Liga Prvaka 2019/20

Nova sezona najvećeg klupskog takmičenja

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Šta reći, koju posluku porati?

Atletiko iskoristio Adrianove 3 greske (frajer sjebo Kariusa) al ne mogu reci zasluzeno prosli. Ljudi su ih doslovno ubili al eto nemamo srece sa golmanima. Jedino mi je krivo sto je Atletiko sa antifudbalom prosao dalje, al da vidimo na koga ce da nalete.

Kariuse vrati se, sve ti je oprosteno.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la emirates »

Jbg, ne mozete se puno zaliti na antifudbal kad ste primili 4 gola i pri tome izgubili na domacem terenu. Nisam gledao utakmicu, ali dok Liverpool mozda jeste imao vise suteva i prilika, primiti 3 gola kuci znaci zasluzeno ispasti.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Nisam gledao utakmicu
Pogledaš statistiku i sve ti je jasno. A za sva tri gola je golman kriv. Zato kazem da je sjebo Kariusa. Karius je bio krivac za samo 2 gola, ovaj je uspio i 3.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

"Statistika je kao bikini, pokazuje sve a ništa ne otkriva"...

Golman je pogrešio mada ni odbrana nije bolje reagovala...pa jedan Ramos bi verovatno nogu slomio Ljorenteu ne bi prismrdio šesnaestercu.

Deo krivice ide i na Klopa, pa čovek valjda zna kakva je ciganska ekipa Atletiko pa je morao prilagoditi taktiku još i u prvoj utakmici, na 2:0 je morao ono rutinski privršiti kraju, povuče ekipu malo nazad, da stanu na loptu da nateraju protivnika napred jer moraju juriti gol pa onda se taj bunker malo razređuje pa se otvara prostor... :roll:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Nije ni Klopp kriv sve je bilo top, ali Adrian je pogriješio. Neki kažu da nije golman za Liverpul, neki da nije bila njegova noć.
Samo ne mogu ove ljude koji kažu Atletiko razvalio Liverpul, pa ljudi su imali 10 šuteva za 120 minuta, od toga su 3 bila gol.
Liverpul imo 40 šuteva od toga 2 gola. Oblak je odradio fantastičan posao, da nije njega vjerovatno bi primili petardu, čovjek je zvrijer.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la HunterDX »

Kada propustiš onoliki broj prilika, jednostavno ne možeš očekivati pobedu. Imam utisak da su igrači Liverpula upali u neku psihičku krizu posle onih silnih pobeda, realizacija napada im je katastrofalna i pored toga što deluju moćno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Atletiko je u konačnici rezultatski razvalio liverpool. I mogu ljudi pričati što hoće o posjedu, šutevima (i ja ću se složiti da su to ključne stvari s kojima sedanas dolazi do rezultata), ali je na kraju rezultat taj koji se broji.

Jedna loša intervencija golmana je izgovor za ispadanje. U 210 minuta liverpool je zabio 2, atletico duplo više. Gdje se pokušava na njega svaliti krivica prvih 90 minuta bez šuta u okvir.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jedna loša intervencija golmana je izgovor za ispadanje.
da...poenta je što je ta loša intervencija rešila dvomeč, tu je bio kraj, mogao je Atletiko posle da da još 15 golova apsolutno nije bitno jer ako se iole neko razume u fudbal shvatiće kakva je tu bila situacija...onda bi se pričalo kako je Atletiko apsolutno nadigrao Liverpul potpuno ih je počistio ma masakrirao a ljudi 200 minuta nisu izašli iz svog šesnaesterca. Lično me nervira i smatram da je pogrešno što se neko proserava Liverpul ih je razbio ili Atletiko ih je razbio jer niko nikog nije razbio nadigrao nadmudrio ili šta već s obzirom da su oba kluba bila lošija od onog drugog, Atletiko na terenu Liverpul rezultatski.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Slažem se. Al opet želim kazati. Nije on kriv što liverpool 90 minuta bije pucao po golu u prvoj

Isto tako, ovo se moglo dogoditi i vašem prvom golmanu. Svakom golmanu se to kad tad dogodi
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9260
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la emirates »

Niko nikog nije razbio cim se islo u produzetke. Samo je meni ova Kloppova izjava totalno bezveze. Kako je on pricao o antifudbalu ispada da se Atletico branio citavu utakmicu i cuvao nulu i da su samo zbog toga prosli dalje. Atletico se branio dok je imao rezultatsku prednost, i cim mu je Liverpool to oduzeo ljudi su krenuli naprijed i zabili tri gola. Sta su trebali? Ici guns blazing u napad od prve minute i primiti pet golova? Da je Liverpool odradio posao u prvoj utakmici mozda bi ih i prisilili na to, ali sta je tu je.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Cijeli tim je kriv za prvu utakmicu, ukljucujuci trenera.
Mislim da Atletiko ne bi uspio dati onakva 3 gola Alisonu. Golman se lose postavio kod sva 3. Ali sta je tu je. Sledeca je nasa :lol:

Sto se tice same Lp i El mozda to bude odgodjeno s obzirom na virus. Mozda je bolje da odgode sad u ovoj fazi ako vec to planiraju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Golman je kriv samo za prvi, iduća dva nije ništa mogao. Odlični šutevi
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Nagrada za najvece gnjide ide fudbalerima PSG-a jer su podsmevali Haalanda.

Nadam se da smecari ispadaju u 1/4.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Mali ih je prvi prozvao nešto kako je Pariz njegov grad ne njihov aludirajući da će ih izbaciti...dečko je poprilično glup te mu ovo nije ni prvi ovakav ispad, spustili su ga lepo i šmekerski.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Liga Prvaka 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST kako je Pariz njegov grad ne njihov aludirajući da će ih izbaciti...
Haaland: Pariz je moj grad
Neymar: pa malo je i moj
Odgovori