Tessa Blanchard

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nisu mogle trpit dvolicnost koju Tessa sebe zele prikazati
ovo je uz pretpostavku da je i dalje ista osoba kao prije 2 ili 3 godine. možda se i ona promijenila. a nisam vidio komentare kako je sada nekome nešto napravila, samo tamo u japanu. prije par godina sve rekla kazala, i sve u prošlom vremenu. nitko tko trenutno radi s njom nije rekao ništa loše, a barem je sada bilo lako skočiti u bandwagon
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST nisu mogle trpit dvolicnost koju Tessa sebe zele prikazati
ovo je uz pretpostavku da je i dalje ista osoba kao prije 2 ili 3 godine. možda se i ona promijenila. a nisam vidio komentare kako je sada nekome nešto napravila, samo tamo u japanu. prije par godina sve rekla kazala, i sve u prošlom vremenu. nitko tko trenutno radi s njom nije rekao ništa loše, a barem je sada bilo lako skočiti u bandwagon
pa sudeci kako je Sandman (koji je sam izazvao problematicne stavove u tom istom incidentu) opisao Tessino ponašanje, ne mislim da se puno promjenilo. Neprofesionalna ponašanja u wrestlingu se očito godinama skrivala behind the scenes od publike, zbog straha da organizatori nece htjeti bookirati "whistle blowers", za razliku od tih problematicnih osoba. Zato je Jordynne Grace dobila pushback i neki wrestleri su ju prozvali da tako neke stvari treba zadrzati u locker roomu, a ne u javnosti. Sada tek vidimo da se polako ta prljava roba pocinje prikazivati u javnosti!

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zbog straha da organizatori nece htjeti bookirati "whistle blowers", za razliku od tih problematicnih osoba.
ja mislim da ovdje jako puno ima i oko toga da bookiraju kvalitetne hrvačice, što tessa je. dok neke od ovih koje su se javile nisu u toj mjeri. te da pokušavaju to u nekoj mjeri kompenzirati.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zbog straha da organizatori nece htjeti bookirati "whistle blowers", za razliku od tih problematicnih osoba.
ja mislim da ovdje jako puno ima i oko toga da bookiraju kvalitetne hrvačice, što tessa je. dok neke od ovih koje su se javile nisu u toj mjeri. te da pokušavaju to u nekoj mjeri kompenzirati.
ili možda bi trebali ti "kvalitetni" wrestleri možda, y'know, prestati stavljati svoju smrdljivu salivu drugima po licu, vrijedat njihovu pigmentaciju i prijetiti NJIMA da ce im blokirati booking u drugim indy promocijama :roll:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

opet, rekla kazala, bez ikakvih dokaza.

daj dokaz da je to napravila i ja se potpuno slažem s izjavom. problem je sve to dokazati.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

All of these girls afraid of getting blacklisted from the wrestling industry because of Tessa.


It's like she's the modern day Fabulous Moolah of the Indy women's wrestling scene.

slika

a mislim očito sve ove žene koje žive na drugom kontinentu su stage-ali ovaj Tessin tweet da bi lažima uništile reputaciju gospođice Tesse Blanchard. Definitivno sve lažu, i ona jadna svetica bila žrtva što ju je tatica izbacio van iz kuće radi njezinog anđeoskog ponašanja. Kako suludo od nas da vjerujemo 5, 6, 7 hrvačicama koje su potvrdile njezino neprofesionalno, licemjerno ponašanje o tome kako trebaju pomagati jedna drugoj.

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

pola njih navodi da su čule od ove što se dogodilo i bile joj podrška. znaš, to nije dokaz, to nije ni svjedok. to je informacija iz druge ruke u rekla kazala slučaju. ako nema audio ili video toga ostaje na rekla kazala.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

dave: As far as pure talent Tessa Blanchard is the best of all american female wrestlers. Obviously there is a reason why she is still on IMPACT and was offered a developmental deal with WWE and didn't stay.

It seems that I need to clarify that WWE didn't sign her, not that Tessa opted not to sign with them.

There is no one in IMPACT that didn't know about the stories, they wouldn't change their plans thanks to it, because if they did it they would be hypocritical since they have already invested in her despite of her past.

Dave added that he was always told to never apologize on Twitter but that he does it because he doesn't care if it affects his business, that's the way he thinks, if he is wrong, he apologizes. Doesn't know if IMPACT told her to do/say something about the twitter storm.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

vidim izostavio si jedan vrlo bitan zanimljivi detaljčić:

Dave Meltzer claims that WWE passed on Tessa Blanchard after the 2018 MYC due to her "attitude issues": https://www.gerweck.net/2020/01/13/wwe- ... de-issues/

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST pola njih navodi da su čule od ove što se dogodilo i bile joj podrška. znaš, to nije dokaz, to nije ni svjedok. to je informacija iz druge ruke u rekla kazala slučaju. ako nema audio ili video toga ostaje na rekla kazala.
a pola njih je, i zato su trazile da ju prebace u drugu Japansku promociju. Ne znam za zakone u Japanu, ali sam poprilično siguran da postoje države u kojima je protuzakonito snimanje bez consenta, a druga stvar siguran da su svi znali da ce Tessa opaliti n-bombu i pljunuti pa su bili spremni sa svojim kamerama snimati jer naravno svađanje wrestlera u locker roomima je potpuno normalna pojama s kojom ces sigurno biti bookiran u ostalim wrestling organizacijama, definitivno, aham!

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

dave - For the most part the complaints about Blanchard were three to four years ago. Aside from a number of people who noted how her and Daga are affectionate, perhaps overly so in front of other talent, Blanchard has been widely praised over her run on Impact. Also her run in AAA got very high marks amongst peers. Most saw the Impact run as temporary with people chalking up her past about her past to being young and immature and her long-term status would be as one of the top woman wrestlers with a major wrestling promotion. As far as pure in ring talent and intensity, she is the best non-Japanese woman wrestler today, Better than Charlotte Flair, Becky Lynch or Sasha Banks.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Rio146 »

Seljanka...ako 10 ljudi kaže jedno, a ti drugo, pa kome ćeš vise vjerovat.
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10317
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »



inch resting

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori