Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

@Maki Pitanje je da li je bolje, sad može da bude nzm kakva, može da me razočara, ali ću uvek da je volim. Mada ću reći da je to individualna stvar, jer nemamo svi iste poglede, što je i normalno.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Maki Pitanje je da li je bolje, sad može da bude nzm kakva, može da me razočara, ali ću uvek da je volim. Mada ću reći da je to individualna stvar, jer nemamo svi iste poglede, što je i normalno.
Okej je voljeti majku i nakon toga, ali isto tako je okej i promijeniti mišljenje o njoj.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Maki Pitanje je da li je bolje, sad može da bude nzm kakva, može da me razočara, ali ću uvek da je volim. Mada ću reći da je to individualna stvar, jer nemamo svi iste poglede, što je i normalno.
Okej je voljeti majku i nakon toga, ali isto tako je okej i promijeniti mišljenje o njoj.
Istina, ali ne prihvataju svi ljudi podjednako. Tako da je za nekog bolje da sazna, za nekog ne.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Maki Pitanje je da li je bolje, sad može da bude nzm kakva, može da me razočara, ali ću uvek da je volim. Mada ću reći da je to individualna stvar, jer nemamo svi iste poglede, što je i normalno.
Okej je voljeti majku i nakon toga, ali isto tako je okej i promijeniti mišljenje o njoj.
Istina, ali ne prihvataju svi ljudi podjednako. Tako da je za nekog bolje da sazna, za nekog ne.
Za svakog je bolje da sazna. Bolje teška istina nego lake laži.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la DVW »

Roditelj je roditelj. Pružio ti je topao dom, hranu, školovanje i bezuslovno te voli. Rijetko koji nije takav. Čak i da otac prevari majku i obrnuto to nije stvar djeteta. Razvod i to je to, a ti im oboma budi podrška, ne ponašaj se razmaženo gledajući taj neki moral i derući se na jedno od njih. Biće ti žao kad ga jednog dana ne bude. Sve ostalo je pametovanje i nezahvalnost. Iskreno.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la emirates »

– Da je na mom mjestu bila žena, što biste učinili? Internetom kruže brojne snimke nevjernih žena pa ih se ne izruguje kao mene. Nadam se da se nikada nećete naći u mojoj poziciji. Branit ću čast i ponos mene kao muškarca do kraja.
Kakav pacenik :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mada ja nisam ni za ovo prozivanje, mislim da u svetu ima mnogo većih problema od varanja. Njega je snimila kamera, zna se šta je uradio, neka se snadje, neka sačuva nešto ako može, možda mu je ovo i dobra lekcija. Mislim da ne postoji čovek kog neće poremetiti pritisak javnosti u ovakvoj situaciji, samo ne znam zašto pokušava da se pravda.
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Mary »

^ Tebi bi vjerojatno bio heroj da je umjesto pravdanja poceo pricati kako je monogamija zastarila i da je skroz super mjenjati svaki dan partnere. Znamo tvoje moralne vrijednosti.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST ^ Tebi bi vjerojatno bio heroj da je umjesto pravdanja poceo pricati kako je monogamija zastarila i da je skroz super mjenjati svaki dan partnere. Znamo tvoje moralne vrijednosti.
Da sam na njegovom mestu, priznao bih da sam kriv, jedina osoba kojoj bih se pravdao bila bi moja devojka ili žena, dok bih sve ostale zamolio da odjebu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Sherpa »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST jedina osoba kojoj bih se pravdao bila bi moja devojka ili žena
ako mene pitaš, ili bi došao doma u kuću s novom bravom, ako je posjedujem. ili me više nikada ne bi vidio - da sam njegova žena ili djevojka
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST jedina osoba kojoj bih se pravdao bila bi moja devojka ili žena
ako mene pitaš, ili bi došao doma u kuću s novom bravom, ako je posjedujem. ili me više nikada ne bi vidio - da sam njegova žena ili djevojka
Nemaju svi isti stav, mada više cenim ljude koji ne praštaju, makar i ja bio taj koji je pogrešio.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

nema goreg osjecaja kada se zaljubis i onda nonstop gnjavis osobu na koju imas crush s porukama, tako kada ti vise ne odgvoara odmah, imas paniku i osjecas da te ta osoba vise ne voli

punk rock legenda Ashlee Simpson je najbolje to opisala u svojoj pjesmi "Harder Everyday"

Well its 9pm and you still haven't called me back
And if I try again I think youll feel like you under attack
I dont think I can take it I dont think I can make it
I just want this to go away

Trying to be someone that you know your not
It gets harder everyday
All the lonely days
There's no one left to love
You wish life would go away


:cry:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST punk rock legenda Ashlee Simpson
:lol: :lol: :lol:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ljubav i Sex

Post Postao/la Wulf7X »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nema goreg osjecaja kada se zaljubis i onda nonstop gnjavis osobu na koju imas crush s porukama, tako kada ti vise ne odgvoara odmah, imas paniku i osjecas da te ta osoba vise ne voli
znači da ta osoba možda i nije prava tako da move on nije vredna pažnje :D
Odgovori