Super ShowDown 2020

House show iz Saudijske Arabije

Za WWE događaje koji su iza nas
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la ante »

Covjek je prije 6 mjeseci na All Outu imao mec od skoro pola sata (doduse nije bio bog zna sta ali to stavljam na stranu), Goldbergov maksimum u zadnjem mecu je devetina toga. Ali ok, tebe ionako nitko van DVW-a na ovom forumu ne shvaca ozbiljno pa nije bas da ta slika dokazuje nesto. :)
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Maki »

Nije, ali porediti njega sa Goldbergom je apsurdno. Evo zašto:

1. Izgrađenost branda
WWE je izgrađen brand i oni nemaju nikakve potrebe da se stalno vraćaju u prošlost i samo guraju prošlost. Pa sa SSDa su najjači izašli Goldberg, Lesnar i Taker lol. AEW nije bio izgrađen a budući da su od samog početka pikirali velike stvari, logično je bilo staviti pojas na nekog koga šira publika zna.

2. Aktivnost
Jericho nije part timer, Goldberg jeste. Goldberg je hrvao sad u Arabiji i 99% da neće hrvati opet do Manije. I naravno nakon Manije će nestati opet. Jericho je tu svaki Dynamite, često i hrva i nastaviće biti aktivan i nakon što izgubi pojas.

3. Sposobnost
Goldberg nije sposoban imati meč koji traje dvocifren broj minuta. Sjetimo se sprdnje u meču sa Takerom a i ovo sa Fiendom je trajalo koji minut. I na Maniji ćemo imati meč od koji minut jer Goldberg ne može više. Jericho može i to je pokazao više puta u AEWu.

4. Kontekst
Jericho je za titulu dobio face Hangmana koji nije bio najzanimljiviji, dok je Goldberg dobio Fienda koji je stvarno bio osvježenje u WWEu i koji je bio bookan kao apsolutno čudovište, a izgubio je u par minuta. Naravno tu moramo dodati i to da WWE već ima reputaciju da su im samo starci bitni. E pa ovo je tu reputaciju cementiralo.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la HBK »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Jest, mladić je u super snazi za Goldberga.
O čemu to govoriš? Goldberg je u vrhunskoj formi. Pogledaj mu samo mišiće. Drugo je sad što ga više od 20 godina bookaju kao beast koji ruši sve pred sobom za pet minuta.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Pa zašto onda nije odradio Jackhammer kako treba na Wyattu?
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la TheViper »

U kakvoj crnoj formi, mozda on dobro izgleda, ali nema kondociju i botcha poteze.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la HBK »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST U kakvoj crnoj formi, mozda on dobro izgleda, ali nema kondocije i botcha poteze.
Jer to je njegov gimmick, da savlada protivnike za dva minuta. Tako je bilo i dok je bio mlađi i to nema veze sa formom i godinama.

A ja sam se samo vodio vašom logikom. Ako je nelogično da Goldberg pobeđuje mlađe od sebe, kako je onda logično da Jericho savlada mlađeg i snažnijeg Cody Rhodesa?
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Markovic619 »

ZATO ŠTO JE GOLDBERG PART TIMER A JERICHO JE TU SVAKI DYNAMITE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Maki »

Jericho nije dobio Codya čisto i upravo se Jericho okružio Inner Circleom da bi osigurao svoj pojas jer nije više na vrhuncu forme.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Maki »

Čisto da se vidi koliko WWE spama part timere.

Universal titula je nastala 2016, dakle prije skoro 4 pune godine. U tom periodu imali smo samo jedan title change gdje je full-time kečer izgubio pojas od drugog full-time kečera.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la AlenB »

I još uvijek nijedan čak ni solidan title reign

Na kraju ispada da je Owensov reign bio najbolji od svih iako mi se na početku činilo da je grozan
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la TheViper »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST I još uvijek nijedan čak ni solidan title reign

Na kraju ispada da je Owensov reign bio najbolji od svih iako mi se na početku činilo da je grozan
Slazem se, jeste pobedjivao uz pomoc Jericha, ali barem je imao dobre meceve protiv Rollinsa i Reignsa.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Maridius98 »

Sviđa mi se argument "u super je formi pogledaj mu mišiće". Znači Samoa Joe i Kevin Owens su u katastrofalnoj formi tom logikom?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST slika
Ovo je smark razmišljanje, bar ovo za goldberga, mark razmišljanje je gledat mišiće kao ukazatelj forme :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jericho nije dobio Codya čisto i upravo se Jericho okružio Inner Circleom da bi osigurao svoj pojas jer nije više na vrhuncu forme.
I odlično to pričaju kako će se okružiti kime treba da zadrži titulu i relevantnost

Postoji više vrsta forme. Goldberg je u nekim aspektima u odličnoj, al kardio mu je zgleda nigdje.

I kada smo kod toga, jericho je od odlaska iz wwea imao nekoliko sjajnih mečeva, čak mislim i prvi 5* meč u karijeri. Radio je sa svima najboljima van wwea i uvijek su mečevi stavarali interes. Jericho je imao jedan od boljih perioda u svojoj karijeri u cijelom obom periodu. Sve što je dirnuo stavio je over
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

Još jedan argument koji se da dometnuti je taj da je Jerichu stalo do mlađih talentiranih hrvača,stavlja ih over kao što su Jungle Boy,Inner Circle,mislim govorimo o čovjeku koji je izgubio od Fandanga na Maniji prije nekoliko godina čovječe,a Goldberg se pojavi samo odjednom i ima jedno minutni meč u kojemu pobijedi Wyatta kojega su bookirali kao čudovište sa botchanim suplexom.
slika
Odgovori