Film tjedna

Filmoljupci navalite

45. tjedan

Johnny Got His Gun
2
40%
The Great Dictator
1
20%
Idi i smotri
2
40%
Voskhozhdeniye
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 5

Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la HBK »

Ja sam poslednji izabrani gledao davno. Da je bilo koji drugi pobedio gledao bih ga sigurno, ali da ponovo rw tu glupost od filma ne pada mi napamet. Nisam toliki mazohista.

Ali nije loša ni ta ideja da se komentarišu filmovi koje ranije zbog nedostatka vremena nisam mogao tad gledati. Rado ću tako.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Film tjedna

Post Postao/la Sherpa »

Poanta ovoga je uvijek bila gledagi neovisno da li tise sviđa ili ne, da li si gledao prijenili ne, ili neki n-ti razlog.

Ti koji stalno selektivno biraš što ćeš gledati si zadnji koji se imaš pravo javljati kada će nova runda, pošto ako ti se ne sviđa nećeš pogledati i doprinjeti raspravi.

Ovime samo podbadaš i pokušavaš započeti neku svađu. A to neće ići. To pokušavaj negdje drugdje.
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la Mary »

Zapravo bi prijedlozi trebali biti relativno nepoznati filmovi koje bi skupa otkrivali, ali to se moze ovdje zaboraviti, pa smo uzeli sve filmove, sto opet nije doprinjelo da tema bude aktivna jer se dojmovi temelje na recenici-dvije napamet o filmu, ako uopce i toliko.
Tema je izgubila svoju svrhu, necu kljucati, ali niti ju za sada dalje odrzavati.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la HBK »

Kako god, ja neću gledati sigurno na silu nešto jer mi se onda svakako neće dopasti. Videću šta je dosad izabrano pa ću komentarisati šta mi bude delovalo zanimljivo.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST ja neću gledati sigurno na silu nešto jer mi se onda svakako neće dopasti
Nije ni bit da ti se svidi
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la Mary »

^ Vidis da ne zna ni koja je svrha ovakvih tema.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Film tjedna

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Kako god, ja neću gledati sigurno na silu nešto jer mi se onda svakako neće dopasti. Videću šta je dosad izabrano pa ću komentarisati šta mi bude delovalo zanimljivo.
Onda nemoj ni sudjelovati, kao što vecinom i nisi
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la HBK »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST ja neću gledati sigurno na silu nešto jer mi se onda svakako neće dopasti
Nije ni bit da ti se svidi
Nije tu si u pravu, ali za neke filmove (u mom slučaju komedije i parodije) moraš biti teški mazohista da bi ih gledao.
Da bi lakše shvatio uzmi ovaj primer. Zamisli da jednom pobedi Satantango mađarski crno- beli film sa dugim kadrovima u trajanju od sedam i po sati. Da li bi to iko od vas gledao? Mislim ja bih pošto obožavam takve filmove, ali vi teško.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Zamisli da jednom pobedi Satantango mađarski crno- beli film sa dugim kadrovima u trajanju od sedam i po sati. Da li bi to iko od vas gledao? Mislim ja bih pošto obožavam takve filmove, ali vi teško.
Ako sam moga Human Condition mogu sve :lol:
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la HBK »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Kako god, ja neću gledati sigurno na silu nešto jer mi se onda svakako neće dopasti. Videću šta je dosad izabrano pa ću komentarisati šta mi bude delovalo zanimljivo.
Onda nemoj ni sudjelovati, kao što vecinom i nisi
Učestvovao sam više puta od tebe svakako. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Film tjedna

Post Postao/la Sherpa »

A da pobjedi full monty, jedna od najboljih komedija svih vremena ti ne bi gledao zbog predrasuda. Koje sada pokušavaš spinati. Kao da oni koji sve gledaju ne bi gledali jedan potpuno marginalan i rubni primjer?

Ja nisam učestvovao, ali se i ne pravim da učestujem ;). Ali barem znam koja je ideja iza koncepta
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la HBK »

Dobro Pajtoni su ok. Oni imaju poentu. Kroz humor su kritikovali društvo. Mislio sam na glupe komedije koje služe samo za kreveljenje.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la Mary »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Dobro Pajtoni su ok. Oni imaju poentu. Kroz humor su kritikovali društvo. Mislio sam na glupe komedije koje služe samo za kreveljenje.
Full Monty nema veze s Monty Pythonima. :doh:
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Film tjedna

Post Postao/la HBK »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST
HBK je napisao/la:QR_BBPOST Dobro Pajtoni su ok. Oni imaju poentu. Kroz humor su kritikovali društvo. Mislio sam na glupe komedije koje služe samo za kreveljenje.
Full Monty nema veze s Monty Pythonima. :doh:
Mislio sam pošto je rekao Monthy, da misli na Monthy Pythona. Ne mogu da znam kada ne pratim to.
Zadnja izmjena: HBK, dana/u 16 ožu 2020, 18:11, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Film tjedna

Post Postao/la Sherpa »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Dobro Pajtoni su ok. Oni imaju poentu. Kroz humor su kritikovali društvo. Mislio sam na glupe komedije koje služe samo za kreveljenje.
Beskrajni dan, sam u kući, ima li pilota u avionu, mamurluk, anchorman, wedding crashers..

Sve redom komedije i sve imaju nešto zbog čega ih volim.

I bubnuti da je full monty monty pyton nije greška, nego čisto pokazivanje arogancije u kojoj miališ da neešto znaš, a zapravo nemaš pojma pošto žanru nikada nisi dao šansu.
slika
Odgovori