Premier Liga 2019/20

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST :roll:
Nemoj da si tuzan svakako cete biti prvi, jedino necete biti nepobedivi ko Arsenal 2003/04.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST svakako cete biti prvi
misliš :lol: :lol: :lol:

Ma nije problem što su izgubili, problem je što ih je potpuno nadigrao nižerazredni tim, problem je što je bilo pitanje trenutka kad će se to desiti i problem je što će se desiti opet :) Klop je malčice pročitan mislim da bi trebao nešto da menja.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Par stvari vezano uz tekmu. Prvi od tri koja su ganjali je nedohvatljiv. arsenal ostaje jedini neporaženi. Sada ostaju unitedov treble i cityev rekord bodova.

Drugo, veliki je problem tajminga. Nedugo nakon poraza bezo šuta po golu u ligi prvaka. K tome visok poraz prve momčadi (ajde da je odmarao s obzirom na bodovnu zalihu). Ako iduću u fa kupu flopaju mogla bi nastati velika panika.

Treće. Trent arnold je odličan bočni igrač. Ali osjetno bolji prema naprijed nego prema iza.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ako iduću u fa kupu flopaju mogla bi nastati velika panika.
Liverpul je barem do sada kupove igrao uglavnom sa mešovitim sastavom ili omladincima pa tu ne računam da će išta napraviti...fokus treba biti na to da se prvenstvo privrši kraju i osigura titula i po mogućnosti da se prođe Atletiko što će biti teško jer Liverpul ne zna da igra protiv bunker ekipa.

Treble i te stvari o tome ne treba ni razmišljati niti je cilj niti je ostvarivo u ovakvim okolnostima :)
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

@Sherpa da li je vreme tražiti novog golmana :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da smo na toj poziciji mirni, čak i ako budemo morali maknuti ddga. Romero je to, ali mislim da je Dean Henderson također zalog za budućnost, koju je naš.

Al da je sjebo, i da ovaj tweet govori o tomw kakva mu je sezona

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Sta se to desava sa De Geom? Pre mozda 2 godine bio najbolji golman na svetu, a sad je pitanje da li je u top 10.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Malo je van forme, malo je i loša obrana, malo je i dosta nizak moral kojeg je bilo u svlačionici. Ja bih rekao da je to sve utjecalo na samopouzdanje.

Al recimo odmah nakon greške je imao jednu jako jako dobru obranu s kojom se djelimično iskupio. Kao i onu u samom kraju susreta. (Kao i pickford koji je kiksao kod gola i obranio čudesno u devedesetoj)

Ps: zbilja nisam siguran dal je ovaj gol za 2-1 evertona trebao biti poništen. Po meni ne, ali mislim da po pravilima da. Ovo spada u totalno sivu zonu zaleđa. Dal je utejcao na igru? I je i nije. Po meni lopta nikad nije došla do njega. Ako ne dira po meni nije zaleđe.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Pravila su jasna, zaklanja pogled golmanu ka lopti i time učestvuje u akciji i aktivira ofsajd poziciju. Ja mrzim ovaj deo fudbala gde je na sudiji da proceni pa će svako imati drugačije mišljenje ali ovo je čini mi se bilo jasno :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Slažem se s time da je ovbo po pravilima. Al znaš koliko je jednostavnije - nema dodira nema zaleđa

Pošto ti odluči dal je utjecao na igru. Jedni će kazati da nije pošto nije onemogućio golmana da obrani. Drugi će kazati da samom činjenicom da je tamo je. A realno, i jedni i drugi su u pravu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Križaj i treble sezonu

Gledao sam samo drugo poluvrijeme. Tu je chelsea trebao zabiti barem nekoliko golova.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Križaj i treble sezonu
Liga je bitna, to se juri ove godine...kupovi su za jadnike tipa Siti :vince:

Btw vrh utakmica i tempo, rezervisti su odigrali bolje nego prvi tim pre par dana :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

U zadnje 4 dobili su samo west ham, i to zato što je njihov golman odlučio biti truba u toj utakmici. Zato mi nije potpuno jasno zašto je riskirao još jedan poraz koji sigurno dobro neće utjecati na moral. Tj, ili istrči s top sastavom ili kompletno odmaraj. Ovako nije postigao ni jedno, a opet je izgubio
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tj, ili istrči s top sastavom ili kompletno odmaraj.
Ne znam takva je neka lična politika menadžera, on je odlučio da su mu kup utakmice manji prioritet i to tako od početka godinama unazad čak i kad je bilo većih šansi da se napravi neki uspeh u kupu nego u prvenstvu...prošlu rundu je igrao isključivo u23 tim ovoga puta s obzirom na ozbiljnijeg protivnika hteo je da rotira i napravi neku zlatnu sredinu miks iksustva i mladih igrača i to je bilo donekle ok igrali su solidno bilo je dosta šansi i pokušaja nisu pobedili i to je takođe ok protivnik je zaslužio prolaz :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Prošlu rundu je igrao tako zbog odgode utakmice koja je pala u period pauze premier lige, gdje je obecao igračima odmor.
slika
Odgovori