Becky Lynch

The Irish Lass Kicker...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zar Dubai nije jedno od mista di se turistkinje smiju oblaćit kako žele? Sumnjam da bi bia tolika destinacija da nije tako.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Ne znam da je ikad u Dubaiju bilo problema sto se toga tice, barem za turiste. Bivsa kolegica iz srednje je bila u Dubaiju i slikala se u bikiniju na otvorenom. Sto bi rekli, no halal, ali ostavlja pare tamo pa fuck it.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Koliko znam i u Emiratima ima nekih ograničenja. Kad su Sasha i Alexa tamo hrvale, isto su morale biti skroz pokrivene.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la HunterDX »

Previše slušate priče o njihovim zakonima, nije sve po ps-u kao što se priča, pogotovo za strance. Ima tu mnogo više slobode, mora kako bogataši narede.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Zar Dubai nije jedno od mista di se turistkinje smiju oblaćit kako žele? Sumnjam da bi bia tolika destinacija da nije tako.
ali Becky kao žena se ne pokriva kako su pobožni Emirati naredili kako se žene moraju pokrivati u toj državi, pa time sada ne pokazuje solidarnost domaćim ženama :naughty:
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la emirates »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Koliko znam i u Emiratima ima nekih ograničenja. Kad su Sasha i Alexa tamo hrvale, isto su morale biti skroz pokrivene.
Ni tad mi nije bilo posve jasno, ali mislim da je to restrikcija koja je uvedena od domacina tj vlasnika dvorane. Zato sto na googleu mozes naci da je i prije bilo hrvacica u Dubaiju koje su prilicno oskudno odjevene u odnosu na Sashu i Bliss tada.

https://www.telegraph.co.uk/women/women ... hnets.html

Ova se npr hrva sa muskarcima.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Prešla je Rondin reign i sad je valjda najduži Raw ženski šampion ikad. Joj da joj je bar reign 50% dobar kao Rondin.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

Rondin je, barem meni, bio smeće. Jedino je banks izvukla nešto iz nje u meču
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Rondin je, barem meni, bio smeće. Jedino je banks izvukla nešto iz nje u meču
Rondin reign je makar učinio Sashu (pa i Bayley) ponovo relevantnom a bila je i savršeni protivnik za Becky Lynch. Isto tako nam je pružila sjajan momenat kad je ubila Alexu na Slamu i time "pročistila" smeće poznato kao megapush Alexe Bliss. Imala je MOTN na WM 34 takođe.

Šta je Lynch napravila sa svojim reignom? Koga je podigla? Nikog. Ko god je sa njom feudao, izašao je gore nego što je ušao.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Becky Lynch - "A million guys have had terrible main event matches, but if I have a sub-par main event match, the question comes up of whether women should be main eventing"

Eh...mislim da nije baš tačno da je fanovi sad više kritikuju jer je žena, već jer je maineventer. Nikog nije bilo briga kakve mečeve Becky Lynch ima 2017. kad je bila po SD undercardovima. Jednostavno maineventeri su pod većom lupom. Romana su stalno kritikovali da spama Spear i Superman Punch, Setha da je dosadan kao face, kritikuje se i Fienda jer su mu mečevi užasni sa onim crvenim svjetlom itd.

Žene će vjv opet maineventati Maniju, no ono na WM 35 je bilo flop. Priča je bila nepotrebno komplikovana, meč je bio loš, a kraj katastrofalan. No floppali su i MEi drugih Manija.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

pa kada wwe nema nikoga tko redovito dostavlja dobre mečeve (kao okada u njpw), dio razloga za to je što često svi oni koje žele u top piziciji imaju priče s priličnim balvanima u ringu. možda je vama corbin super heel, ali i okada bi imao problem izvuci iz njega dobar singles meč.

ako želite da ljudi ne kritiziraju main eventere, neka redovito rade s drugim main eventerima, a ne sa balvanima. nek sethu ili romanu prvi program bude onaj drugi. a nakon toga netko idući iz top ešalona. i neka budu mmečevi, a ne gimmici, kao što wyatt radi

lynch je pak druga priča. ne sjećam se njenog dobrog singles meča od kada je prvakinja, bio je onaj kada je lani na rr izgubila od asuke.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Maki »

Problem je više u WWE stilu. Pošto oni stalno putuju i uvijek imaju live evente, svi moraju hrvati sigurnim stilom da bi bili zdravi. A siguran stil je nažalost i dosadniji stil.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Sherpa »

stoji. pogotovo je problem kada im house show više ne generira zaradu.

a mislim da bi imali kvalitetniji program kada bi ih izbacili.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Becky Lynch

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a mislim da bi imali kvalitetniji program kada bi ih izbacili.
Sigurno. Možda ne izbaciti, ali sigurno smanjiti.
Odgovori