Nepopularna fudbalska misljenja

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Cenation Leader »

Znaci Realu da se nadoknadi 4 lige prvaka u 5 godina treba ispadanja u skupinama iducih nekoliko sezona :mrgreen:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ako znaci da osvajamo svjetsko neka namistaju :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Sherpa »

ma na ovaj način možeš opisati rezultate u svim sportovima. ima guranja pojedinih timova. al nitko nemre kazati da je 7-1 njemačka brazil bila neka kazna za 2002, što je po meni jedna od najboljih brazila unazad zadnjih 30ak godina.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la HunterDX »

Ne mogu se složiti što se nameštanja tiče, ako im uspeva da daju gol iz slobodnjaka u poslednjim minutima, da pokazuju onoliko emocija posle velikih utakmica, onda su veći profesionalci nego što stvarno mislimomo.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Wulf7X »

Robi spits some truth :D :lol:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la emirates »

Gle, ako to znaci da mozemo i mi izvuci neki dalek put na naekom od narednih prvenstava kao naknadu za Nigeriju, I'm all in! :D Ali ne vjerujem u to. Gdje bi se osvajanje Grcke 2004e smjestilo u tu pricu?
slika
Avatar
Robi
Rank 7
Rank 7
Postovi: 604
Pridružen/a: 17 vel 2017, 21:49
7
Lokacija: On the way home
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Robi »

U dio underdoga, ili "kad su vec u krizi evo im Euro, Portugalu cemo dat 2016" :mrgreen:
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Master of darkness »

TheViper je napisao/la:Evo jedne zanimljive teme za pocetak Nove godine :D


Messi nije zasluzio 3/6 zlatnih lopti koje je osvojio.
U pravu si da nije zasluzio 6, zasluzio ih je 7-8. Zlatna lopta je individualna nagrada, gde se gleda statistika jednog igraca, a ne timski trofeji i ko je sta osvojio. Ova nagrada je postala nagrada "ko osvoji UCL uzece i zlatnu loptu", sto se moglo videti i 2017.i 2016. kad je svemoguci Ronaldo uzeo zlatnu loptu, a Messi (2017.) i Suarez (2016) imali bolju individualnu sezonu od Ronalda. Tuga i nesreca je sto se gledaju timski uspesi na dodelama za Individualnu nagradu, ali se preko toga prelazi. Najveci problem kod VVD-a je bio sto je bilo 4 igraca livepula u top 10, pa su se bodovi rasuli, da je on bio sam, oduvao bi Messija. Kad pogledas individualnu statistiku, Messi je skoro svake sezone debelo ispred Ronalda (jedino je 2013. i 2014. bio ispred njega), dok su price kako je Sneijder zasluzio smesne. Kako covek koji je dao 12 (!) golova u ligi i kupu da pridje osobi koja je dala 60 golova u godini. Zbog toga cenim NBA nagrade, jer svako dobije neku nagradu, ali je meni smesno da ljudi pricaju o tome kako Messi nije zasluzio kad je covek odavno pokazao da zasluzuje da bude zvan najvecim ikada od raznih fudbalskih znalaca. Pozz
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Master of darkness »

TBMMonster je napisao/la:QR_BBPOST A što se tiče Pelea, može ga se smatrati precijenjenim, ali on je za fudbal učinio isto ono što su za košarku (čitaj NBA) učinili Magic Johnson i Larry Bird, a kasnije i Michael Jordan.
Odlicno receno, samo bih voleo da kazem da bih ja pre uporedio Pelea sa Viltom, Russelom ili Karremom nego sa Magicom i Birdom, a pogotovo ne sa Jordanom.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Sherpa »

Bolju individualnu sezonu. Pa nogomet je timski sport. A nagrade su trofeji. Ja ću radije biti najgori nogometaš i osvajati trofeje nego biti najbolji i ostati bez srebrnine

Nba 'svako dobije nagradu' su beskorisne. Pošto ak svatko dobije nagradu niti jedna nema težinu. Što manje to bolje po pitanju nagrada. A snajder je itekako zaslužio - nisu golovi sve. Obrana, dueli, kreacija, sve je to dio nogometa.

A reći da pele nije usporediv s jordanom je smješno. Pele je veći. Zbog njega se i rat prekinuo. Ja obožavam jordana, ali pele je za njega avion. Nogomet je naprosto toliko veći i važniji sport. a ono što je on činio...
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Master of darkness »

Znaci, pre bi bio Anderson i sedeo na klupi Uniteda i da te malo ljudi u siroj masi zna, ali bi bio on jer si osvojio premier ligu i ligu sampiona, a nisi prstom mrdnuo, nego Steven Gerrard koji je apsolutna fudbalska ikona, ali nikad nije osvojio premier ligu?

Sneijdera isticu samo ljudi koji stereotipnu mrze Messija/Ronalda i konstantno umanjuju njihove uspehe. Sto se mene tice, Xavi i Iniesta su mogli umesto Messija da osvoje i ne samo sto su igraci Barce, nego jer su ostavili bolji utisak nego Sneijder.

Nisam usporedjivao Jordana i Pelea, mislio sam na to da je Pele=Wilt u smislu da su oni zapoceli revoluciju u svojim sportovima i doneli nesto novo svetu fudbala/kosarke. U tome sam ga ispravio, ne u tome da je Jordan veci od Pelea.
You leave when you think it's time
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la TheViper »

Bezveze se raspravlja o ovome, ta nagrada je odavno postala smesna. Ove godine se vade na koronu, jer bi Lewandowski sigurno uzeo. Ali nece jer nije Messi ili Ronaldo, i ne igra u Barci ili Realu. Modric uzeo samo zato sto je ovaj presao u Juventus, inace ne sumnjam da bi on.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Sherpa »

Realno, koje je nasljeđe koje ima gerrard? Prilično luzersko, što u repki. Dal je bio dobar igrač? Da. Dal je bio top 10. Samo u očima britanaca, po meni nikada u karijeri nije bio ni blizu. I ima nasljeđe samo zato što je igrač liverpoola kojeg ljudi vole. Jedino mu priznajem odanost i borbenost.

Wilt nije mi upola važan ko bird, magic il jordan. Pa pola ljudi nema pojma ko je on. Možda je počeo, al nije eksponiran, a to je ono što je bila poanta. Kao što je pele eksponirao nogomet.

@TheViper ja se s time slažem, a svi znamo kak se u madridu kupuju nagrade. Pomoglo je što je hrvatska bila druga na SP. Al tu sam već govorio kako je griezman imao itekako puno zašto bi on osvojio nagradu.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Master of darkness »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Bezveze se raspravlja o ovome, ta nagrada je odavno postala smesna. Ove godine se vade na koronu, jer bi Lewandowski sigurno uzeo. Ali nece jer nije Messi ili Ronaldo, i ne igra u Barci ili Realu. Modric uzeo samo zato sto je ovaj presao u Juventus, inace ne sumnjam da bi on.
Slazem se da je Lewa trebao da uzme, ovo je apsolutni skandal, em covek osvojio sve sto moze, em imao sezonu zivota.
Slazem se da je Modric uzeo jer je Ronaldo presao u Juve, ali je za mene trebao da osvoji Salah, koji je odigrao one of a kind sezonu i bio jedan od glavnih predvodnika liverpula do finala lige sampiona. Da je osvojio LS, mislim da ne bi bilo dileme da on osvaja, posto se to ipak gleda u ovoj smejuriji od nagrade, ali ajde da mastamo malo, shall we?
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7500
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Nepopularna fudbalska misljenja

Post Postao/la Master of darkness »

[quote="Sherpa"]QR_BBPOST Realno, koje je nasljeđe koje ima gerrard? Prilično luzersko, što u repki. Dal je bio dobar igrač? Da. Dal je bio top 10. Samo u očima britanaca, po meni nikada u karijeri nije bio ni blizu. I ima nasljeđe samo zato što je igrač liverpoola kojeg ljudi vole. Jedino mu priznajem odanost i borbenost.

Wilt nije mi upola važan ko bird, magic il jordan. Pa pola ljudi nema pojma ko je on. Možda je počeo, al nije eksponiran, a to je ono što je bila poanta. Kao što je pele eksponirao nogomet.

Gerrard ima nasledje koje retko ko ima u svetu fudbala. Covek koji je svojim liderskim sposobnostima odveo Liverpul do titule lige sampiona sa igracima poput djimija traore-a protiv vanzemaljaca iz Milana nakon 3-0 zaostatka, jos dodaje na to sto je on dao 1. gol za liverpul.

Mozda nije eksponiran jer nije ziveo u vremenu kad je kosarka bila najpopularniji sport u USA, pa nije ni mogao da bude toliko eksponiran. Pele eksponirao fudbal? Ma daj molim te, fudbal je bio popularan i pre pelea i popularan je i posle njega, prednost je u tome sto je fudbal popularniji sport, pa je vise ljudi culo za njega.
You leave when you think it's time
Odgovori