The Usos

Jimmy & Jay

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST kakav produkt imaju nije ni čudo da im se hrvači sve više opijaju
Lokali su i kad im je program bio na vrhuncu. Ali jebeno nije morao sjedati za volan.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la emirates »

Koliko puta mora DUI dobiti dok mu se ne oduzme vozacka? Ja koliko vidim oni njih samo privedu na dan, napisu im kaznu (koja je mizerna za njihove uslove) i puste da idu svojim putem.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Sherpa »

dave: Regarding The Usos, after Jimmy's most recent arrest for a DUI in late July, The Usos and Naomi were all taken off the road. While they were at a recent television taping backstage, there is right now no creative for them nor return date, nor a decision regarding which brand they will be with. Because of that, they weren't involved in the draft.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Sherpa »

meni je ovo uvijek fascinantno čuti, da uz svo more pisaca oni nemaju nikakvu ideju za njih

ajde da imaju jednog, pa da je trenutno bez ideje za pjedinu osobu ili tim, ali kada imaš cijeli tim pisaca, mislim da je 23 zadnaj brojka koju sam čuo, i da nitko nema ideju za nekoga...
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni je ovo uvijek fascinantno čuti, da uz svo more pisaca oni nemaju nikakvu ideju za njih

ajde da imaju jednog, pa da je trenutno bez ideje za pjedinu osobu ili tim, ali kada imaš cijeli tim pisaca, mislim da je 23 zadnaj brojka koju sam čuo, i da nitko nema ideju za nekoga...
Pa zato i jesu u ovakvoj situaciji.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni je ovo uvijek fascinantno čuti, da uz svo more pisaca oni nemaju nikakvu ideju za njih

ajde da imaju jednog, pa da je trenutno bez ideje za pjedinu osobu ili tim, ali kada imaš cijeli tim pisaca, mislim da je 23 zadnaj brojka koju sam čuo, i da nitko nema ideju za nekoga...
Previše kuvara...loše jelo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST meni je ovo uvijek fascinantno čuti, da uz svo more pisaca oni nemaju nikakvu ideju za njih

ajde da imaju jednog, pa da je trenutno bez ideje za pjedinu osobu ili tim, ali kada imaš cijeli tim pisaca, mislim da je 23 zadnaj brojka koju sam čuo, i da nitko nema ideju za nekoga...
Previše kuvara...loše jelo.
Loših kuvara.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Stvar je to šta WWE uzima propale TV pisce, ne ljude koje zanima hrvanje. Naravno da takvi ne znaju šta s hrvačima koji su ionako svi isti zbog WWE-ovog promo i in ring stila.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la HunterDX »

Pa ako nemaju ideju za njih,šta onda od ostalih da očekujemo. Braća Uso su jedan od najlegitimnijih tag timova u WWE kompaniji, već su izgradjeni, sa takvim likovima je najlakše raditi. Oni prosto ne znaju da bookiraju wrestlere ako nisu oko titule, što govori i kvalitet tag divizije ( mada im ni šampioni nisu zlatni)
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Sherpa »

10 godina i još su tag tim. doslovno moraš biti u krvnom srodstvu ako želiš preživjeti u voj diviziji
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST 10 godina i još su tag tim. doslovno moraš biti u krvnom srodstvu ako želiš preživjeti u voj diviziji
rastavio bi Vince njih davno, samo ne zna ko je Jimmy a ko Jey :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Sherpa »

dave

Jey Uso wasn't medically cleared for the WWE Royal Rumble, according to Dave Meltzer. The medical reason wasn't given and his expected return is unknown. He wasn't seen in the graphic for the Rumble on Friday, but was in it the week before. He was still listed for the match on WWE.com as recently as Sunday afternoon.

Jey's twin brother, Jimmy, is also on the sidelines as he recovers from spring 2020 knee surgery with an initial estimated recovery timetable of 6-to-9 months.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

The Usos

Post Postao/la Sherpa »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5109
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: The Usos

Post Postao/la ante »



Definitivno su revitalizirali svoju karijeru s heel turnom 2016. i radom u Bloodlineu. Za mene budući hall of fameri, bez sumnje.
Odgovori