Brock Lesnar

the Beast

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Cenation Leader »

Ma njegovi reignovi su i najvise sjebali kredibilitet titulama, za njega nikakva pravila ne vrijede.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Ma njegovi reignovi su i najvise sjebali kredibilitet titulama, za njega nikakva pravila ne vrijede.
Bukvalno, dok on drži titulu, uglavnom ga nema, onda kompanija pusha 2 čoveka, ostali su nebitni, onda i oni izgube od njega.
I tako svi odu u sto lepe,a on obara rekorde i drži titule po 200+,500+ dana.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Cenation Leader »

Ma to je teror, onaj njegov reign od Manije 33 pa sve do Summerslama naredne godine je bilo direktno ponizavanje svih ostalih wrestlera koji ostavljaju dušu u ringu za tu kompaniju.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Ma to je teror, onaj njegov reign od Manije 33 pa sve do Summerslama naredne godine je bilo direktno ponizavanje svih ostalih wrestlera koji ostavljaju dušu u ringu za tu kompaniju.
Ovo.
I ne samo Lesnar, već svi koji dolaze iz njegovog sveta, MMA,Box....
Nije mi jasno kako je ljudima interesantno da gledaju kako Fury dolazi da ih baca i nokautira kao idiote, wrestleri su čitav život posvetili wrestlingu i sanjali da naprave velike karijere, a sve im na kraju propadne, jer se jedan starac veže za 2 wrestlera i za MMA borce i boksere.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la TheViper »

Lesnar je smorio za sve pare. Ako se ne varam njegov mec protiv Goldberga sa SS je poslednji gde nije bio prvak, ili da se borio za titulu, a od tada je proslo preko 3 godine, ne znam cemu to. On i bez titule ima vise kredibiliteta nego preko 70% rostera. Jedino objasnjenje je to da kompanija zeli da se Lesnar po broju titula priblizi Cenu, HHH-u i Ortonu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Jedino objasnjenje je to da kompanija zeli da se Lesnar po broju titula priblizi Cenu, HHH-u i Ortonu.
Što bi bilo žalosno.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa žalosno kad pogledaš šta su sve nabrojani dali za kompaniju i koliko su znoja prolili, bezbroj teških mečeva i rad svake sedmice, ovaj se po zaslugama nikad neće moći ni približiti jednom Ceni, Ortonu ili Hunteru.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Zato po mom mišljenju Ronda nikada neće biti kao Flairova,Sasha,Becky,Bayley,Asuka... Lesnar neće biti kao Cena,Orton,Triple H, Roman,Rollins,Punk,Bryan. Neka im kompanija da bezbroj titula, uvek ću poštovati wrestlere i stavljaću ih ispred ljudi koji su samo došli da pokupe nešto što su drugi godinama gradili.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Cenation Leader »

Sve je do Vincea, ako on želi da mu kompanija počiva na part timerima i da zavisi od njihovog pojavljivanja, sam sebi ce pucati u noge dugoročno to jest onima što će preuzeti poslije njega koji god to bili.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Sve je do Vincea, ako on želi da mu kompanija počiva na part timerima i da zavisi od njihovog pojavljivanja, sam sebi ce pucati u noge dugoročno to jest onima što će preuzeti poslije njega koji god to bili.
Pa videćemo, ukoliko bi trips preuzeo Raw i SD i radio slično kao na NXT-u, uz više segmenata, što bi zbog dužine epizoda moralo da se desi. Mislim da ni AEW, ni Japan ne bi mogli da budu na njihovom nivou, pre svega zbog imena, a onda i zbog mogućnosti, jer bi wrestleri masovno želeli da odu u WWE. Budimo realni, svaki wrestler bi želeo da bude u takvoj kompaniji, ali to će vreme pokazati.
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Cenation Leader »

Pa to bi bio apsolutni procvat WWE-a i svakako mislim da ostale kompanije to ne bi mogle pratiti, imali bi najbolje mečeve, davali najviše love svojim wrestlerima i naravno kao sto kazes privlacili i ostale talente da dođu kod njih, uz svu popularnost koju imaju samo bi se širili.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Zato po mom mišljenju Ronda nikada neće biti kao Flairova,Sasha,Becky,Bayley,Asuka... Lesnar neće biti kao Cena,Orton,Triple H, Roman,Rollins,Punk,Bryan. Neka im kompanija da bezbroj titula, uvek ću poštovati wrestlere i stavljaću ih ispred ljudi koji su samo došli da pokupe nešto što su drugi godinama gradili.
Nije fer porediti Rondu koja je istina bila tu samo godinu, ali je radila sve showove i live eventove, dok se Lesnar pojavi jednom u 2 mjeseca.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

@Maki O Lesnaru i Rondi bi mogli prodiskutovati.
Lesnar je od 2002 do 2004 bio full-time wrestler, pa mogu reći da je dosta obeležio taj period, imao je dosta legendarnih feudova, mada je i u to vreme bio overpushan.
Ronda je imala jedan dobar WWE period, pa moram da priznam da je trenutno mnogo zahvalnija od Lesnara.
Ali ću ih opet svrstati u isti koš, a razlog je jednostavan, oni nemaju tu želju da se previše dokazuju u wrestlingu, ne žive za njega. Medjutim, Lesnar nikada neće promeniti svoj stav, dok za Rondu ima vremena da se dokaže.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Maki »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST @Maki O Lesnaru i Rondi bi mogli prodiskutovati.
Lesnar je od 2002 do 2004 bio full-time wrestler, pa mogu reći da je dosta obeležio taj period, imao je dosta legendarnih feudova, mada je i u to vreme bio overpushan.
Ronda je imala jedan dobar WWE period, pa moram da priznam da je trenutno mnogo zahvalnija od Lesnara.
Ali ću ih opet svrstati u isti koš, a razlog je jednostavan, oni nemaju tu želju da se previše dokazuju u wrestlingu, ne žive za njega. Medjutim, Lesnar nikada neće promeniti svoj stav, dok za Rondu ima vremena da se dokaže.
Pa pazi, tona kvalitetnih kečera ne živi za wrestling. AJ Styles je prešao u WWE jer su mu ponudili ogromne pare, a mogao je pretpostaviti da će ga bookati kao luzera. Sad, to što se to nije desilo je druga stvar.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la HunterDX »

Da, samo što AJ,Ronda i Brock nikada neće biti u istom košu, taj AJ već 20 god lomi kosti, a nema potrebe da pričamo po čemu se najviše isticao tokom karijere.
Odgovori