Zdravlje

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Koliko znam neka cura šta je putovala pa se sad vratila, odma se po povratku testirala i stavila u izolaciju tako da se ne bi tribalo širit. Više me brinu neki debili iz Splita šta su išli u zagreb kod ćeri koja je zaražena i sad se vratili.
a daj... kako misliš debili

pa nisu mogli putem ne svratiti na janjetinu, to bi bio grijeh
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST kako misliš debili
Pardon, samo Splićani je dosta :mrgreen:
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la DVW »

Bože sačuvaj te kćeri. Da sam zaražen i u izolaciji ne bi dozvolio starijim roditeljima da dolaze i to zato što ih volim.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislim pitanje je jel ona znala da je zaražena, meni su i dalje roditelji fascinanti. Namjerno idu u centar zaraze u državi :roll:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la ~MandyRose~ »

kako fino Ana Brnabić pozatvarala Srbiju, kao da je Kina, tako bi trebale sve države da se toga riješimo i da ovi svaki dan špricaju ove dućane koji rade protiv virusa.

ali RIP naša ekonomija nakon ovoga, užas
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST kako fino Ana Brnabić pozatvarala Srbiju
On vjeruje da ana znam-meznam ima bilokakvu odluku u državi :doh:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Sherpa »

Pogledati

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la emirates »

Jedna drugarica je otisla raditi master u Juznu Koreju jesenas i bas je nahvalila njihovu ranu i ozbiljnu reakciju.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pročita negdi da im je sve bilo pod kontrolom dok su imali 30 zaraženih, i onda se taj 31 odlučia pravit pametan i nije drža samoizolacije. I onda se od njega proširilo na 80% zaraženih šta imaju
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Sherpa »

Dio mene želi sa ovaj virus ubije trećinu svijeta. Postalo mi je ogavno gledati kolika su ljudi stoka. Koliko su sebični u apsolutno svakom pogledu. Od onih kupovina kao da nema sutra, bez da ih je briga da li će išta ostati za druge.

Do toga da ne mogu zaustaviti svoj život na jebena dva tjedna kada moraju biti u samoizolaciji. Nedo bog da slučajno propuste nešto, nevažno da li će pri tome zaraziti nekoga ili ne. A da ne govorim o silnim laganjima doktorima, gdje izbjegavaju kazati da su potencijalno zaraženi. U njihov um ne ulazi da samo kolektivno ovo možemo dobiti. Kao podatak koji sam čuo da usprkos svim sranjima u italiji, na pojedinim mjestima čak 40% krši pravila. I onda se čude situaciji kada imaju 'ma neće mene' stav. Neće, ali bi mogao nekog tvog bližnjeg. Ili bi mogao mutirati pa će onda i tebe.

Umoran sam. Zbilja sam umoran od toga koliko nemamo solidarnosti. Ovo je izvuklo ono najgore iz ljudi, uz čast iznimkama.

Ps: nakon što ovo sve prođe, kad god to bilo, mnogo zemlje će donositi nove zakone u slučaju da se ovakva pandemija ponovi. I želim, ali apsolutno želim strože zakone za sve ove koji ugrožavaju tuđe živote. Niai mogao dva tjedna biti doma, eto kad sranje prođe imat ćeš priliku vježbati strpljenje kroz idućoj godinu dana u zatvoru. Ljude zbilja treba tretirati kao stoku. i to je ono što me najviše žalosti.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Na kraju su Kinezi bili u pravu kad su lljudima zavarivali vrata od kuća i stanova. Stvarno smo govna nema šta :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la emirates »

Okej imam povisenu temperaturu... fml :lol:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Umoran sam. Zbilja sam umoran od toga koliko nemamo solidarnosti. Ovo je izvuklo ono najgore iz ljudi, uz čast iznimkama.
Ja sam takvo šta i očekivao, nismo mi postigli nikakav napredak kao vrsta, sad smo samo izgubili ugodnosti koje smo dosad imali i biologija je opet puštena s lanca.

Sva sreća pa sam potpuni cinik, nisam uopće razočaran jer sam to i očekivao, mogu se jedino tu i tamo ugodno iznenaditi :mrgreen:
slika
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Zdravlje

Post Postao/la DVW »

@Sherpa

Znaš kako. Ti si u pravu i slažem se sa tobom 90% posta. Da svi poštuju kućnu izolaciju toliko zaraze bi se smanjilo i spriječilo. Nikad u ovakvoj situaciji ne bi podržao slavlja, zabave, koncerte, mitinge i bilo kakav vid većeg okupljanja. Čak i kafiće (ako se koji ne pridržava pa radi) treba izbjegavati. Samo ono neophodno. Otići po hljeb, sapun, tablete ako neko pije i sl i to sa maskom naravno. Međutim nekoga jednostavno ponese da malo i prošeta vodeći se tim da nikog i nema po ulici. I ako u takvim slučajevima nosi masku može se shvatiti i opravdati. Jbg to smo mi ljudi. Sunce te izmami. Pogotovo je problem što ovo dolazi nakon zime. Ljudima je dosta kuće, a gle čuda opet u kuću. Nije 14 dana malo i zato se neko ponese neodgovorno, izađe, svima nam se desi u nadi da neće. I tako obično i bude tj. ništa se ne desi. Nekad se nažalost desi. Hoću reći da je nemoguće svakoga zadržati u kući i da je to ok. Neću sad roštiljati, skakati po klubovima i sl. Jednostavna šetnja sa mjerama opreza ne bi trebala biti veliki problem. Mislim šanse jesu veće da bude zaraze i samom tebi i nekom drugom, ali nekad je jednostavno jače to da ćeš malo izaći od toga hoće li tebi šta biti pa čak i nekome. Samo pomisliš neće valjda ko ga jebe. Npr. da su u ratu svi bili po skloništima dosta manje nevinih bi ginulo, ali čak i kad granate padaju ljude ponese vani. Tako su mnogi poginuli. Ljudska priroda. Ne pravdam ozbiljno narušavanje svoje i tuđe sigurnosti mada ponavljam od šetnje sa maskom se ne bi trebalo ništa desiti. Ostaje opcija da može, ali ne bi trebalo. 90% virus te neće pogoditi kao što mnoge ljude granata nije pogodila. Pogodila je ljude koji su bili na bojištu. Tako i virus prije pogađa neodgovorne budale koje odlaze na fešte. Protiv toga sam svakako. Post je prevelik, a nadam se da si razumio svrhu.
Odgovori