AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »


Based af. :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ok promoi za otvorit, moglo je bolje al bar su rekli stvari koje napreduju priču. Jericho je bia u totalnom sell modeu za Moxa kao prvaka :D

Kužim da želiš počet show na pozitivnoj noti al zašto Dark Order uvik ispadaju geekovi, ne viidm zašto SCU nije moga dobit neki nasumični tag tim i onda bit napadnuti od Ordera :lol: :lol: :lol: Nadam se da će ih se počet predstavljat ko ozbiljnu prijetnju kad se otkrije ko je vođa.

Swole vs Bates ništa posebno, Swole triba novi finisher. Divota Rainmakera je šta je jednostavan, to je zadnji potez kojem tribaju dodatni okretaji i kerefeke, nije funkcioniralo kad je Okada to doda ne funkcionira i odi. I tjt od naše ženske divizije ovi tjedan :lol:

Koji jebeni promo od Jakea, hasnt lost a step šta bi rekli. Jebeno fenomenalno. :clap: :clap: :clap:

QT vs Hager je čak i sa svojih 3 minute djelovalo pre dugo, ovo je tribalo bit gotovo unutar 2 poteza. Sviđa mi se šta Hangman još nije turna al i da je priča još uvik širom otvorena, samo se nadam da ovo neće predugo must.

Novi stable, stableovi su uvik dobri.

Ne vidim zašto MJF nije već No.1 contender, 3-0 singles rekord u 2020 šta mislim da je najviše trenutno na rosteru.

Main event solidan, finish mi se nije svidia. Tj svidia bi mi se puno više da Jericho ima nekakav drugi finisher, možda nekakav double knee facebuster koji je skoro pa dizanjiran da uvati nekog ko se baca na tebe :think: Mislim da sam skužia zašto mi ne leži skroz Judas Effect a to je da izgleda dobro samo na usporenoj snimci i to nigdi nije bolje prikazano nego protiv Darbya.

Sve u svemu nije neka must see epizoda al daleko od lošeg, svi storylineovi negdi idu, ništa na showu ne djeluje ko višak ili trošenje vrimena, veselim se idućem tjednu

Nešto šta nisam spomenia za prošli tjedan je to da je JR odradia možda najbolje komentiranje od kad pratim ovu emisiju za PAC vs Kenny Iron Man match, šteta šta ne možemo dobit takvog JR-a svaki tjedan :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Meni je komentiranje genijalno, kada je excalibur za vrijeme dark order meča kazao da je vidio glasinu da je on exalted one. Poraz je zašravo dobro došao kada se počeo derati da exalted one neće biti sretan, al bilo bi još bolje da se derao na svoje. Neka vinjeta iskupljenja bi došla fantastično
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Neka vinjeta iskupljenja bi došla fantastično
Tribaju pocet kaznjavat ona dva jobbera u stableu ala Raven u TNA-u.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Iako su mi oni zapravo genijalan dostak. Jebeš kult kojem se nitko nikada ne priključi. A u ringu nisu loši.zapravo cijeli taj meč mi je bio jako jako fora. I kužim zašto je svu dobio - da predstave cabanu. Sa booking strane mogu naći samo sitnice kalo bolje, ne i zamjerke
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Iako su mi oni zapravo genijalan dostak.
Ne smetaju mi, daleko od tog. Bolje da oni kupe pin nego neko drugi. Samo bi volia da ih koriste u nekom vise kult kontekstu a ne samo ko designated jobbere.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Nešto šta nisam spomenia za prošli tjedan je to da je JR odradia možda najbolje komentiranje od kad pratim ovu emisiju za PAC vs Kenny Iron Man match, šteta šta ne možemo dobit takvog JR-a svaki tjedan

Prošli tjedan JR je imao jedan od najboljih lineova dosada u AEW o dipping dotsima.

“For the love of God, stay away from the DIPPIN DOTS!!!!!!!”
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Nije mi se svidio Moxov promo. Već smo ga čuli na PPVu a i bio je previše generičan. Kad je Jericho došao postalo je bolje. On super igra deluzionalnog heela. Igrali su na onu kartu čestih odlazaka zbog Fozzya kad je Jericho rekao da će otići na 2 mjeseca ako ne prebije Moxleya. Lijepo je to odrađeno. Segment je bio dobar, eto samo je taj prvi promo bio meh.

Dark Order vs SCU/Colt Cabana
Ništa iskreno. Lijep Cutter Kazariana i lijep pin Cabane za kraj. Ono što sam ja izvukao iz ovog meča jeste koliko je Dark Order opet nekako bezveze. Hrvaju kao bilo koji generični heel tim, čak i toliko da Evil Uno, koji bi trebao biti taj no. 2 poslije Exalted Onea, moli za milost a kao predvodi opasnu fakciju. Nikog značajnog nisu preobratili tako da jedino što ih drži je ta misterija.
6/10

Big Swole vs Leva Bates
Bio je squash, ali zabavan. Lijep Backstabber Leve i par lijepih Kickova od Big Swole. Čak zabavnije od openera.
7/10

Cody-Jake segment je bio vrhunac večeri. Kako mu je samo okrenuo leđa. Hypan sam.

Pac vs Chuck Taylor
Solidno. Lijep Tilt-a-whirl Backbreaker Taylora, Pac standardno dobar. Svidio mi se staredown sa Cassidyem. Sve u svemu očekivan rezultat, ali je bilo dobro.
7/10

Zašto Death Triangle? Zašto ne Triangle of Death?

Jake Hager vs QT Marshall
Squash isto, ali je post match brawl bio sjajan, pogotovo Hangmanov spori ulazak i sporo spašavanje.
4/10 za meč, ali ako uračunamo i brawl ide na 8/10

Chris Jericho/Sammy Guevara vs Jon Moxley/Darby Allin
O bokte kako prejak napad na Moxa. Pogotovo kad je on ustajao a ovi ga svaki put obarali a on opet i opet ustajao. Prebrutalno. Zapravo sve je odlično odrađeno. Allin je ispao super izdržljiv, a imao je i dobrih sekvenci, prije svega onaj Suicide Dive kad se samo bacio u Jericha. Mislio sam da su ludi da mu daju pobjedu nakon onog Coffin Dropa na Guevari, ali srećom nisu.
8/10

Powerbomb za kraj mi se svidio i Jericho ostaje. Jej.

Šta ja znam, epizoda nije bila kvalitetna, ali je meni proletila i uživao sam na kraju krajeva. Ocjena će vjv biti viša nego što je realna.
8/10
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zašto Death Triangle? Zašto ne Triangle of Death?
Više bih volio da su ime grupe uzeli na španjolskom gdje glasi Triangulo De La Muerte,mnogo bolje zvuči.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nešto da spomenem, nije mi jasno kako na showu nakon PPV-a jedini ženski meč ti bude squash od minut ipo. Kužim da divizija nije jaka, al neće se poboljšat stanje budeš li ovo radia. Neoprostivo da QT Marshall dobije više screentimea od Big Swole koju guraš kao idućeg izazivača najvjerojatnije.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Alvarez je u showu imao dobar prijedlog. Dat svim tim curama da rade svaki dark i da idu raditi na indy sceni da dobiju što više ring tajma
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobra ideja, ovako samo imaju začarani krug di su cure neiskusne pa ih ne stavljaju u mečeve pa ostaju neiskusne pa ih ne stavljaju u mečeve. Imam dojam da je cila divizija nekako zamrznuta trenutno i da čekaju velika imena.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Ma za ženski wrestling će im trebati možda par godina.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ma za ženski wrestling će im trebati možda par godina.
Sve dok ne budu ko RoH bit će dobro :mrgreen:
slika
Odgovori