Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Ako je neko dao reprezentaciji onda je to Novak, zato ostavi se ovoga..
složićemo se da se ne slažemo, verovatno imamo drugačije pogleda na situaciju pa jednostavno prekinuti dalju raspravu, ionako je manje više nebitno :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Novak je za mene trenutno najbolji individualni sportaš na Balkanu, vjerojatno bi bio i najbolji sportaš da Modrić nije bio drugi na svijetu u nogometu i uzeo hrpu liga prvaka s Realom, pošto svi znamo kako je nogomet miljama važniji sport nego bilo koji drugi.

No, ako mene pitaš, ja bih radije da netko ala novak bude idol klincima, nego Modrić, koji je lagao pred sudovima, koji je utajio porez i slično. (nemam pojma, možda novak također ima putra na glavi, ako ima, ja nisam čuo za to). I mislim da bi se mnogi trebali ugledati na to. Realno? On je dao sigurno više srbiji nego što je ona njemu dala, pogotovo u danima kada je bio nitko i ništa i probijao se po upitnim turnirima. zato mi nikada nije drago kada se sportaša sudi po tome koliko je dao državi, kao da su svi dužni njoj dati, a ona ko mačeha te prigrli tek kada postaneš uspješan.

Isto tako, Novak ima još jednu ulogu, koja će biti vidljiva tek nakon jedno 10-15 od kada završi karijeru. a to je stanje srpskog tenisa nakon njega. najbolji primjer imam s janicom i ivicom kostelićem koji su bili hrvatsko skijanje i nakon kojih nema ništa (iako eto, neki dan smo imali drugo mjesto u veleslalomu), ili s našim hokejom na ledu, gdje se nakon pomame za medveščakom i hrpe klinaca koje upisuju nije stvorilo baš ništa. tu je ono gdje srbija može pokazati dosta toga. ne treba očekivati da će netko biti broj jedan od budućih generacija, pošto da je broj jedan tako lako stvoriti odavno bi svi to već radili. Ali imati konstantno nekoga u top 20 je itkekoa velika stvar ako se napravi sustavno ulaganje (kao što recimo imate u košarci)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Ovo što je Sherpa rekao, taj isti Novak je morao da ide mnogo težim putem, baš zbog naše države. Sad kada je uspeo, nije joj dužan, ama baš ništa. Hradio je mnogo za našu državu, što je za njega totalno bezuslovno.
Mogao je da prihvati da bude britanac, ali nije hteo, oni bi mu npr pomogli.
Kako ljudi kažu, Federer najbolji u istoriji, Nadal na šljaci, a Novak bolji od njih dvojice. Takvog tenisera imamo, a kome nije dobar, možda ima neki problem sa sobom, jer Djoković nam ništa nije oduzeo.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST kad se nešto osvoji to je zbog Novaka kad se ne osvoji krivi su Troicki Zimonjić Tipsarević
To da li bi nesto osvojili videlo se kad je Lajovic udario na tvrdo protiv Aguta i porazen rutinski. Covek zamalo izgubio od izvesnog Lojda Herisa, posle izgubio od Pera. U finalu je li, od Aguta. Sve je bilo na Novaku ceo turnir. Igrao pod pritiskom preokreta. Ili mislis da bi Troicki to resio?
Nanizao Monfisa, Sapovalova, Medvedeva i Nadala, dvojica od cetvorice iz prva cetri mesta na svetu, druga dvojica iz top 10 . Naravno da smo osvojili zbog Djokovica jer je u stanju da dobije takve igrace, dok ostatak reprezentacije nije u stanju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Ja iskreno nisam voleo da igra DK, bar posle onog finala 2013, stari DK raspored je bio kao poželjan za povrede. A on ipak treba da gleda svoju karijeru.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST dok ostatak reprezentacije nije u stanju.
U stanju su ali ne daju im šansu jer mora Đoković svu slavu da pokupi :vince: Pa Krajinović je tog Đokovića rutinski rešavao na onom Serbian openu :cool:
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST stari DK raspored je bio kao poželjan za povrede.
A dobro ovo novo je valjda zato tako napravljeno zbog rasporeda jer se pada u pauzi između kraja jedne i početka druge sezone...mada po meni je ovaj ATP kup dosta bolje organizovan to treba zameniti DK pa neka Pike vidi šta će :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Ma DK i ATP kup treba spojiti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

žalosno

iskreno se nadam da će pola igrača odjebati turnir kada oni sami nisu htjeli odgoditi / odustati od ovogodišnjeg izdanja

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST žalosno

iskreno se nadam da će pola igrača odjebati turnir kada oni sami nisu htjeli odgoditi / odustati od ovogodišnjeg izdanja

Ovde moram da se složim, turnir nije trebao da se odigra. Sad su počeli, a počeće i sa glavnim turnirom od ponedeljka, biće jako teško da se odigra, uslovi će biti grozni za igru. Sad kad pogledam, samo neka igrači ostanu zdravi posle turnira, ništa više.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57773
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

ali ovo je na top igračima da dođu i stanu u obranu ovih niže plasiranih. pošto su oni na vrhu ti koji imaju moć i koji mogu nešto napraviti. njihov glas će se čuti

kog briga što se ovo dogodilo? sutra će se zaboraviti. ali da se ovo dogodilo sereni, da vidiš kako bi se razgovaralo u prekidu turnira. a realnost je, da možemo razgovarati o prekidu i prije nego se dogodi
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Pa verujem da se buna neće dići dok nekom od favorita ne zasmeta, jer čim zasmeta jednom od njih, zasmetaće i milionima fanova.
Jer im je očigledno bitniji novac i ugovori sa televizijama, od zdravlja tenisara i tenisrerki.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13757
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST U stanju su ali ne daju im šansu jer mora Đoković svu slavu da pokupi :vince: Pa Krajinović je tog Đokovića rutinski rešavao na onom Serbian openu :cool:

Ti se sprdaš evidentno i imaš neki problem sa Novakom. Čuj Krajinović ga rutinski rešavao..
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST U stanju su ali ne daju im šansu jer mora Đoković svu slavu da pokupi :vince: Pa Krajinović je tog Đokovića rutinski rešavao na onom Serbian openu :cool:

Ti se sprdaš evidentno i imaš neki problem sa Novakom. Čuj Krajinović ga rutinski rešavao..
Hahaha, ma daj Vuče, poklopi se nekad da se od nekog izgubi, a bio je i povredjen onda.
Kakav crni Krajinović,Lajović i ostali, jesu oni dobri, ali bez tog Novaka ne bi napravili ništa.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Cenation Leader »

Novak je najzasluzniji za pobjedu Srbije, cinjenica jednostavno, niko drugi u timu ne bi bio u mogucnosti dobiti Nadala, Medvedeva i slicne 1v1 i samim tim najvece zasluge idu njemu.
Slazem se da se trebao odgoditi Australian Open, zdravlje igraca je najbitnije i treba nekad okrenuti leđa i novcu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Ti se sprdaš evidentno i imaš neki problem sa Novakom.
Problem...pa ne ono boli me uvo i mene za njega i njega za mene :lol: Više mi je onako odvratan kao pojava sa onim njegovim psovanjem publike a i već sam gore naveo neke činjenice da se ne ponavljam, jednostavno draži su mi neki drugi naši teniseri :) Meni je više onako zanimljivo kako se ljudi napale kad god se kaže nešto o Đokoviću a isti ti ljudi su ga pljuvali pre par godina kad mu je karijera bila opala, ne sviđa mi se čovek njegovo ponašanje i neki njegovi stavovi i tjt volite ga slobodno a mene zajebite bre aman više :mrgreen:
slika
Odgovori