Serie A 2019/2020

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Boban možda nije imao najbolje poteze, ali neki su se pokazali prilično dobri. I opet dogodine od nule i kupovanje kompletno nove momčadi?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Boban možda nije imao najbolje poteze, ali neki su se pokazali prilično dobri. I opet dogodine od nule i kupovanje kompletno nove momčadi?

Na prethodnoj strani sam pohvalio Bobana za odredjene poteze, zapraco jedina njegova velika greska je trener.

Gazidis najveci problem. Hoce da Milan bude ko Arsenal kad ih je on vodio, zato zeli da dovede Ragnicka koji bi dovodio te mlade pa preprodavao. Gazidis nije doveo nijednog sponzora, prosle zime stopirao dolaske Ibre i Fabregasa, ove zime stopirao trampu Paqueta-Bernardeschi... Sto je najgore zbog svega ovoga postoji opasnost da nam odu svi Railoni klijenti, a medju njima su Donnarumma, Romagnoli, Ibra, Bonaventura... Bez njim Theo, Bennaccer i jos neki ce hteti da odu i onda smo ugasili.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Wulf7X »

Dajte minut ćutanja za Interov title hope :?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

There is no need to be upset

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

inter je igrao totalno za kurac, nadao sam se utakmici, dobio sam uspavanku
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Baš me zanima što će biti s prvenstvom sada kada je globalna karantena u Italiji.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la emirates »

Evo sad citam da su ga prekinuli. Obzirom koliko je kod njih to ozbiljno mozda je i najbolje.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Razumijem, ali ovo je užasno ne fer

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2163896

Pogotovo što za prvaka izgleda da ćemo imati Lazio vs juventus, i to tamo u nekom od zadnjih kola. Tj tako bi bilo da nije ove zaraze
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Wulf7X »

Ok ne znam šta da mislim o celoj situaciji jer sa jedne strane nas nadležni organi ubeđuju ma to je smešan virus nema mesta panici a sa druge strane hiljade slučajeva zaraženih i preminulih te opšta panika u Evropi. Bilo je epidemija i do sada ali Sars, Ebola, Zika svinjski ptičji grip čini se nisu imali ovakve razmere, ako je zaista ovo toliko opasna situacija i velika pretnja za bezbednost i zdravlje ljudi ovo trebamo posmatrati kao svojevrsnu vanrednu situaciju gde je fudbalsko prvenstvo najmanje bitna stvar. Razumem da se tu potencijalno gube velike pare koje se pumpaju u fudbalu i koje bi klubovi televizije kladionice zaradili odnosno izgubili ali preživeće nekako jer bitnije su neke druge stvari sada.

E sad nekog sam mišljenja da bi playoff ili otkazivanje lige bilo nefer, najbolje je da se nekako liga završi bez otkazivanja kad je već ovoliko odmakla i to naravno pred praznim stadionima ili na nekim neutralnim terenima kao što je bio slučaj sa košarkaškom Evro ligom i gde bi se zaostali mečevi odigrali vanredno ili da se liga produži do leta a da se Euro otkaže (što svakako mislim da je pod ovim okolnostima dobra ideja).
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la TheViper »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Podržavam navijače atalante da traže da klub ne igra ni prvenstvo i lp ako se nastave

Taj grad ke jebeno nastradao, dio igrača se bori s psihom zbog toga što zna da je njihova utakmica pomogla ovoj pandemiji i da su indirektno (direktno je kriva uefa koja nije htjela odmah reagirati) krivi za mnoge smrti

Štoviše, volio bih da europska unija udari po uefi i to opako zvog njihove tvrdoglavosti i želje za novcem
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la TheViper »

I dalje ne mogu da prezalim sto tad nisam mogao da pratim Seriju A. Ta liga je po mnogima 90-tih i pocetkom 2000-tih bila najjaca liga ikada. Milan, Juventus, Inter, Lazio, Roma, Fiorentina, Parma, svi su oni imali jake timove i uvek je bila neisvesna trka za naslov :)

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Stoji, ali je bila i kamaru korumpirana
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la TheViper »

Mozda, ali kvalitet te lige ne moze da se ospori. Pretpostavljam da si ti imao priliku da pratis :) Draz u tome je sto je svako od tih 7 klubova (tj 7 sestara :D) imao bogatog vlasnika i svi su bili vatreni navijaci tih klubova, nisu ih kupili zbog povolje cene ili neceg drugog. Jedan drugog su terali da trose sto vise, kako bi liga bila sto spektakularnija.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Serie A 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

jesam, i svako malo si imao razočaranje. oni tvrdi talijasnki nula nula derbiji gdje nije bilo ni n od nogometa

al zato talijasnki klubovi imaju mnogo fanova na ovim prostorima, pošto je to bila liga. ono što je danas PL.

a razlog zašt to nije seria a je upravo zbog tog sudačog aspekta. kada colina u 93 dosudi nepostojeci penal za jedne, a onda kompenzira nepostojecim penalom za druge dvije minute kasnije. (koji je itekako imao putra na glavi u toj ligi i nije bio toliko dobar sudac koliko danas svi pričaju, samo je bio brand i autoritet)
slika
Odgovori