Tessa Blanchard

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Dave Meltzer regarding Tessa Blanchard as a future IMPACT world champion: people might complain of her not winning the X division title but you are going to get it, maybe they are used to WWE and fans not getting what they want, but with Tessa they will. They need to be patient.
------------------------------------------------------------------------
mislim kako neće uzeti x diviziju, mislim kako će callihan uzeti world championship i kako će onda ona ići na to. to je savršen kraj njenog storylajna gdje dobiva oVe. možda neće dobiti iz prve, možda neće niti dugo držati glavnu titulu, ali mislim da je to fell good moment prema kojem idu.
ovo je zbilja odlično! jedinu ženu za koju sam mislio da će TNA okrenuti okidač i imati ženu koja osvaja "mušku" titulu je bila Awesome Kong, ali nikad nisu s njom išli u Chyna direction-u. Drago mi je za Tessu, zbilja zaslužuje ovo :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

I wish her speedy recovery :(
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la SwitchBlade »

Na twitteru pojedini hrvači ju optužuju za zlostavljanje i rasističke uvrede.
Nije da je branim,ali zanimljivo kako su te optužbe krenule taman prije njenog sutrašnjeg meča. :lol:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Nije da je branim,ali zanimljivo kako su te optužbe krenule taman prije njenog sutrašnjeg meča.
Krenule su jer je napravila licemjeran post.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Tessa trenutno piše dugu srcedrapajuču poruku u svojoj bilješkoj aplikaciji koji će screenshotat i stavit na 4 različite slike u tome kako je ona žrtva svojeg prijašnjeg rasizma i kako je sada bolja osoba koja traži oprosti "od onih koji su možda bili uvrijeđeni". :roll:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST Tessa trenutno piše dugu srcedrapajuču poruku u svojoj bilješkoj aplikaciji koji će screenshotat i stavit na 4 različite slike u tome kako je ona žrtva svojeg prijašnjeg rasizma i kako je sada bolja osoba koja traži oprosti "od onih koji su možda bili uvrijeđeni". :roll:
"that was a different me"
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »















Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

Ovakve stvari mrzim. Ili reci odmah, ili šuti. Nego kad netko dođe do nečega važnoga - paljba. E znaš kaj je bilo prije prije x godina?

Ili ovi komentari, htjela sam dati savjet, ona me nije slušala. Jel ti možda na pamet palo da je kći jedne legende, koji joj em može dati bolje savjete, i da joj je već dosta da joj stalno netko iz industrije daje savjete.

Tessa po navedenom nije svetica. Štoviše, izgleda da je licemjerna kučka (što nije ništa novo u biznisu). No isto tako postoji šansa da se u međuvremenu promijenila. Zato ne volim prozivke od prije par godine koje su do tada bile ispod kamena.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nisam ni ja fan toga kad se izvlače stare stvari, al jebiga odi je sama sebe upucala u nogu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Nisam ni ja fan toga kad se izvlače stare stvari, al jebiga odi je sama sebe upucala u nogu.
ne osporavam. ali ovo je slanje krive poruke. apsolutno krive poruke ženama. pogotovo ako govorimo o tome koliko je problem da se silovanja i zlostavljanja žena ne prijavljuju. kakvu poruku ti šalješ ako nemreš čak ni na twitteru napisati da 'ti je pljunula u lice i rekla N-word'.

i ne, nije poruka da je bolje reći bilo kada nego nikada, zato što nekoliko godina kasnije su dokazi upitni. kao i sve ovo. imamo rekla kazala, podrške na rekla kazala, niti jedan audio ili video. da je ovo bilo odmah kazano, tessa bi se odmah morala i očitati o ovome i bilo bi puno jasnije.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma naravno, samo oću reć da je odi Tessa šutila vjerojatno bi i ove ostale, samo eto išla se pravit pametna pa je posralo. Karikiram, al ovo je ko da sam ja neki teži kriminalac i onda odjednom kažem da bi drugi oko mene tribali prestat bit kriminalci, za očekivat je da će bit bar nekakva reakcija. To šta ta reakcija kasni nekoliko godina jebiga.

A ionako će ovo bit ubrzo zaboravljeno ko većina ovih twitter drama :lol:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Tessa Blanchard

Post Postao/la ~MandyRose~ »

a gle, mi ne znamo kontekst Tessinog tweeta o tome kako se žene trebaju podržavati. Očito je doslo do neke behind the scenes svađe zbog kojeg je Tessa tvitala taj tweet, i taj njezin licemjeran tweet u javnosti je bio kap koji je prelio čašu jer su te žene očito smatrane ili prozvanima ili nisu mogle trpit dvolicnost koju Tessa sebe zele prikazati, a u real life je drugacija. A ovdje vidimo da ju prozivaju NXT, AEW, NXT UK, NWA, i indie žene koje su imale radni odnos s Tessom. Ne prozivaju se samo radi rasizma, nego i kako postupa neprofesionalno i pljuje po svojim co-workersima. Pa kakvo je to profesionalno ponašanje? Sada mi je i jasno zasto ju je vlatiti otac odrekao prije par godina
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Odgovori