NXT: TakeOver Portland

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la TheViper »

Match card:

Cole vs Ciampa
Gargano vs Balor
Ripley vs Belair
Undisputed Era vs BroserWeights

Takodje, ocekuje se Lee vs Dijakovic.

Dobar card, ovo cu sigurno da pogledam.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la HunterDX »

Ciampa bi mogao i do titule, jeste da je uradio mnogo toga u NXT, ali mislim da bi bio odličan babyface champ.
Što se ostalih mečeva tiče, mislim da svi obećavaju mnogo, pa će verovatno i biti tako.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ciampa bi mogao i do titule, jeste da je uradio mnogo toga u NXT, ali mislim da bi bio odličan babyface champ.
Što se ostalih mečeva tiče, mislim da svi obećavaju mnogo, pa će verovatno i biti tako.
90% sam siguran da Ciampa uzima.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la Sherpa »

Dio nxt čara je bio što se svako malo nwtko novi borio za titulu. Sada imamo 4 osobe (cole, gargano, balor, ciampa) koji će se rotirati dok netko ne ode na main roster. To bi im mogao postati problem. Stalno iati mečevi

Lee vs Dijaković je primjer toga, nakon što su imali program opet imaju program.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ciampa bi mogao i do titule, jeste da je uradio mnogo toga u NXT, ali mislim da bi bio odličan babyface champ.
Što se ostalih mečeva tiče, mislim da svi obećavaju mnogo, pa će verovatno i biti tako.
90% sam siguran da Ciampa uzima.
Nadam se da će uzeti, mislim da je Cole odradio dobar posao, a ima i dosta odbrana iza sebe, pa je i vreme da mu se skine titula.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la Markovic619 »

Mislim da je već postojala tema za ovo ali da se nije raspravljalo.

Card izgleda jako dobro, BroserWeightsi sigurno uzimaju tag team titule, a nadam se da će i Ciampa postati NXT šampion.

Gargano vs Balor će biti (nadam se) odlično a i ženski meč mislim da neće zakazat. Dijak vs. Lee odlučujući njihov meč koji naravno dobija Lee.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la TheViper »

@Sherpa sad sam tek video da si i ti otvorio ovu temu, jel nije problem da spojis?
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
Gargano vs Balor će biti (nadam se) odlično
Cim je Gargano u mecu znaci da ce biti odlicno. Smatram da bi ovo mogao biti najbolji Balorov mec od kako je u WWE/NXT. Po meni, nijedan Balorov mec mi nije bio za vise od 4.25, ovde bi to moglo da se promeni.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la HunterDX »

Ripley i Bianca samo da ne ponove meč koji su imale za prvog izazivača, pogotovo mi je grozan bio Biancin booking u tom meču.

Lee i Dijak jesu imali dosta mečeva, ali su prikazani kao jednaki, pa će ovo više biti da Lee ode korak dalje.

Mislim da bi Gargano trebao da dobije Balora, pa da se suoči sa Demon Balorom kasnije. A meč bi trebao da bude dobar, NXT bookeri se ipak trude da pripreme dobre mečeve.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dio nxt čara je bio što se svako malo nwtko novi borio za titulu. Sada imamo 4 osobe (cole, gargano, balor, ciampa) koji će se rotirati dok netko ne ode na main roster. To bi im mogao postati problem. Stalno iati mečevi

Lee vs Dijaković je primjer toga, nakon što su imali program opet imaju program.
Balor je imao svega 1 meč za pojas, Gargano nije više u priči oko pojasa uopšte, a grade Leeja i Dreama kao nove main eventere. Tako da ne vjerujem da će biti samo rotiranje.

Isto tako, možda je tebi to bio dio čara, no to je imalo i lošu stranu: NXT titula je postala hottest free agent pojas. Znalo se da će je svaki novi hottest free agent uzeti, imati neki run i otići na MR. I tako je i bilo: Joe, Nakamura, Roode, McIntyre. Osvojio bi je i Itami da je ostao zdrav sigurno.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la TheViper »

Gargano vs Balor i Ciampa vs Cole imamo po prvi put, tako da se (barem za sada) ne vrte isti mecevi.

Ako nista drugo u NXT se oko titule vrte talentovani wrestleri, a na main roster (uglavnom) Vinceovi miljenici.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Portland

Post Postao/la HunterDX »

Pa sve i da se vrte oko titule, ovo je njihova era, publika želi da vidi meč Gargano/Balor, želi da vidi Ciampu i Colea.
Što Maki reče, Lee i Dream su u pripremi, Riddle je fakodje neko ko uvek može, pa i Dijak kasnije, ga NXT nema zime.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Pa sve i da se vrte oko titule, ovo je njihova era, publika želi da vidi meč Gargano/Balor, želi da vidi Ciampu i Colea.
Što Maki reče, Lee i Dream su u pripremi, Riddle je fakodje neko ko uvek može, pa i Dijak kasnije, ga NXT nema zime.
I naravno Pete Dunne i Tyler Bate.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la ~MandyRose~ »

naš hrvat Dominik i Keith Lee će imat meč večeri, me thinks
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT: TakeOver Portland

Post Postao/la Markovic619 »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST naš hrvat Dominik
Ja mislim da je on Hrvatsku samo na mapi vidio.
Odgovori