Domaća kinematografija

Filmovi, serije, pozorište, glumci...

Filmoljupci navalite
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HunterDX »

Meni niko od kriminalaca nije kul, ne bih voleo da budem kao oni, dok mi je kul npr način na koji je Glogovac glumio Goluba, ništa više.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Meni niko od kriminalaca nije kul, ne bih voleo da budem kao oni, dok mi je kul npr način na koji je Glogovac glumio Goluba, ništa više.
Pa da, Južni vetar je super odrađena stvar, ali mi se eto ne sviđa taj trend fokusa na podzemlje. Nije to samo u filmovima, i u ovoj tzv. muzici je to takođe prisutno. Tu mi cenzura ne bi iskreno smetala.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HunterDX »

Pa vidiš i sam kakva je muzika popularna, kokain,separe,automobili, pištolji, dobra guza, zmijsko telo, bahaćenje... nigde ljubavi, mozga i dobrote, što je jako žalosno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pa vidiš i sam kakva je muzika popularna, kokain,separe,automobili, pištolji, dobra guza, zmijsko telo, bahaćenje... nigde ljubavi, mozga i dobrote, što je jako žalosno.
Pa zato mi ne bi smetalo da se to nekako ograniči.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HBK »

Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!
Dobro ajde u filmovima. Ali retardirani autotune isprdci Jala i Buba o drogi, autima, seksu nisu nikakva vrsta umjetnosti i definitivno bi trebalo biti ograničeni ako ne i zabranjeni.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HBK »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!
Dobro ajde u filmovima. Ali retardirani autotune isprdci Jala i Buba o drogi, autima, seksu nisu nikakva vrsta umjetnosti i definitivno bi trebalo biti ograničeni ako ne i zabranjeni.
Ne volim tu muziku nimalo, ali koji je uopšte smisao demokratije ako ćemo zabranjivati sve što nam se ne sviđa?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!
Dobro ajde u filmovima. Ali retardirani autotune isprdci Jala i Buba o drogi, autima, seksu nisu nikakva vrsta umjetnosti i definitivno bi trebalo biti ograničeni ako ne i zabranjeni.
Ne volim tu muziku nimalo, ali koji je uopšte smisao demokratije ako ćemo zabranjivati sve što nam se ne sviđa?
Dokumenti na kojima se zasniva međunarodni sistem ljudskih prava i sloboda (Univerzalna deklaracija, PGP, Evropska konvencija) predviđaju da se prava mogu ograničiti u cilju zaštite javnog morala.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HunterDX »

A oni rade suprotno @Maki Ne znam da li si gledao seriju Gorki Plodovi, preteška serija za gledanje, koja je prikazala realnu sliku svegap, nju su npr zabranili na tv-u. Političari vole kada smo mi ljudi bezmozgovići, zato će većinu rado zatupljivati.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la Maki »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Ja sam apsolutno protiv bilo kakvog ograničenja! Nikakvi "moralisti" nemaju prava da određuju umetnicima kako treba da pišu teme koje ih zanima. To smo imali u vreme komunizma kada su bili cenzurisani filmovi crnog talasa koji su po meni nešto najbolje u jugoslovenskoj kinematografiji. Ne dao Bog da se vrate ta vremena!
Dobro ajde u filmovima. Ali retardirani autotune isprdci Jala i Buba o drogi, autima, seksu nisu nikakva vrsta umjetnosti i definitivno bi trebalo biti ograničeni ako ne i zabranjeni.
Ne volim tu muziku nimalo, ali koji je uopšte smisao demokratije ako ćemo zabranjivati sve što nam se ne sviđa?
Dokumenti na kojima se zasniva međunarodni sistem ljudskih prava i sloboda (Univerzalna deklaracija, PGP, Evropska konvencija) predviđaju da se prava mogu ograničiti u cilju zaštite javnog morala.
I Ustav Republike Srbije takođe.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la TheViper »

http://www.mediafire.com/file/1xg4ko86j ... p.mp4/file

Procurela sledeca epizoda Juznog vetra, ja sam skinuo i pogledao. Sad ne moram da cekam nedelju :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST http://www.mediafire.com/file/1xg4ko86j ... p.mp4/file

Procurela sledeca epizoda Juznog vetra, ja sam skinuo i pogledao. Sad ne moram da cekam nedelju :D
Pogledao još jutros mališa. :cool:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la TheViper »

Neko je jutros radio :P nemoj ti meni malisa, jedva da si stariji od mene :D

Pokusacu da nadjem ostale epizode. Ova je inace bila na YT, ali je sklonili.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Neko je jutros radio :P nemoj ti meni malisa, jedva da si stariji od mene :D

Pokusacu da nadjem ostale epizode. Ova je inace bila na YT, ali je sklonili.
Nemoj da misliš da te se nisam setio, gledao sam na YT, kada sam krenuo da ti pošaljem, sklonili su je. :D
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Domaća kinematografija

Post Postao/la TheViper »

Hvala sto mislis na mene :D
Odgovori