Jeff Hardy

Brother Nero

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la Sherpa »

ja se ponadao kako je rekao da neće produljiti ugovor :mrgreen:
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la HBK »

Ja ne razumem zašto je on rešio da ostane u WWE. Bolju perspektivu bi imao da je pošao sa bratom. Jedino ako mu je novac bitniji. Ok, njegova stvar. Valjda će ga pare tešiti kad bude trunuo na rosteru kao jobber. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la Sherpa »

Nije potpisao novi ugovor, nego mora odraditi zamrznuti dio.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la HBK »

Znači još ima nade da će otići iz kompanije. :)
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la ante »

Ne bi ga krivio ni da ostane, ipak nazalost jos uvijek ima probleme s alkoholom a malo koja kompanija bi to tolerirala.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Ne bi ga krivio ni da ostane, ipak nazalost jos uvijek ima probleme s alkoholom a malo koja kompanija bi to tolerirala.
zapravo je jako zanimljivo kako ga to nije pratilo dok je drugdje radio. kada ne mora biti 300 dana godišnje na putu. dok je bio tna nismo baš puno priče o njegovim ispadima ili prolemim s opijatima
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la HBK »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Ne bi ga krivio ni da ostane, ipak nazalost jos uvijek ima probleme s alkoholom a malo koja kompanija bi to tolerirala.
zapravo je jako zanimljivo kako ga to nije pratilo dok je drugdje radio. kada ne mora biti 300 dana godišnje na putu. dok je bio tna nismo baš puno priče o njegovim ispadima ili prolemim s opijatima
E sad, najlakše je kriviti kompaniju za to što je on alkoholičar i narkoman. Kako to da drugi mogu da se nose sa pritiskom, a njemu jedinom bilo teško. Ma čisti izgovori.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
ante je napisao/la:QR_BBPOST Ne bi ga krivio ni da ostane, ipak nazalost jos uvijek ima probleme s alkoholom a malo koja kompanija bi to tolerirala.
zapravo je jako zanimljivo kako ga to nije pratilo dok je drugdje radio. kada ne mora biti 300 dana godišnje na putu. dok je bio tna nismo baš puno priče o njegovim ispadima ili prolemim s opijatima
Ali bilo je i tamo problema, sjeti se onog heel reigna, a na onu sramotu sa Stingom ne treba ni podsjećat.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la SwitchBlade »

According to a report from Paul Davis of WrestlingNews.co, the video package of Hardy's career "is the start of a big push." The future Hall of Famer is under contract for about another year, per Davis. WWE extended his contract because of time lost to injury.

Davis report also stated that Vince is "impressed with Hardy’s determination to get clean," and that the 42-year-old superstar is likely to receive "big money contract offers to stay away from" AEW.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la Sherpa »

Mislim ds će jako ovisiti kak mu brat prođe kroz tih godinu dana. Kakva će situacija biti doma, a je matt svaki tjedan doma, dok je jeff po house showima.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la SwitchBlade »

Ako se dogodi da u skorijoj budućnosti pređe u AEW-u,onda je jedno sigurno da želim vidjeti njega protiv Darby Allina. :)
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la The A-Lister »

Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Jeff Hardy

Post Postao/la Markovic619 »

"I want to have one more good run and maybe become the World Champ or Universal Champ."
Said Hardy on WWE After The Bell when asked what he would like to accomplish in his final WWE run.

"I would love to do something with 'The Fiend' Bray Wyatt. I have some crazy, cool ideas. Back when we did The Hardy Show, we had this thing called the Y? LightZone that spoofed Twilight Zone. What if [Wyatt] beat me, took me under the ring, and all of a sudden I'm in the Fun House, but it's a black & white TV and I'm in the Twilight Zone. [My wife] Beth said, 'What if it was the Flylight Zone? And you could try to get out of the TV?' I'm excited about crazy creativity like that that you can pitch and not be afraid to be open-minded and creative."
Odgovori