Revolution

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Meni taj spot nije smetao zato što mi ne meč bio dobar i što je imalo veze s pričom. Da nije, mislim da bi mi onda smetalo jako
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Revolution 2020 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Revolution 2020 recenzija

Post Postao/la Markovic619 »

Ne znam, meni je TakeOver bio dosta kvalitetniji show i više sam uživao u njemu. A i što se tiče kvalitete između dva meča za tag team titule su bili slični.

Revolution je imao više storytellinga, ali je imao i više gluposti, u pola mečeva je bilo overbookinga.

Ali možemo biti srećni zato što imamo ovakva dva showa, i mislim da se ne trebaju puno poredit jer su dosta raličiti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Revolution 2020 recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Pošteno, meni nxt nemre u istu rečenicu s ovim. Naprosto nemam potrebu gledati tjedni show nakon njega (a to mu je jedna od poanti, ne samo dostaviti mečeve). Mogu ga tretirati kao indy kompaniju koja predstavi card i to je to.

Zato volim ovaj naš način recenzija, pošto nemamo svi isto mišljenje, kao ni očekivanje od toga što show treba biti.

Po pitanju meča. Ovo je bilo na razini golden lovers vs Bucks koji mi je jedan od najboljih tag tim mečeva u povijesti. Još je imao omaž na ibushija.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la ante »

Dobio sam dojam da je Mox vs Jericho bilo ono sto je MJF vs Cody trebao biti, to mi je fascinantno u vezi Codyja, ima jako dobre feudove ali kad vrijeme dodje da se dostavi u ringu, jednostavno se ne dogodi. Mec je bio dobar ali kako je feud bio postavljen, ocekivao sam vise. Sta ja znam. I opet se dogodio taj isti problem s njegovim mecevima, overbooking i stalno uplitanje vanjskih faktora, ista stvar mi je jako, jako zasmetala u mecu protiv Spearsa. Hager vs Dustin je bio dobrih 5-6 minuta predug, Darby Allin je lud covjek, zenski mec je jos jednom dokazao da se muce s divizijom, Pac vs OC definitivno nije bilo ono sto sam ocekivao, onaj Fenixov feint kick je bio tako glup, zar ne mozes jednostavno lupit Trenta iza glave kao normalan heel. Najljepse za kraj, sulud tag team match, mislim da mi Hangman postaje najdrazi hrvac. :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ante je napisao/la:QR_BBPOST to mi je fascinantno u vezi Codyja, ima jako dobre feudove ali kad vrijeme dodje da se dostavi u ringu, jednostavno se ne dogodi.
Nek te ne čudi, WWE-ov je produkt :mrgreen:
ante je napisao/la:QR_BBPOST onaj Fenixov feint kick je bio tako glup, zar ne mozes jednostavno lupit Trenta iza glave kao normalan heel.
Drago mi je da nisam jeidni kojem je to smetalo :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Poslušao sam dejva, mislim da nas očekuje barem 5,5* za tag team. Čim je rekao sa je ovo možda najbolji tag tim meč svih vremena (a bucks vs lucha bros je dobio 5,25)

Danas sam ga još jednom pogledao. Meč je perfektan. Toliko sitnica u njemu. Psihologija savršena, bilo koji turn u tom meču se mogao dogoditi i imao bi smisla. I gotovo nimalo praznog hoda.

Ako bude 5* ili više (a ja se kladim da hoće), omega će biti samostalno peti na ljestvici najviše 5*+ mečeva.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Dave

Penelope Ford & Britt baker vs Yuka sakazaki &Riho: 2,5*

SCU vs Dark order : 2.75*

Jack Hager vs Dustin Rhodes: 3*

Darby Allin vs Sammy Guevara:3.75*

Kenny Omega & Hangman Page vs The Young Bucks: 6*

Nyla Rose vs Kris Statlander: 2*

MJF vs Cody:3.5*

Orange Cassidy vs Pac:3.75*

Chris jericho vs Jon Moxley: 3.75*

Sad omegs ima najbolje ocjenjeni singles i tag tim meč u povijeti. Hoće li i okada u tag tim vode da nadokanadi to?
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Markovic619 »

??????? 6, wtf.

Moram pogledati ponovo...
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la HunterDX »

6*, zašto da ne, meč je imao napetost, dramu, dobru priču iza sebe, tehnički je bio fantastičan.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Rekao sam vam da će biti minimalno 5,5. ;)

Najbolji tag tim meč kojeg sam gledao. A i dave je pričao da ga je išao usporediti s još dva top tag tim meča u povijesti te ih sve ponovo pogledao
(Misawa & Kobashi vs Kawada & Taue
- Midnight Express vs. The Fantastics)

A da ne kažem kako je omegin golden trigger kickout na jedan jedan od najboljih wrestling trenutaka. Morao bih samo njega nominirati, budem kasnije.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la TheViper »

Konacno sam pogledao ovo cudo :D

Dustin vs Hager - ono solidan mec, mogli su malo da ga skrate. Po meni, malo nepotreban detalj kad je Dustin poljubio Hagerovu zenu, ali dobro.

Allin vs Guevara - stvarno zabavan mec sa nekolio dobrih spotova, malo mi zasmetao botchan Suicide Dive. Allinn mi deluje kao zanimljiv lik, jos je dobar u ringu.

Omega & Page vs Young Bucks - apsolutni MOTN i kandidat za MOTY. Sve mi se svidjalo, od in ring akcija, storytellinga pa sve do publike. Kapa dole. Uz DIY/Revival i Undisputed Era/MM najbolji tag team mec koji sam pogledao.

Zene sam preskocio :D

Cody vs MJF - nije lose, ali nista wow. Mozda bi mi bilo bolje da sam u toku ove price. Bilo je solidnih stvari, bilo je overbookinga i moram reci da mi je MJF predobar heel.

PAC vs Cassidy - slicne mi kvalitete kao Allin/Guevara. Jako zabavno sa dosta highflying poteza, da su im dali jos 3-4 minuta bio bi odlican mec.

Jericho vs Moxley - dobro su raspodelili uloge. Sama in ring akcija je bia solidna, meceve slicne kvalitete su imali u WWE, ali psihologija je bila dosta bolja. Nisam u toku, ali deluje mi da je Mox nasamario Jericha, jer je lazirao povredu oka i na kraju je uzeo titulu. Drago mi je zbog njega.

Jako dobar show koji je imao jedan sjajan mec i dosta dobrih/vrlo dobrih. Nije mi bilo dosadno, uzivao sam.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 08 tra 2020, 21:51, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la Sherpa »

Napokon
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la SwitchBlade »

@TheViper je li planiraš sad krenuti gledati Dynamite?? :D
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Revolution

Post Postao/la TheViper »

Mozda bacim pogled na isecke ako ima nesto zanimljivo, PPV-e cu gledati. Kad smo vec kod toga, jel ima preporuka za neki njihov PPV? Dok sam u karantinu da iskoristim :D
Odgovori