NXT: TakeOver Portland

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: Portland predviđanja

Post Postao/la AlenB »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Iskreno nisam optimistican povodom Ciampa/Cole meca, mislim da nece kliknuti. Nadam se da gresim.
Meni je ovo slučaj s Gargano Balor mečom. Nadam se da smo obojica u krivu :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

Kriminalan table spot... Mislim da će mi utjecati na to kako ću gledati meč sutra kada ga budem gledao (pop upao na twitteru)
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:Kriminalan table spot... Mislim da će mi utjecati na to kako ću gledati meč sutra kada ga budem gledao (pop upao na twitteru)
Meč uopšte nije bio loš.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

Vidim da su komentari dobar meč loš kraj

Nxt treba malo usporiti sa spotovima koje izvode ljudi koji ih još nisu do kraja sposobni izvesti. Stol je bio nepotrebno predaleko. Ako će je baciti kroz stol može biti puno bliže kutu. Storytelling efekt je isti.

Ovo nije ozveli amo ga sto puta jednom smo zajebali. Ovo je čisti manjak iskustva te nepotreban rizik.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Maki »

Keith Lee vs Dominik Dijakovic
Vrlo dobar opener. Sjajna heavyweight makljaža no primijetio sam da su svi holy shit momenti bili Dijakovicevi: Corkscrew Moonsault, Avalanche Feast Your Eyes, Moonsault na Leeja u stolici, ustajanje iz Spirit Bomba, Avalanche Spanish Fly. Lee je najbolje momente imao kad je rokao Grizzly Magnume na ringsideu. Kraj mi je isto bio abruptan, ali sem toga sve super.
9/10

Tegan Nox vs Dakota Kai
Okej, bilo je zabavno kad su se makljale i kad je Nox htjela uništiti Kai do kraja. Lijepo je to odrađeno sve. No kraj je bio katastrofalan. Prvo, ko je uopšte ona? Publika nije imala pojma a ne sjećam se da sam je ikad vidio. Komentatori su vikali da je bila u MYCu pa pretpostavljam da joj je ovo debut. Ali užasno je ispalo. Lol ni sto nije pukao. Simboličan prikaz faila koji je čitavo ovo rivalstvo. Naravno da heel Kai nikada ne može zapravo dobiti nikoga. Smh.
6/10

Finn Balor vs Johnny Gargano
Mečina. Bilo je drugačije od Garganovih ostalih mečeva jer ovdje nismo imali finisher kickoute ni neke HOLY SHIT momente. Oslonili su se više na psihologiju i old school hrvanje i sjajno je ispalo. Bilo je super stvari. Garganov Spear na apronu, pa Balor sa svojim najljepšim Slingbladeom ikad na ringsideu, Balorovo fokusiranje na Garganovu nogu. Kako je meč odmicao i Gargano je postajao sve brutalniji i brutalniji. Naravno i kraj sjajan. Balor se kul Dropkickom sa komentatorskog stola te brutalni Coup de Grace i 1916. No mislim da moraju nešto mijenjati sa Garganom. Ovako ne ide. Ovo mu je trilioniti "strong in defeat". Ili ga prebaciti na main roster ili napraviti neke izmjene.
10/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Maki »

Rhea Ripley vs Bianca Belair
Solidno, no ništa više od toga. Bilo je dobrih sekvenci, Belairin hairwhip Rhei na turnbuckleu, pa onaj Back Body Drop kad se Rhea zamalo dočekala na noge pa onda kad je Belair završila u stepenicama. Kraj mi je isto bio abruptan kao i u openeru. Nije bilo baš TakeOver level, ali daleko od lošeg.
7/10

Charlottino izazivanje za NXT pojas će završiti sa Charlotte kao šampionkom koja će dominirati i tako se posrati po ostatku divizije koji čeka priliku već dugo vremena.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Melloo »

► Prikaži “Spoiler”
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Oće njih dva sad samo turnat jedan na drugog cilu karijeru :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

I onda nema nxt jedne te iste mečeve...
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Melloo »

Dobro je imat meceve sa promjenjenom dinamikom ali par godina poslije a ne 3 ppva kasnije haha
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I onda nema nxt jedne te iste mečeve...
Jedino mogu da se slozim za Gargano/Ciampa i Cole/Gargano, to su bas spammali, ali i tu postoji opravdanje. Bilo je neocekivanih povreda (Black 2018) i Ciampa (2019) koje su ih prisilile da promene planove.

Gargano/Ciampa IV ce me zanimati samo ako bude HIAC i da gubitnik predje na main roster.
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la HBK »

Fantastičan je bio show, jako zabavni mečevi posebno Me koji je mečina i po :clap:
Mada razočaran sam sto Ciampa nije uzeo, a i nije mi jasan Garganov heel turn. To mi je jedina mana ovog showa.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Melloo »

Gargano Ciampa I UE trebaju na main roster
Vala sve su uradili sta su mogli i vise od tog
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Markovic619 »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Gargano Ciampa I UE trebaju na main roster
Vala sve su uradili sta su mogli i vise od tog
Slažem se.

Gargano i Ciampa su vec dobili poziv ali su odbili, a Era sigurno ide na main roster posle WM.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la SwitchBlade »

Smorila me više main event NXT scena,imam osjećaj da se samo vrte trojac Ciampa,Cole i Gargano,treba malo svježine,eventualno da Dream osvoji titulu na sljedećem TakeOveru u Tampi.
slika
Odgovori