Super ShowDown 2020

House show iz Saudijske Arabije

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOSTa mozda pocnem i AEW :)
Sama činjenica da nisi ni počeo...
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la TheViper »

Lol opet ti uporedjujes filmove i wrestling :roll:

Boli ih k? Pa zato je Ambrose otisao, zato Revival hoce da ode, zato je Sasha htela da ode. Svima je muka od retardiranog WWE bookinga.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
TheViper je napisao/la:QR_BBPOSTa mozda pocnem i AEW :)
Sama činjenica da nisi ni počeo...
Malo me mrzelo, malo nisam imao vremena, ali pogledao sam neke meceve i segmente. Ono sto je dobro je to sto dosta likova znam i oko toga ne bi bilo problema :)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Sherpa »

Uzmi vremena, skini aew od prve epizode i gledaj. Nećeš požaliti

Čak i nema toliko puno za sada. Vidjet ćeš jako dobrih mečeva i programa.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Aj uspoređivat glumce i kečere, al onda se bar potrudi da usporedba bude smislena :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Sherpa »

Nemoj, nikada ni jedan glumac nije odbio ulogu koja mu se ne sviđa... Ali baš nikada. Svi šute i rade.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Melloo »

Meltzer je upozorio u WOR na ovo.Kada se Goldberg pojavio prije par sedmica njegov tv rating je bio najveci te noci i najveci u zadnjih par mjeseci isto.Oko 3 miliona ljudi je gledalo njega dok obicno gleda 2.5 ili ispod.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la HBK »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Lol opet ti uporedjujes filmove i wrestling :roll:

Boli ih k? Pa zato je Ambrose otisao, zato Revival hoce da ode, zato je Sasha htela da ode. Svima je muka od retardiranog WWE bookinga.
To je daleko ispravnije poređenje od vašeg sa fudbalom, košarkom, tenisom...
Koliko god vi pokušavali da ga prikažete kao ozbiljan sport, wrestling je samo predstava i to je činjenica.

Postoje naravno i oni razmaženi likovi koji misle da im se podvlađuje, da moraju stalno da budu na vrhu. Ali velika većina nije otišla, niti će otići.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Sherpa »

Ma da, ljude koji zarađuju primanjem bumpova u ringu treba usporediti s brad pittom? A ne slučajno sa sportašima.

Baš je čudno što wwe za razvojni brand bira bivše sportaše, a ne propale glumce. Jako čudno. Možda zato što... Pazi sad ovo... Ima više elemenata sporta nego glume...

Ok, nike undertaker maradona. On je reeve...
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la HBK »

Pitam se što ih nisu uvrstili u olimpijske igre kad je sport. :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Sherpa »

:doh: :doh: :doh:

Čudi me kako jesu na dodjelama oscara...

Čisto za tvoju informaciju, u americi se, ovisno o saveznoj državi, moraju prodržavati identičnih pravila kao boks ili mma po pitanju zaštite u ringu i što je dozvoljeno, a što ne. Ignorirati sportski aspekt wrestlinga je oduzeti mu osobnost

I još nešto, da ti objasnim malo biologije. Znaš li zašto morgan freeman više ne glumi mladiće od 20 godina i zašto ne bira takve uloge u filmovima? I ne samo on nego čitava industija? Zato što je ostario, a na sceni ima dovoljno mladića koji to mogu odglumiti.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la HBK »

Goldberg i nije prikazan kao mladić , već kao stariji čovek koji je i dalje dovoljno snažan da pokosi mlađe od sebe. Takvih ima i u rl.
A i budimo realni Vince je pre svega biznismen koji zna šta publika želi. Pogledajte samo reakciju fanova (ne mislim pritom na arapsku, već globalno na wwe publiku) na Rolinsa, Romana, Owensa, pa uporedite to sa reakcijom koju dobijaju Taker i Goldberg kad god se pojave. Publika dakle njih želi i Vince im i daje šta traže.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Maki »

Apsurdno je porediti kečere i filmove. Neko kao Tom Cruise može imati stotine uloga pa ako mu propadne jedna, on razvali sa drugom. Kečeri imaju samo jednu ulogu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Super ShowDown 2020

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne vidim kako je Goldberg-Roman veći meč.
zato što je wm za casual fanove, oni znaju i tko je roman i tko je goldbergu, ne baš i za wyatta. ili ajmo ovako kazati, nikada nije bio zaista važan. a oni wm pokušavaju prodati najviše casual fanovima, koji su prestatli gledati program, ne ovima koji redovito gledaju

plus, ako je istina da žele wm na espn+ onda žele imati turbo zvučne mečeve. i opet se sve svodi na to da par godina zanemarivanja neće ispraviti s dobro pričom, koliko god ona dobra bil.

kada sve to zbrojiš i oduzmeš 'spear vs spear' je zaista veći meč. problem je dugoročno, što u nekom trenutku svi ovi pezići neće moći pa neće imati veliki meč.
Al' ne vjerujem da se i casual fanovima da gledati 3-minutni meč u kojem ćemo vjerovatno samo gledati spammanje Spearova i finishera. Isto tako vjerujem da će se publika posrati po meču kao po Brock-Reigns sa WM 34.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Super ShowDown 2020

Post Postao/la emirates »

Zajebavas me da su stvarno dali Goldbergu titulu :lol: Znaci pola godine bookiraju Fienda kao cudoviste koje niko ne moze zaustaviti, koje nikad ne umire.. i onda ga dobije 50ogodisnji Goldberg za 3 minute. Prelijepo.
slika
Odgovori