati NWA The Great American Bash 1989 - Stream na Twitchu, chat na Discordu.

Domaća kinematografija

Filmovi, serije, pozorište, glumci...

Filmoljupci navalite
HunterDX
Rank 11
Rank 11
Status: Offline

Domaća kinematografija

PostPostao/la HunterDX » 23 ožu 2020, 21:23

Meni niko od kriminalaca nije kul, ne bih voleo da budem kao oni, dok mi je kul npr način na koji je Glogovac glumio Goluba, ništa više.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Domaća kinematografija

PostPostao/la Maki » 23 ožu 2020, 21:25

HunterDX je napisao/la:Source of the post Meni niko od kriminalaca nije kul, ne bih voleo da budem kao oni, dok mi je kul npr način na koji je Glogovac glumio Goluba, ništa više.

Pa da, Južni vetar je super odrađena stvar, ali mi se eto ne sviđa taj trend fokusa na podzemlje. Nije to samo u filmovima, i u ovoj tzv. muzici je to takođe prisutno. Tu mi cenzura ne bi iskreno smetala.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la HunterDX » 23 ožu 2020, 21:29

Pa vidiš i sam kakva je muzika popularna, kokain,separe,automobili, pištolji, dobra guza, zmijsko telo, bahaćenje... nigde ljubavi, mozga i dobrote, što je jako žalosno.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Domaća kinematografija

PostPostao/la Maki » 23 ožu 2020, 21:30

HunterDX je napisao/la:Source of the post Pa vidiš i sam kakva je muzika popularna, kokain,separe,automobili, pištolji, dobra guza, zmijsko telo, bahaćenje... nigde ljubavi, mozga i dobrote, što je jako žalosno.

Pa zato mi ne bi smetalo da se to nekako ograniči.

HBK
Rank 10
Rank 10

Domaća kinematografija

PostPostao/la HBK » 23 ožu 2020, 22:28

Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Domaća kinematografija

PostPostao/la Maki » 23 ožu 2020, 22:37

HBK je napisao/la:Source of the post Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!

Dobro ajde u filmovima. Ali retardirani autotune isprdci Jala i Buba o drogi, autima, seksu nisu nikakva vrsta umjetnosti i definitivno bi trebalo biti ograničeni ako ne i zabranjeni.

HBK
Rank 10
Rank 10

Domaća kinematografija

PostPostao/la HBK » 23 ožu 2020, 23:19

Maki je napisao/la:Source of the post
HBK je napisao/la:Source of the post Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!

Dobro ajde u filmovima. Ali retardirani autotune isprdci Jala i Buba o drogi, autima, seksu nisu nikakva vrsta umjetnosti i definitivno bi trebalo biti ograničeni ako ne i zabranjeni.

Ne volim tu muziku nimalo, ali koji je uopšte smisao demokratije ako ćemo zabranjivati sve što nam se ne sviđa?

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Domaća kinematografija

PostPostao/la Maki » 24 ožu 2020, 07:27

HBK je napisao/la:Source of the post

Ne volim tu muziku nimalo, ali koji je uopšte smisao demokratije ako ćemo zabranjivati sve što nam se ne sviđa?

Dokumenti na kojima se zasniva međunarodni sistem ljudskih prava i sloboda (Univerzalna deklaracija, PGP, Evropska konvencija) predviđaju da se prava mogu ograničiti u cilju zaštite javnog morala.

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la HunterDX » 24 ožu 2020, 07:32

A oni rade suprotno @
Maki
Ne znam da li si gledao seriju Gorki Plodovi, preteška serija za gledanje, koja je prikazala realnu sliku svegap, nju su npr zabranili na tv-u. Političari vole kada smo mi ljudi bezmozgovići, zato će većinu rado zatupljivati.
slika

Maki
Član mjeseca
Član mjeseca

Domaća kinematografija

PostPostao/la Maki » 24 ožu 2020, 09:15

HBK je napisao/la:Source of the post

Dokumenti na kojima se zasniva međunarodni sistem ljudskih prava i sloboda (Univerzalna deklaracija, PGP, Evropska konvencija) predviđaju da se prava mogu ograničiti u cilju zaštite javnog morala.

I Ustav Republike Srbije takođe.

TheViper
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la TheViper » 24 ožu 2020, 19:12

http://www.mediafire.com/file/1xg4ko86j ... p.mp4/file

Procurela sledeca epizoda Juznog vetra, ja sam skinuo i pogledao. Sad ne moram da cekam nedelju :D
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la HunterDX » 24 ožu 2020, 19:16

TheViper je napisao/la:Source of the post http://www.mediafire.com/file/1xg4ko86j ... p.mp4/file

Procurela sledeca epizoda Juznog vetra, ja sam skinuo i pogledao. Sad ne moram da cekam nedelju :D

Pogledao još jutros mališa. :cool:
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la TheViper » 24 ožu 2020, 19:21

Neko je jutros radio :P nemoj ti meni malisa, jedva da si stariji od mene :D

Pokusacu da nadjem ostale epizode. Ova je inace bila na YT, ali je sklonili.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la HunterDX » 24 ožu 2020, 19:22

TheViper je napisao/la:Source of the post Neko je jutros radio :P nemoj ti meni malisa, jedva da si stariji od mene :D

Pokusacu da nadjem ostale epizode. Ova je inace bila na YT, ali je sklonili.

Nemoj da misliš da te se nisam setio, gledao sam na YT, kada sam krenuo da ti pošaljem, sklonili su je. :D
slika

TheViper
Rank 11
Rank 11

Domaća kinematografija

PostPostao/la TheViper » 24 ožu 2020, 19:31

Hvala sto mislis na mene :D
slika

Natrag na “Filmovi / Serije / TV”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.