Worlds Collide 2020

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Maki »

slika

The Undisputed Era vs Imperium

#DIY vs Moustache Mountain

Rhea Ripley (c) vs Toni Storm - NXT Women's Championship

Finn Balor vs Ilja Dragunov

Angel Garza (c) vs Isaiah Swerve Scott vs Jordan Devlin vs Travis Banks - NXT Cruiserweight Championship
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Card izgleda odlično. Jedva čekam DIY vs Moustache Mountain, mogao bi biti MOTY.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la TheViper »

U koliko pocinje po nasem vremenu,?
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la SwitchBlade »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST U koliko pocinje po nasem vremenu,?
U jedan ujutro po našem vremenu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Sherpa »

Nula interesa kod mene. Nxt uk je pronašen projekt, neovisno o dobrim mečevima
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nxt uk je pronašen projekt
Što promašen projekat?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Sherpa »

da, tipfeler. nitko ne gleda nxt uk. dosadan je.
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Sake »

Undisputed Era i Imperium dostavili 5 star meč. WALTER je mašina.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la TheViper »

Balor vs Drugunov ***1/2
Dobar pocetak showa. Dargunova prvi put gledam i bas me iznenadio, jako dobar performans. Ocekivana pobeda Balora jer ide na Gargana.

CW F4W ****
Jako dobar spotfest, svako od ucesnika je dobro izgledao i nikada nije bilo dosadno. Devlinova pobeda me malo iznenadila, ali nije mi zao, jer ko god da je pobedio ne bih se bunio.

DIY vs Moustache Mountain ****3/4

What a match. Pocelo je malo sporo i sa medjusobnim respektovanjem, ali kad su ubacili u visu brzinu ovo je bilo mnogo bolje. Ciampa i Gargano imaju fenomenalnu hemiju i lepo ih je videti zajedno. Sjajan storytelling je bio kroz celi mec i ne smeta mi pobeda DIY-a jer na sledecem Takeoveru imaju vazne meceve pa trebaju da pokupe malo momentuma.

Ripley vs Storm ***
Uh, ovo mi je najslabiji mec veceri, ali to je mozda jer su imali nezahvalnu poziciju na cardu jer su bili izmedju 2 velika meca. Bilo je solidno, ali nista sto cu pamtiti.

Undisputed Era vs Imperium ****1/2
Jos jedan sjajan mec, koji bi po meni bio bolji da je bio tornado. Oba stablea su heelovi, pa sam se zabrinuo kakva ce struktura biti, ali ispalo je odlicno. Walter je prava zver, svakim mecom me sve vise i vise odusevljava. Nadam se da je Wolfe u redu.

Posle duzek vremenskog perioda sam pogledao neki wrestling show i nisam razocaran. Sjajan show.
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 26 sij 2020, 12:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la AlenB »

moram odgledati ovaj DIY vs MM, to i na papiru izgleda genijalno

kao i main event
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10296
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Tegan i Dakota servirale ECW catfight
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Maki »

Finn Balor vs Ilja Dragunov
Solidno, odradili su što se očekivalo. Bilo je kul kad je Dragunov na početku ošamario Balora, pa onda kad je rokao Balora Clotheslinea sa onim krvavim očima. Vrhunac meča naravno Dragunov i njegov Coast 2 Coast. Čini mi se da je tokom meča malo zakačio Balora jer je onaj posljednji Finnov Dropkick u corner bio stvarno brutalan pa je to vjerovatno bio payback.
8/10

Kul mali segment za Dusty finale.

Angel Garza vs Travis Banks vs Jordan Devlin vs Isaiah Swerve Scott
Kul spotfest. Lijepo je bilo kad su ova 3-ica spriječili Garzu da skine hlače, pa onda Banks sa lijepom sekvencom slaganja protivnika u corner. Meč je onda ušao u veću brzinu. Svi su pokazali svoje stvari. Banks lijep Kiwi Crusher, Scott takođe dobre sekvence, Garza sa onim Knee Kickom i onda kad je bila ona Dropkick u Hurricanranu sekvenca. Kraj sjajno odrađen, mada je Garzin reign bio nula kad se pogleda. Neočekivana pobjeda Devlina, ali kontam da žele da CW budu i na NXT UK.
8/10

Ostatak kad pogledam.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Maki »

DIY vs Moustache Mountain
Fenomenalno. Na početku Bate i Gargano odmah krenuli sa brzim izmjenama, pa onda pose-off Ciampe i Sevena. Nasmijao sam se kad su Gargano i Ciampa skupa krenuli pljeskati na apronu. Sa wrestling perspektive, naravno sjajno. Bilo je brutalno kad se Bate bacio sa konopaca, a Ciampa ga dočekao koljenima, pa onda kad se Gargano sa aprona bacio na Sevena. Onda smo imali duple DIY submissione i duple MM spinove. Vrhunac meča je bila sekvenca kad su DIY htjeli onaj svoj poznati Double Knee Kick, ali je Seven uletio i krenuo štititi Batea. Prejako buildanje te mentor-učenik veze. No, imam i zamjerku. Ciampa je kickoutao iz Bateovog finishera, ali I IZ BURNING HAMMERA!!! Znam da WWE nije Japan, ali Burning Hammer... Osim toga, sve je bilo bez greške.
10/10

Rhea Ripley vs Toni Storm
Išli su na to da Storm bude kao heel, no generalno je bilo meh. Storm je imala lijep German Suplex kad je lansirala Ripley u corner, no sudija mi je uništio meč. Kad je Storm držala Ripley u onim holdovima, sudija je pitao: "What do you say, Rhea Ripley?" Da, govorenje i imena i prezimena baš doprinosi uvjerljivosti. Storm je imala i lijep Headbutt. Meč je nekako abruptno i završio. Storm se bacila i promašila sa top ropea, Riptide i kraj. Moglo je i moralo bolje.
7/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la Maki »

The Undisputed Era vs Imperium
Wolfeova povreda je malo poremetila tok meča u početku, ali su se snašli. Imali smo dvije duže sekvence dominacije TUE nad Barthelom i Imperiuma nad O'Reillyem. Kasnije je meč postao dosta dinamičniji i naravno da je najbolji dio bio Strongov Olympic Slam Walteru kroz sto. Fino su predstavili i to da Strong trenutno želi da se dokaže da idalje pripada u TUE. Onda smo naravno imali Walterovu seriju Chopova što je bilo sjajno. Kraj je bio užasno awkward tho. Fish i O'Reilly su napravili svoj finisher na Walteru i onda...nisu napravili ništa, samo su pali i nisu išli na cover. Kontao sam da je to bilo zato što nisu bili legalni, ali na kraju je Fish popio pin tako da je on bio legalan. Nakon tog neiskorištenog finishera imali smo par preočito koreografiranih diveova i onda je Walter pinao Fisha. Šta je to bilo?
8/10

Vrlo dobar PPV, ali nije bio savršen.
8/10
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Worlds Collide 2020

Post Postao/la ejdzejp1 »

Maki je napisao/la:par preočito koreografiranih diveova
nije li to svaki dive u wrestlingu ikad? :lol:
slika
Odgovori