Matt Riddle

King of Bros, fka Matt Riddle

Major League Wrestling
Odgovori
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la AlenB »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST samo nisu imali marketingi iza sebe koji će to gurati
osobno mislim da je upravo marketing jedna od bitnih stavki revolucije pogotovo u današnjem svijetu wrestlinga

revolucija je kada se nešto odrazi i odjekne dosta daleko, a za to je marketing potreban, inače ćeš imati revoluciju unutar svoja četiri zida, isključivo na poznatom teritoriju, a to onda nije baš revolucija

zato mislim da je NXT napravio žensku revoluciju, možda ju nije inicirao, možda ju je inicirala neka druga kompanija, ali za revoluciju treba marketing, oni su ga imali i to je to. TNA je možda htio napraviti žensku revoluciju i možda su bili uspješni u demonstriranju toga kako koristiti žene (u wrestling smislu da ne bi bilo nikakvih zabuna), ali to nije odjeknulo nigdje, niko nije čuo za to van njihovog fanbase tadašnjeg, tak da to po meni onda baš i nije revolucija
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Ne osporavam, al je razlika da to nije nitko napravio. Dok kod nxta žena je netko to na visokoj razini razini napravio, samo nije bio eksponirano. Odraz vremena. iako je nxtev pogled na žene značajan nije revolucionaran, nije prvi. I meni ne smeta što wwe to govori. Mene smeta što novinari to govore, a ne trebaš dugo da saznaš da to nije istina
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Smarkbuster »

Pa naravno da se može negirati pozivanjem na okolnosti, recimo na to da je u današnjoj eri interneta njihov Jutub kanal i više nego dovoljan da im pomogne da rasprodaju 10k event, ali nije u tome poenta ljudi. Ne svodi se sve na populizam, po toj logici ispada da je justin bieber veća muzička legenda od Johana Sebastijana Baha, jer je bio veći draw :lol:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la HunterDX »

Ovde se radi o samom uvažavanju NXT-a u WWE kompaniji, ako gledamo sa te strane, niko od njih nije vodeća zvezda kompanije, tako da NXT wrestleri nikada neće biti uvaženi kao ljudi na MR sceni.
Sa druge strane, NXT je show za sebe, pa će svakako jednog dana biti i NXT legendi.
Mada je meni sve to nebitno kada je kvalitet u pitanju.
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Smarkbuster »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ovde se radi o samom uvažavanju NXT-a u WWE kompaniji, ako gledamo sa te strane, niko od njih nije vodeća zvezda kompanije, tako da NXT wrestleri nikada neće biti uvaženi kao ljudi na MR sceni.
Sa druge strane, NXT je show za sebe, pa će svakako jednog dana biti i NXT legendi.
Mada je meni sve to nebitno kada je kvalitet u pitanju.

Tako je, nisu samo Hogan i Austin kečerske legende, valjda je i Sabu legenda jebemu. ECW ima svoje legende, uprkos tome što su ,,niža liga'', zašto NXT ne bi imao svoje? Zapravo, smatram da je najveća prepreka ka tome to što im kečeri odlaze na takozvani ,,main roster''. Samo kada bi imali konstantne likove, mogli bi imati svoje legende.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la HunterDX »

Jedino rešenje je da postanu deo glavbe scene, uz napomenu da ih isti tim ljudi predvodi.
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Smarkbuster »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Jedino rešenje je da postanu deo glavbe scene, uz napomenu da ih isti tim ljudi predvodi.
Misliš da ih prestanu smatrati za ,,developmental'' i da postanu ekvivalentan brend Rawu i SD-u, ali da pritom zadrže svoj integriet? Slažem se...
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I RoH je developmental za NJPW pa ima legende :mrgreen:
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Smarkbuster »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I RoH je developmental za NJPW pa ima legende :mrgreen:
Pa vrhunac ROH-a je 2005-2006, a koliko ja znam tad nisu bili developmental za NJPW
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I RoH je developmental za NJPW pa ima legende :mrgreen:
Pa vrhunac ROH-a je 2005-2006, a koliko ja znam tad nisu bili developmental za NJPW
Ma šala bez brige, smao se u zadnje vrime volim rugat s njima :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Bryan Alvarez: Matt Riddle asked to do a promo "his way" - the one that aired - and then do the one they wanted him to do. Triple H liked the promo so much, they decided to use it instead.
--------------------------------------------
u šoku sam, matt riddle zna bolje kako biti bro nego nxt pisci. hoće li nxt barem olabaviti oko skriptiranja. pa ljudi bolje znaju svoje likove nego svi oni koji sjede u uredima. zato vam pola likova izgleda isto ili barem slično. komotno možeš mjenjati likove koji su u ringu, a da ne promjeniš tekst, koliko su nekada isti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

dave: "Matt Riddle was not in the running for [the Brock match], not at all. I don't want to say that [Vince] doesn't get it, he may not get it, whatever it is....there's a lot of heat on Matt Riddle right now. If you were wondering what happened in the Royal Rumble and why, there's your why. I don't want to say its to teach him a lesson, but it probably is. There's a reason he was in and out so quick, and it was more than just a way to get heat for Baron Corbin."
----------------------------------------------------------
ovo mi zvuči realno, riddle nikada nije izgledao kao osoba koja se uklapa u wwe korporaciju
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maridius98 »

Mnogo mi je drag kečer, ali ovo što radi u poslednje vreme mu je klasični profesionalni suicid. Proći će ko Lio Rush, a mnogo ima potencijala.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la AlenB »

Sretan mu njegov dan :mrgreen: I svima vama ostalima koji ga isto slavite :mrgreen:

slika
Odgovori