Triple H

The Game

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13772
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la AleksaVP »

Ja se nadam da će vratiti barem Curb stomp, Pedigree izvodi očajno. A i sam je rekao u nekom intervjuu da pedigree drži samo do feuda sa Tripsom pa da će posle ili vratiti stari ili neki drugi ali zaista očajno izgleda kada izvodi pedigree, nadam se da će imati neki koji mu bolje pristaje.
Zadnja izmjena: AleksaVP, dana/u 22 sij 2017, 00:27, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @theViper a što kažeš na ovako nešto kao potencijalni finisher?

Kao da će biti pedigree, a onda postane nešto drugo (ne nužno ovaj, ali ovaj je isto sjajan)

Nije lose, voleo bih da Seth pobedi na slican nacin.

Seth je jednom izjavio da nece menjati finisher dok ne zavrsi pricu s Hunterom, tako da cemo verovatno na WM videti njegov novi (a mozda i stari) finisher.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57834
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Triple H

Post Postao/la Sherpa »

Ja ne bih Curb Stomp sada vratio, sada je seth face, a ovo je totalno heel finisher. Vratio bih ga u nekom njegovom budućem heel turnu.

Zato mislim da bi trebao pripremiti pedigree, a onda ga pretvoriti u nešto drugo, bilo što drugo što radi sjajno.

Ili za taj meč, Phoenix Splash. No, mislim da bi bila velika greška dati HHHu pobjedu u tom meču, ako ga bude.
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Cenation Leader »

Naravno da HHH ne smije pobjediti, Sethu bi to
bila mozda i najznačajnija pobjeda u karijeri i dobio bi veliki momentum. A zar ima boljeg načina za to od toga da pobjedi vlastitog mentora.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Sake »

Zašto ne bi koristio God's Last Gift (Small Package Driver) - njegov indy finisher
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Sake »


Čak ga i je jednom i uradio evo sad sam našao
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Ako dodje do njihove borbe na WM svim srcem cu navijati za HHH. Iz dva razloga. Kao prvo volim Huntera i jedan mi je od najvecih wrestlera ikad. A drugo ne volim Setha. :D
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Cenation Leader »

Ali HHH je prošlost kao hrvač a Seth budućnost, HHH sad moze poslužiti da pogura mlađe zvijezde.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la HBK »

Nije HHH proslost. I dalje se nadam da ce se aktivno vratiti u ringu. Kad ga pogledas, iako je u godinama i dalje je dosta snazan i jos ima energije za borbu.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Rio146 »

Ma kakav HHH. On je postao part-timer, i imat ce 2-3 meča godišnje. A i te mečeve bi većinom trebao gubit, da digne buduće zvjezde.
Yes Sir!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la TheViper »

HBK je napisao/la:Ako dodje do njihove borbe na WM svim srcem cu navijati za HHH. Iz dva razloga. Kao prvo volim Huntera i jedan mi je od najvecih wrestlera ikad. A drugo ne volim Setha. :D
Nema veze da li ga volis ili ne, Seth mora da pobedi. On je mlad i ima sve sto treba da bi bio zvezda kompanije. Sta treba, Hunter da pobedi i posle da se cudimo kako nema novih zvezda? Ja sam recimo fan Ortona, ali sam imao zelju da ga Wyatt pobedi na No Mercy kojem je pobeda bila potrebnija. Hunter nek pobedjuje part timere.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Cenation Leader »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST Nije HHH proslost. I dalje se nadam da ce se aktivno vratiti u ringu. Kad ga pogledas, iako je u godinama i dalje je dosta snazan i jos ima energije za borbu.
HHH je prošlost i to davna, sad se fino posvetio uredskom poslu i to treba da radi to mu i stoji, on ima sad tek jedan meč godišnje koji treba da izgubi od nekoga mlađeg ili da pobjedi drugog Part timera.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la TheViper »

On the Cheap Heat Podcast Triple H puts over Braun Strowman & The Miz

"Braun is the big man we've been looking for years for and I can't say much but we've got big plans for him post Wrestlemania.
"The Miz from 2011 and Miz from 2017 seem like two different people to me. No one liked him back then, now it's hard not to like the guy. He's probably the best talker we have right now and I'd be surprised if he's not WWE Champion by the end of the Year"
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Wulf7X »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST and I'd be surprised if he's not WWE Champion by the end of the Year
:dance: :dance: :clap: :clap: :obscene-drinkingchug:
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Triple H

Post Postao/la Sake »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST and I'd be surprised if he's not WWE Champion by the end of the Year"
mogao je makar reći Spoiler Alert ako ništa :D
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Braun is the big man we've been looking for years for and I can't say much but we've got big plans for him post Wrestlemania
Ovo mi se sviđa :D
slika
Odgovori