Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

Vrlo dobra epizoda. Callihan postao prvak. Nisam siguran da mi se sviđa ta odluka odmah nakon ppva, ali je dobar razlog meča bio.

No veseli me idući program za titulu. Tessa vs callihan
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

Jedva čekam jutro da ovo nominiram, možda i najbolji brawl godine. Zašto? Zato što izgleda stvarno!

Meč će vjerojatno imati dozu overbookiranja, ali jedva jedva čekam isti.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

meni je zbilja ža što više ljudi ne gleda i ne komentira impact

ovo je još jedna njihova suluda genijalnost, ovo je sve ono što bray wyatt u wweu nije

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Online

Impact

Post Postao/la SwitchBlade »

Vratili su Suicidea,moram reći da mi se dopada novi izgled i čini mi se da je TJ Perkins ponovno u ovoj ulozi.

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Online

Impact

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Maridius98 »

Impact Wrestling Rebellion 2020 21.04.2020

Pošto gledamo danas TNA rekoh da vidim kako se snalaze burazeri iz Impacta u ovom sranju. Očekivao sam nešto jadnjikavo, bio sam oduševljen samom produkcijom epizode. Nisam gledao TNA tj. Impact sedam godina tako da dobar deo sadašnjeg rostera slabo znam. Mnogo me je šou privuko da posle tolikih godina ponovo gledam Impact. Dugo su bili predmet sprdnje na svim društvenim mrežama i forumimam, ali odjednom ih nije bilo. Posle cele one epizode sa GFW i Billy Corganom tj. od perioda kada ih je kupio Anthem kao da su utihuli, a oni bolji nego ikad. Pre svega da kažem par stvari zašto mi se event svideo u globalu.

1) Ovo je trebao da bude PPV koji su podelili na dva dela i puštaju kao normalne epizode Impacta. Odlična ideja i ako mene pitate tako i treba da bude.
2) Veći akcenat stavljaju na njihove sadašnje kečere. Tu kada kažem na njihove mislim njihove njihove ne ex-WWE zvezde. Od svih ovih na cardu jedino su tu bili TJP i Rich Swann sa 205-a i naravno Shamrock koji nije ni bio u WWE-u jako dugo. Roster im jeste mali tj. manji nego što je bio, ali znaju šta rade.
3) Ovo je meni bilo jako bitno. Sav promo materijal je bio taped backstage. Rekoh hvala qrcu da li će neko da se seti ovo da odrade. Najveća mana ovog vremena je naravno nedostatak publike, ali kada nemamo situacije da kečeri stoje u sred ringa i maltene pričaju sami sa sobom to se ne primeti toliko. U ringu imamo samo mečeve i to je to.
4) Komentatori su bili odlični. Ne znam ko je bila ženska, ali dobru su dinamiku imali.
5) Stvorili su od svog programa maltene seriju. To je takođe neverovatna ideja. Sve vreme su pričali kako se ne zna šta će biti sa titulom i najave da će se razjasniti sledeće nedelje. Više mi se sviđa to nego neki random meč koji WWE najavljuje svake nedelje u programu. Iako pretpostavljam da sledeće nedelje neće ništa da se desi, svakako su mi zgrabili pažnju i odgledaću i sledeću epizodu.

Crazzy Steve, Rhino & Tommy Dreamer vs. oVe (Dave Crist, Jake Crist & Madman Fulton)

Fantastičan početak programa s obzirom da znam samo 2/6 osobe u ringu. Iako je sam meč bio uglavnom ispod proseka uglavnom zbog Dreamera imao je odličnu dinamiku. Kombinacija ECW legendi i Crazzija mi je bila odlična. Crazzi nije ni u jednom trenutku da uđe u direktan sukob sa Madman Fultonom i to mi je bilo jako simpatično. I onda Rhino, rekoh čoveče on je ladno bolji nego što je bio. Bio sam u fazonu šta se ovo dešava. Lepše izgleda i potezi mu ni najmanje nisu izgledali botchovano kao jedno vreme u WWE-u. Prosek kvari Dreamer, ali svakako odličan početak programa.

Fallah Bahh & TJP vs. XXXL (Acey Romero & Larry D) vs. The Rascalz (Dez & Wentz)

Sada idemo 1/6 :D . Šalim se naravno ali kakva kombinacija ljudi. Bukvalno su svi bili ili u kategoriji super heavyweight ili cruiserweight. Bio sam u fazonu kako će ovo da funkcioniše i nije bilo sjajno, ali je bilo ok. Imali smo simpatične neke momente, ali sve u svemu posebno s obzirom na kilažu nekih ljudi (posebno XXXL) moglo se tako nešto i očekivati. Najslabiji meč ove večeri.

Ace Austin (c) vs. Willie Mack

Gledao sam nekoliko mečeve sa Willie Mack-om ali nisam mogao da se setim gde. Kasnije sam provalio da je u NWA i da ga odatle znam. Ovaj lik je genijalan. Neverovatne pokrete može da izvede i kad se sve uzme u obzir ovo je bio klasičan cruiserweight meč. Drago mi je što je dobio titulu i zaista jedva čekam da ga gledam u novim mečevima. Ace je takođe bio odličan. Sama pojava i to konstantno bežanje iz ringa nije nešto što dobijamo često iz američkih rvača (poslednji put sam tako nešto video u japanu zato i kažem američki).

Kiera Hogan vs. Kylie Rae

Pitao sam se gde je sletela Rae nakon AEW i evo je. Mnogo su unapredili njen lik moram prizanti. Dok je u AEW bila samo obična likuša koja se kezi ovde je već neka kombinacija psihopate i Monk. Mnogo mi se svidelo. Dinamika meča je bila pomalo čudna, ali sve vreme zabavna. Njen stil je nešto što se ne viđa svaki dan jer je što bi amerikanci rekli "brawler" , a to se retko viđa kod ženskih rvača. Hogan mi nije poznata faca ali je odigrala svoju ulogu heel-a perfektno. S tim da kako grade Rae u jednom trenutku će biti svaka verbalna komunikacija sa njom heel potez. Više mi se svielo unapređenje gimmick-a nego sam meč, ali kao što sam rekao "brawler" mečevi su mi skoro uvek odlični.

Ken Shamrock vs. Sami Callihan

Kada sam prvi put čuo da se Shamrock vraća mislio sam da su troll vesti. Rekoh koj će pa on. U UFC hall of fame-u je. Profesionalno rvanje je za njega prošlost, mator je itd. I eto ga Shamrock. Ladno u 2020 godini gledam KENA SHAMROCK-a. Moj mozak jednostavno ne može ovo da obradi. Znao sam kada sam video najavu da ne mogu mnogo da očekujem od ovog meča, posebno jer je tu i Sami koji takođe ima 5-6 poteza i rva se okolo. Moram da priznam da me je šokirao ovaj meč koliko je zapravo bio inventivan. Kreće sve normalno krenu oni tu da se šibaju malo, prevrću se itd. Onda se desi plot twist. Ali zaista je bio plot twist. Meč se pretvara u kategoriju takođe poznatu i kao film meč (tipa Taker/AJ ne znam kako drugačije da nazovem) i dobija skroz drugu dimenziju. Ne znam jel ovo bilo tako planirano ili se desilo u međuvremenu, ali je bilo neverovatno. Meč kao meč pošto sam već rekao da obojica ne mogu da izvedu 10 poteza zajedno nije bio ništa specijalno, ali sam bio oduševljen tim prelazom.


Sve u svemu gleda se OBAVEZNO i sledeće nedelje. Ako tad isto bude sve kako treba eto mene ponovo da gledam redovno Impact.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Impact

Post Postao/la Sherpa »

Jel ti jasno zašto sam ti govorio da mnogi danas percipiraju impact kroz prizmu od prije deset godina? Da mogu složiti puno zabavnije epizode nego što je raw ili sd.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maridius98 je napisao/la:QR_BBPOST Fallah Bahh
On je još u kompaniji :think: Mislia sam da je dobija release s Bokarom :think:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Online

Impact

Post Postao/la SwitchBlade »

Elgin novi champ? :think:

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Impact

Post Postao/la AleksaVP »



:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Markovic619 »

IMPACT WRESTLING – MJESEČNI PREGLED

JANUAR

Impact Wrestling (14.01.2020.)
The Rascalz vs. Desi Hit Squad vs. Reno Scum vs. TJP & Daga
Odličan meč za otvorit show. Nije dugo trajao ali smo vidjeli dosta tog dobrog. Daga je bio partner TJP-u zato što je Fallah Bahh imao meč nešto kasnije. Svaki tim je imao period gdje je bio superiornijI u odnosu na druge timove. The Rascalz su krenuli odlično, a bili su i najbolji u ovom meču, a ni ostali timovi nisu loše izgledali. Desi Hit Squad su uzeli pobjedu nakon što je Shera imao odličan powerbomb ***1/2

Kao što uvijek to biva, dosta video packagea sa ppv-a na post-show epizodi.

Uhhh ovo je mogla biti dosta ozbiljnija povreda. Mislim da je Swann dobro prošao što mu noga nije pukla.

Kakav package sa RVD-om i djevojkama hahaha. Katie Forbes ima momka i curu, jbg nije se mogla odlučit šta će i gdje će. Prezanimljiv video package.

Johnny Swinger vs. Joey Ryan
Nije nešto meč bio kvalitetan i dug ali je bio zanimljiv kao i svaki Ryanov meč. Joey Ryan je uzeo pobjedu.

Ace Austin (c) vs. Moose vs. Fallah Bahh vs. Eddie Edwards (X-Division Championship)
Još jedan 4-way meč, i još jedan jako dobar meč. Ovaj je snimljen na potpuno drugoj lokaciji. Bahh i Moose su imali odlične izmjene udaraca. Austin je očekivano odbranio svoju X-Division titulu. ***1/4

I za kraj smo imali interview sa Tessom Blanchard. Interview ko interview, svi su slični. Ali dio na kraju sa Callihanom je bio odličan, promo mu je bio dobar, prezentacija odlična. Sami je dosta popravio segment na kraju.

UKUPNA OCJENA: 8/10 - Ovo je bila jedna jako dobra epizoda koja je snimljena na više lokacija.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Impact Wrestling (21.01.2020.)
Zanimljivo da su tejpinzi bili u Meksiku. Tessa Blanchard naravno otvara Impact i želi što prije da završi sa Callihanom, izaziva ga da izađe ali umjesto Samia, izlazi Taya Valkyrie. Promo mix engleskog i španskog jezika što je izgledalo ok. Posle nje izlazi i Ace Austin i prisjeća Tessu Bound for Glorya i način na koji je pobjedio i govori da će Tessu opet dobit ako ne u ringu, onda posle u hotelu. Tessa ga napada ali nije mogla ništa 1v2 pa joj u pomoć stiže Trey Miguel iako sam ja očekivao Dagu. Tessa i Trey ostaju zadnji stajati. Poprilično dobar segment. Mixed Tag Team meč je potvrđen za main event.

Moose vs. Taurus vs. Rhino
Sviđa mi se što su i AAA wrestleri prisutni na Impactu, dobro će mi doći da se upoznam sa njima jer nisam upoznat sa meksičkom wrestling scenom. U ovom meču to je bio Taurus. Moose je odma izašao iz ringa i počeo nervirati publiku ali i Rhina i Taurusa. Njima je tog dosta bilo i krenuli su šibati zajedno Moosea. Meč nije bio ništa specijalno, ali završnica je bila dobra, Rhino je uradio Spear Mooseu ali ga je Taurus sačekao jednim dobrim Headbuttom i ukrao pobjedu. Čudi me da su Taurusu dali pobjedu. **1/2

Nisam još upoznat sa cijelim Impact rosterom, koliko sam shvatio slušajući komentatore Kiera i Madison će imati naredne sedmice #1 contender meč nakon što su obe tražile title shot od Taye. Jordynne Grace je u interviewu potvrdila da će i ona biti u tom meču, znači triple threat.

Joey Ryan vs. Maximo
Mečevi Joey Ryana su nešto najzanimljivije u wrestlingu, lik je prezanimljiv. Tako je i ovaj put bilo u kratkom meču protiv još jednog AAA wrestlera Maxima.

Jessicka Havok vs. Rosemary
Podosadan meč je ovo bio. Jedino vrijedno spomena je Havocin Samoan Drop na rampi i zanimljivo je što koristi Tombstone Piledriver kao finisher. Rosemary je imala jedan lijep bezuspješan zahvat i to je to što smo vidjeli od nje u cijelom meču. Šta uopšte treba predstavljati ona Susie, na kraju je nestala nekako... *1/2

Kakva luda vinjeta Rascalza. Na kraju su se pojavili Pagano i Murder Clown, tag team meč potvrđen za naredni Impact.

Rohit Raju (w/Mahabali Shera) vs. Willie Mack
Puno bolje i zanimljivije nego prethodni meč a isto su trajali. Mack je zaista odličan wrestler, čovjek je kompletan. Naravno da je u ovom meču uzeo pobjedu, nisam znao da koristi Stunner kao finisher. Nakon što je pinao Rajua, u ring ulazi Shera i napada ga, Swinger je htio pomoći Macku ali nije bio od koristi jer je ubrzo dobio powerbomb od Shere. Desi Hit Squad ostaje zadnji stajati.

Ace Austin & Taya Valkyrie vs. Trey & Tessa Blanchard
Bio je ovo dobar meč. Trey je dobio najviše batina. On i Tessa su imali dobar dupli suicide dive. Onaj spot sa kartom Austina na Treyu je bio odličan. Znam kako boli. Nakon što se Tessa koja je bila najmanje u meču od svih 4 bavila Tayom na ringsideu, Austin je uspio pinati Treya i donijeti pobjedu svom timu ***

UKUPNA OCJENA: 7/10 - Više nego solidna epizoda ali slabija od prošle. Sviđa mi se što su i AAA wrestleri na showu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Impact Wrestling (28.01.2020.)
Josh Alexander (w/Ethan Page) vs. Vikingo
Nisu baš najbolje krenuli, ali postalo je bolje posle fantastičnog Moonasaulta Vikinga iz publike. Još je imao dobar Twisted Asai Moonsault na Pagea i 450 Splash ali samo za nearfall. Vikingo je uzeo pobjedu na roll-up. Vikingo je odličan high-flyer i pokazao se odlično, dok od Alexandera nismo puno vidjeli ***

The Rascalz (Dez & Wentz) vs. Pagano & Murder Clown
Malo slabiji meč nego prošli. Nije dugo trajalo, malo više od 5 minuta. Pagano je imao dobre chopove i suicide dive. Murder Clown je uspio uraditi 619. On je najveći wrestler kojeg sam ja vidio da je uspio uradit 619, sa mnom se slaže i Matthews koji je to pomenuo. Rascalz su imali odličan superplex za kraj kombinaciju Swanton/Twisted Senton za pobjedu. Naravno ispravan izbor pobjednika **3/4

Moose vs. Taurus
Ovaj put meč bez Rhina. Ni ovaj meč nije bio dug ali je bio dobar za vrijeme dobijeno. Taurus je zaista jako dobar, sviđa mi se njegov in-ring rad. Imao je dobar corkscrew suicide dive, čak i on radi 619. Ono što mi se sviđa najviše kod njeg jest Headbutt, prelijepo i prejako izgleda. Ali nakon što je na prošloj epizodi pobjedio u triple threat meču, ovaj put je izgubio. Moose koristi Spear kao finisher pod nazivom No Jackhammer Needed, fantastično :lol: :lol: Posle meča Rhino dolazi u ring i radi Gore Mooseu. **1/2

Madison Rayne vs. Kiera Hogan vs. Jordynne Grace (#1 Contender for Impact Knockouts Title)
Dosadan meč. Publika je bila mrtva sa razlogom. Cijeli meč je bio dominacija Kiere i Madison ili dominacija Grace na ove dve. Njih dve ne mogu zamislit ozbiljno pored Grace, iako su imale dobre kickove. Grace ima dobar Driver kao finisher *3/4

Ace Austin je imao dobar promo. Uglavnom izgleda da ćemo gledati njega protiv Tesse.
Johnny Swinger i dalje želi Macka kao tag team partnera. Willie ga i dalje odbija jer ima jednog jedinog partnera, Rich Swanna.
TJP I Fallah Bahh su jako zanimljiva kombinacija za tag team. Za narednu epizodu TJP vs. Vikingo potvrđeno.

Reno Scum vs. Daga & Dr. Wagner Jr.
Još jedan ne tako dug meč, ispod 10 minuta. Daga je bio dobar kao i Adam Thornstowe. Nismo puno vidjeli od Wagnera a nije bio ni puno u meču. Daga i Wagner su uzeli pobjedu a posle meča napali su ih Fulton, Dave & Jake Crist, oVe. Dobro je napad izveden **1/4

Michael Elgin vs. Eddie Edwards (Best of Five Series, Match #1)
Dobar meč ali naravno slabiji nego njihov meč sa Hard to Killa. Sviđa mi se što je Best of Five, imaće seriju dobrih mečeva. Elgin je imao odličan Death Valley Driver sa top ropea. Uz to i Crossface i sudija je morao prekinuti meč. Ovo je bio prvi meč iz serije i Elgin je uzeo prvu pobjedu ***

UKUPNA OCJENA: 7/10 - Dosta kratkih i dobrih mečeva. Žene su u ovom trenutku najveći problem.

Sviđa mi se Impact, nastavljam gledati.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Maridius98 »

Impact Wrestling Rebellion 2020 28.04.2020

Tek sad stigoh da pogledam novu epizodu iMPACT-a, a još me čeka AEW :( . Odlično je bilo i drugo veče Rebellion-a. Iako nismo imali ni jedan meč za titulu kao prošle nedelje (jbg zarobljeni im i world i tag team šampioni), moram da priznam da je ovo bilo što se tiče kvaliteta samih mečeva. Komentatori su razbili kao i prošle nedelje. Prija mi kad čujem malo kreativne slobode i klasičnog proseravanja.

Suicide vs. Trey vs. Rohit Raju vs. Chris Bay

X divizija im je sjana i ovaj meč je samo to potvrdio. Iako ne mogu da se pohvalim da sam mnogo upoznat sa ovim rvačima (pomalo jesam), ovo i prošlonedeljni meč su pružili odličan uvod u sve. Mnogo je dobra dinamika ovog meča. Ne volim mnogo mečeve koji imaju više od 2 učesnika (sem naravno tag mečeva) jer se u mnogo slučajeva pretvori u clusterfuck. Ovo je bilo drugačije. U početku smo imali odličan maltene tag meč, dok je ostatak meča bio spotlight za svakog rvača. Uspeli su za kratko vreme da pokažu ko je kakav u ovom meču. Svi su imali barem po 2 minuta slave kad su ispucali neke poteze. Upoznao, shvatio ko su favoriti i nastavljamo dalje. Sasvim solidan meč

Joey Ryan vs. Cousin Jake

Nisam imao predstavu da je Joey sada Joseph i da sada glumi intelektualaca. Ovo vam je kao motivacioni govor DJ Khaleda. Dok sam ga gledao (iako jako kratko) bio mi je jedan od najiritantnijih kečera svih vremena, iako je strašno talentovan. Sada se već situacija drastično menja i sviđa mi se Joseph Ryan. Ovo je bio maltene gimmick meč, ali svakako jako zabavan. Jake je skoro ceo meč dominirao, da bi na kraju Ryan izvukao heel pobedu. Videćemo šta će sa njim da se dešava u budućnosti, ali privukao je moju pažnju. S kakvim žarom su komentatori izgovarali touch it xD

Havok vs. Rosemary

Nisam verovao da ću da gledam ženski hardcore meč u životu. I to se desilo, ali s obzirom da se maltene ništa nije desilo hardcore, ovo je bio kao cenzurisani hentai. Bile su inventivne, za toliko moram da ih pohvalim. Imali smo mnogo simpatične momente sa lancima i posebno kada je Mary stavila kacigu na glavu da se odbrani. Glavna zamerka je bio nedostatak neke dinamike. Ne znam kako drugačije da se izrazim. Spor je bio takođe, ali jako zabavan moram priznati. Ne volim iskreno ovako over the top likove, ali sve u svemu soldino.

Hernandez vs. Michael Elgin vs. Moose

Evo obećanja od prošle nedelje. Elgin nam je obećao da će izaći ove nedelje kao šampion. Imali smo nekoliko promo-a gde opet priča kako se svi boje da se bore sa njim. Izlazi on u ring i odlučuje da se sam proglasi šampionom. Na to izlazi Moose sa TNA titulom. Rekoh odmah: Mnogo dobra fora. Mislio sam da će da bude singles meč, ali eto Hernandeza niotkuda. Malo mi je iskreno bio nepotreban u ovom meču, ali ajde. Ništa specijalno MOTN. Svi su bili odlični i onako sam muški navijao za Elgina da osvoji TNA titulu :D . Moose je bio izvanredan, a Hernandez pored par poteza, kao i da nije bio u meču. Svakako odličan kraj kvazi PPV-a.

Glavna kritika tadašnjeg Impacta mi je bio nedostatak "duše". Ovo ima dušu i na pretek. Promenili su odnos prema programu i to mi se mnogo sviđa. Nisu više u fazonu hajde da pokupimo sve što WWE ispljune, već zaista biraju talente. Pored nekoliko originala, imamo mnogo novih i starih lica iz svih promocija i naravno da proizvod odmah dobija mnogo na kvalitetu. Ne može ovo da se meri ni sa čim. Više sam srećan što su se povratili iz ambisa, nego što je ovo must see materijal. Svakako pored AEW i bez vanrednog stanja jedina američka promocija vredna pažnje.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Markovic619 »

IMPACT WRESTLING – MJESEČNI PREGLED

FEBRUAR (1. DIO)


Impact Wrestling (04.02.2020.)

Lijep kratak promo Tesse na početku. Izaziva Austina da izađe, sa njim ima meč na Sacrificeu. Austin izlazi sa Adamom Thornstoweom i Luster the Legendom (Reno Scum). Mislim da su ih samo privremeno spojili.

Tessa Blanchard vs. Adam Thornstowe
Solidan meč. Nismo vidjeli neke bitne spotove. Tessa je imala lijep Suicide Dive i dobar DDT na kraju. Heelovi posle meča napadaju Tessu, dok na njenu stranu ovaj put dolazi Tommy Dreamer sa kendo stickom i rješava se heelova. Dreamer je izazvao Austina na Street Fight Falls Count Anywhere meč. Moglo bi biti jako dobro. Onako, ništa posebno početak epizode **1/4

Backstage segment sa Tayom, Madison Rayne i Kierom Hogan je bio ok.

Sad ne znam, da li mene zeza monitor ali primjetio sam da i Impact ima neki glitch kao i SmackDown, mislim da ima veze sa gimmickom Callihana.

Rhino vs. Taurus
Još jedan onako solidan meč. Eto izdvojio bio Taurusov Headbutt i Shining Wizard i naravno posle nearfalla puta madre haha. Rhino je imao dobar Spine Buster. Meč je prekinuo Moose koji je napao Rhina i Taurusa ali na kraju je dobio batine. Taurusov prelijepi Headbutt i Rhinov Gore **1/2

Rosemary vs. Susie
Prije meča u backstageu Rosemary se pametno riješila Mithcella i Havok, te je tako sama ostala sa Susie u ringu. Koliko sam ja pohvatao Susie je Su Yung valjda. Meč je ubrzo prekinut jer su otišle tući se u backstage. Fight u backstageu je bio genijalno odrađen, na prvu nisam shvatio šta se događa. Na drugu sam pohvatao šta se dešava. Valjda je Rosemary htjela nazad Su Yung, dok Jessicka Havok je htjela da ona bude uz nju kao Susie. Ne znam baš šta se dešavalo oko ove priče, moram pogledati na YT. Ali ovo što sam vidio kroz ovaj segment je genijalno, ocjenio bih to sa 10/10

TJP vs. Vikingo
Ovaj meč na papiru izgleda super. I napokon jedan meč koji je bio iznad prosjeka. Ono naopako šamaranje na početku je bilo vrh. Vikingo je imao odličan Spear sa mid-ropea i odličan Shooting Star Press sa aprona na ringside. TJP je imao neke lude submissione kojima ne znam ni ime. Vikingo je još pokazao svog high-fly umijeća kad je uradio Planchu preko ring posta, uz to i Springboard Leg Drop. TJP je imao svoju kombinaciju Tombstone Piledriver i Splash ali samo nearfall. Na kraju je pobjedio uz još jedan submission kojem ne znam ime. The North su napali Vikinga i TJP-a posle meča ali tu je bio Fallah Bahh da spriječi napad. Mislim da nas očekuje feud za tag team titule između Northa i TJP/Bahh timova. Preporučujem ovaj meč da pogledate ako želite nešto vidjeti od Impacta ***3/4

Solidan napad Rob Van Dama na Joey Ryana. Meč na narednoj epizodi bi mogao biti zanimljiv.

oVe (Jake & Dave Crist) vs. Daga & Dr. Wagner Jr.
Meč ništa posebno. Wagner je ovaj put bio dosta vremena u ringu za razliku od njegovog prethodnog meča. Imao je lijep Cutter i Cannonball. Daga je uzeo pobjedu a posle meča je Madman Fulton ih napao. Ništa posebno **

Tommy Dreamer vs. Ace Austin (Street Fight)
Dreamer se baš teško kreće po ringu. Prvi dio meča dosta slab, jedino bih izdvojio Crossbody Austina i to je to. Pred kraj je to postalo bolje. Austin je imao Famouser sa top ropea. Dreamer je odradio dobar Running Powerslam kroz stol. Low Blow sa kartom na Austinu je bio dobar spot. Finisher je takođe bio ok. Naravno Austin je uzeo pobjedu, ispravan izbor pobjednika **3/4

UKUPNA OCJENA: 7.5/10 - Jedan jako dobar meč i jedan genijalan segment su bili highlights ove epizode.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Impact Wrestling (11.02.2020.)

Micheal Elgin vs. Eddie Edwards (Best of Five Series, Match #2)
Još jedan njihov solidan meč. Nije nešto bio pretjerano zabavan. Edwards je imao lijepu Hurricanranu sa top ropea. Elgin je uzeo još jednu pobjedu i sad ima 2-0. Jedna pobjeda mu još fali **3/4

Lijep video package o istoriji Taye Valkyrie i Jordynne Grace. Uz to i promo Taye je bio ok.

Madman Fulton vs. Daga
Kakav ludak je Fulton i njegov entrance. Još jedan onako, solidan meč. Fulton je imao neke power poteze, dok je Daga njega uspio podići i uraditi Death Valley Driver. Jake & Dave Crist su htjeli pomoći Fultonu ali ih je Daga rješio Planchom. Uz to imao je i lijep Cutter ali je na kraju izgubio meč. Fultonova pobjeda, što je ok **1/2

Solidan segment Moosea i njegove masaže. Dolazak Rhina je bio zanimljiv i brawl je bio ok.

Ethan Page (w/ Josh Alexander) vs. Fallah Bahh (w/ TJP)
Kratko je ovo trajalo. TJP je imao dobar dive na Alexandera. Bahh je uzeo pobjedu na small package.

Opet Susie... Moram palo pretražit šta se ovdje dešava... Jako me zanima.

Rob Van Dam (w/ Katie Forbes) vs. Joey Ryan
Mislim da je RVD dobio novi theme song. Meč je bio loš realno, nismo vidjeli ništa posebno osim gospođice Forbes koja je većinu vremena provela u ringu skakajući oko RVD-a *1/2

Sad se Susie pretvorila u Su Yung i privukla sebi Mitchella... Još jedan odličan segment. Ovo me jako interesuje.

Uporan je Swinger da postane tag team partner Macku ali mu ne ide.

Desi Hit Squad (Mahabali Shera & Rojit Raju) vs. Willie Mack & Johnny Swinger
Krenulo je ovo singles matchom Shere i Macka ali se brzo završilo zato što je Raju uletio u meč. Swingeru se ostvarila želja da bude partner Macku ali na kraju je baš on krivac za poraz. Gama je odradio dobar posao kad je odvukao pažnju Macku. Swinger nije mogao sam i izgubio je meč *3/4

Dobra konverzacija i brawl Tesse i Austina u backstageu.

Taya Valkyrie vs. Jordynne Grace (Impact Knockouts Championship)
Dobar meč. Naravno Taya je uz veliku pomoć Brava dominirala tokom meča. Možda se Bravo malo više mješao nego što je trebao ali meni je bilo ok jer je ipak meč za titulu. Na kraju je dobio slučajni spear od Taye i Senton od Grace. Taya je imala dobar powerbomb na steel stairse i Road to Valhalla (ako se tako zove, sad znam otkud ideja Ubisoftu za novi AC :lol: ) na rampi. Grace je nova šampionka, to mi je ok. Jer ipak Taya je bila šampionka preko godinu dana ***

UKUPNA OCJENA: 6/10 - Najslabija epizoda u Meksiku. Dobili smo novu šampionku to je najbitnije i još malo dobrih segmenata sa Susie/Su Yung.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Završeni tejpinzi u Meksiku. Jako mi se sviđa to što su bili i AAA wrestleri. Vikingo i Taurus su imali najviše mečeva i nisu razočarali. Nadam se da će biti još ovakvih epizoda. Bilo je nekoliko dobrih mečeva, sve u svemu bilo je jako dobro i zadovoljan sam Impactom.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Impact

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni je zbilja ža što više ljudi ne gleda i ne komentira impact
evo me :mrgreen:
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
ovo je još jedna njihova suluda genijalnost, ovo je sve ono što bray wyatt u wweu nije

Vidim da si i ti primjetio ovu genijalnost. Ovo mi se baš svidjelo.

Sutra ću da pogledam još dve epizode koje su mi ostale iz februara.
Odgovori